ЯяяКакаджамбо• 12 декабря 2023
Питання про часті ангіни і хвороби горла у дітей..
Добрий вечір!
Потрібна порада, ідея, скерування в потрібне русло..
Є дитина, хлопчик, 5,5 років. Звичайна дитина, пішов в садок в 3,5 роки, активний, нормотиповий, цікавий малий. Хворів до цієї осені абсолютно так само як середньостатистична дитина, з нормальними проміжками часу, тобто 2-3 місяці без хвороб, потім півтора тижня, якийсь там нежить і трохи кашлю, які виліковувались без АБ.
І ось в жовтні ангіна (так спочатку подумали) дихати норм.не міг, висока температура, в лікарні виписують Аугментин , через 8 днів весь в алергічних червоних плямах, сімейному педіатру не здалося що щось не так - каже просто алергія, пройде.
Одужав наче, через 2.5 тижня, не встигли ми прийти в норму, ангіна знову, знову набряк сильний, висока температура, дихати важко, ковтати боляче, віддає в вухо. Звернулись вже до лора (розповіли про попередній епізод), знову антибіотики і направлення на аналіз щоб виявити чи не був попередній епізод мононуклеозом. Аналіз підтвердив - перша ангіна це мононуклеоз, збільшилась печінка (виписали лімфоміозот, і підтримку для печінки)
І бінго! пройшло 3 тижні і ми зараз в отоларингології дит.лікарні лікуємо паратонзилярний абсцес.... Один лікар каже треба видалити аденоїди і гланди повністю, інший гланди частково.
А я не знаю, як правильно поступити. Я так розумію що мононуклеоз - це як складний герпес, і напевно в крові він і далі бушує. І чи рішить проблему просто відрізати це дитині? Чи може шукати якогось інфекціоніста, може треба якось кров чистити?
Порадьте, хто як бачить вихід з цієї ситуації, бо насправді 4 місяць суцільних хвороб він і мене підкосив..
Пошаманю• 12 декабря 2023
Удалите и забудьте как страшный сон.
Не будьте той, кто будет сохранять это все любой ценой и в итоге мучить ребёнка езе много лет добивая его здоровье
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляПошаманю
Удалите и забудьте как страшный сон.
я готова морально, бо вже сама виснажена вкрай, точить лише червяк сумнівів, а що, якщо не справа в гландах, а в чомусь іншому, в вірусі в крові, і він потім вилізе боком іншими хворобами(
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
В жовтні у вас не міг бути мононуклеоз?
так, я написала що аналіз потім підтвердив, що перша ангіна - це була не ангіна, а мононуклеоз
Гуляю босоніж• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Не уважно читала, вибачте. Знайдіть толкового інфекціоніста.
Викупана• 12 декабря 2023
А я б не поспішала з видаленням! Дуже рекомендую для горла процедуру лазер. Зверніться до хорошого лора. Якщо в Києві-можу дати контакти
Гуляю босоніж• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це ж наркоз загальний? Дайте організму трохи відійти від мононуклеозу
Посудомойка• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А які показники Сое зараз?
Ви аналізи здавали?
Що з ревмопробами?
Мононуклеоз антибіотиками не лікують, потрібен постійний контроль аналізів, не загорати, не скакати, відмовитись на 3 місяці від активного спорту, якщо він ж зараз.
Ви аналізи здавали?
Що з ревмопробами?
Посудомойка• 12 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
+++++++++
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
можете когось порадити (ми з Києва)?
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляВикупана
так, з Києва. буду вдячна за контакти
Реанимация• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
коли вам встановлювали диагноз ангіна, чи брали стрептотест? чи яким чином ставили диагноз?
почитайте про висип при прийомі аугментину(амоксициліну) і мононуклеоз
Реанимация• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
можете когось порадити (ми з Києва)?
йдіть до Луцької
Гуляю босоніж• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
можете когось порадити (ми з Києва)?
Зараз наш педіатр Олена Луцька, вона інфенкціоніст.
Але коли у сина був мононуклеоз, то нас правильно лікувала лікар зі звичайної поліклініки. Просто пощастило.
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
А які показники Сое зараз?
Ви аналізи здавали?
Що з ревмопробами?
Ви аналізи здавали?
Що з ревмопробами?
аналізи здавали в листопаді, через місяць після мононуклеозу, сое це швидкість осідання еритроцитів? - було 15.
зараз в нас брали аналізи я ще не бачила результатів
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
я про це читала, тест на мононуклеоз позитивний, ми про це дізнались в листопаді, я писала в пості про це
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
підкажіть хоч приблизно, в чому особливість лікування мононуклеозу, нам педіатр виписала просто лімфоміозот і ангін-хеель..
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
мені колись говорили про неї. напевно підем до неї
Гуляю босоніж• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Завтра можу пошукати, що нам назначали, коли гострий стан пройшов. Це було вже досить давно. Але точно пам´ятаю, шо він місяць не ходив в школу, був на дієті, і пив вітаміни
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
буду дуже вдячна, бо нам навіть про дієту нічого не було сказано(
Ласковая_львица• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це недієві при мононуклеозі препарати
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Це недієві при мононуклеозі препарати
так, я вже зрозуміла некомпетентність нашого педіатра...
Реанимация• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
тут ще інфо і потім відповіді від лікаря
Бідося• 12 декабря 2023
Я була в дитинстві такою дитиною як ваш малий, з частими ангінами. Мені гланди не видаляли, лікували полосканням, знеболювальними, з часом переросла. При цьому у мене була завжди дуже висока температура під 40. У дорослому віці після однієї інфекції мені назначили антибіотик, був фарингіт, а після антибіотику через місяць почалася гнійна ангіна. І не лише ангіна, а взагалі я почала хворіти з температурою раз в місяць. Сил просто не було. І горло покривалося білими плямами в перший же ж день. Я до лікарів більше не ходила, просто перестала лікуватися антибіотиками і почала в перший день температури приймати парацетамол і активно до 10 разів на день полоскати горло, теплою водою із сіллю, а також настоями різних трав. З початку було важко і дуже довго проходило горло, але хворіти я почала значно рідше. Десь через рік я перестала хворіти ангінами. Видаляти гланди мені також пропонували, проблема в тому що в дорослому віці це проблематично. А у дитячому якщо видалити гланди, то фактично зникне імунний бар´єр від різних інфекцій, і при будь-якій інфекції вже починатиметься трахеїт або бронхіт. Краще, якщо гланди у вашої дитини будуть на місці.
Можливо, вам мій досвід допоможе.
Посудомойка• 12 декабря 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Не може бути таке низьке Сое після мононуклеозу
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляБідося
Можливо, вам мій досвід допоможе.
дякую, після лікарні підемо все ж до інфекціоніста,
ЯяяКакаджамбо
• 12 декабря 2023
Ответ дляПосудомойка
що тоді, помилка?
аналіз зроблений через місяць після хвороби