Чудовий каламбур• 12 декабря 2023
Яку зачіску обрати під кругле обличчя?
Була лесенька (вибачте за російську). Зараз відросло довге волосся, може каре зробити?
Варена цибуля• 12 декабря 2023
В мене 3-4 добжина, зріз напівколом. Обличчя не прямо як по циркулю, але більше до круглого ніж до овального. Коротка стрижка, ну не знаю, мені здається коротку стрижку витримають тільки виразні обличчя з гарним кістяним каркасом - виразними вилицями, сильною лінією підборіддя.