Як міряти?• 12 декабря 2023
Тонік Bielenda для проблемної шкіри
У кого був, як діє?Купила тонік зі спец серії з кислотами від прищів, а потім відгуки почитала, що викликає ще більше прищів. Хто користувався, дійсно так?
Докладальниця• 12 декабря 2023
в мене тонік і крем ,не викликало нічого .але я і раніше кислотами користувалась.
Як міряти?
• 12 декабря 2023
Ответ дляМетелик
Мене обсипало. Зелененький тонік.
У мене флакон з темного пластику, там спец серія для проблемної шкіри
Як міряти?
• 12 декабря 2023
Ответ дляДокладальниця
А який саме тонік?
Метелик• 12 декабря 2023
Ответ дляЯк міряти?
Ні. То не мій тоді. Брала синій і зелений. Крем зелений ще. Все не туди.
Маски люблю їх, ото і єдине. Нажаль.
Як міряти?
• 12 декабря 2023
Ответ дляМетелик
Маски люблю їх, ото і єдине. Нажаль.
Треба пробувати...
Любительшаурмы• 12 декабря 2023
У них есть линейка белая коробка с зелёным прямоугольником,что то про mezo написано, она хороша при высыпаниях.сывортку с этой серии постоянно покупаю, и она у меня как палочка выручалочка в определенные дни.
Як міряти?
• 12 декабря 2023
Ответ дляЛюбительшаурмы
О, треба купити таку сироватку, від неї нема висипань?