from Ukraine• 12 декабря 2023
Хтось звертав увагу на вік американських сенаторів і конгресменів?
А також президентів, держсекретарів? Там дуже багато людей в дуже поважному віці. Мені цікаво, там теж є такі настрої в суспільстві, типу "вигнати всіх старих перд*нів, вони вже нічого не тямлять". Щось я не уявляю собі цього. І начебто вони ще так жваво поводяться. Мабуть, справа не у віці?
from Ukraine
• 12 декабря 2023
Ответ дляНенька наша
В якому сенсі теж такі настрої? Ми вже це зробили, а толку?
В сенсі, що вік не має значення, якщо робота не фізична.
Метелик• 12 декабря 2023
Я в Німеччині глянула на невеличкий хор, що співав в торговельному центрі.
Жінки були від 20 до 65 років приблизно. Просто весела компашка, яка має спів як хоббі.
І кругом тут повно літніх людей.
Вони не зникають з життя, як в Україні.
І кругом тут повно літніх людей.
Вони не зникають з життя, як в Україні.
from Ukraine
• 12 декабря 2023
Ответ дляМетелик
І кругом тут повно літніх людей.
Вони не зникають з життя, як в Україні.
І кругом тут повно літніх людей.
Вони не зникають з життя, як в Україні.
Ну, я не про пересічних людей. А про людей, що займають відповідальні посади і приймають часто доленосні рішення.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 декабря 2023
Там грошики великі крутяться. Побільше, ніж у нас в багато разів. Та й народу більше. Але ті, хто до 70, мають свіжіше мислити наче… хто старший, то вже вік. Але… там же купа радників різних. Тому навряд одна людина щось вирішує.
Джага-джага• 12 декабря 2023
З мого досвіду : на деяких посадах старше покоління «заважає» рухатися вперед та розвиватися багатьом компаніям. Вони мають пенсію і зарплата їх влаштовує . Вищому керівництву бояться говорити про те, що хотять підвищення, щоб не втратити місце. От і сидять на попі рівно, а молодші під таким зовсім не прогресивним «керівництвом» тільки страждає . Тому рекомендую уникати подібні компанії , де керують « старі пердуни»
Метелик• 12 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Так картина всюди однакова, де ейджизму нема