Не заздріть тьоті• 12 декабря 2023
Чи не шкідливим буде цей догляд для шкіри?
Забронювала в аптеці гель для вмивання за вигідною ціною. Забрала. Тільки зараз глянула, що в нього термін до 03.2024. От і думаю тепер чи не почав він псуватись під кінець терміну
Два-три тижні і фсьо• 12 декабря 2023
Навпаки, почне портитися після теміну, зазвичай закладають ще запас по часу. Просто слідкуйте за відчуттями, якщо буде дискомфорт, мийте ним ноги 😅 ну я б так зробила