pragaElena• 12 декабря 2023
Важко бути патріотом у такій корумпованій державі як Україна де все «для людей».
Nathalie27• 12 декабря 2023
Не люблю сенс, який вкладають в слово «патріотизм», тому - ні. Вишиванки не маю, державні свята не святкую.
Україну і українців люблю.
torbochki.in.ua• 12 декабря 2023
Так, патріот, але не націоналіст. Роблю по максимуму для Перемоги, але так щоб фізично зберегти себе, дитину. За кордоном
Nathalie27• 12 декабря 2023
Ответ дляBuketik
І хоч би хтось, перед тим, як писати відповідь, поцікавився, що таке справжній патріотизм та його складові
Розкажіть нам усім, що таке справжній патріотизм і в чому він проявляється.
Nathalie27• 12 декабря 2023
Ответ дляBuketik
Для вас порадниця - єдине джерело знань? Думаю, до моїх пояснень у вас буде більше питань, ніж, наприклад, Гугла, або Вікі? Чи не так?
Ви єдина тут розумієте патріотизм не так, як інші коментатори. І ще й дорікаєте цим.
Валентина Як• 13 декабря 2023
Так цікаво, патріотів нема, а хто же буде перемагати?
Тим паче всім все офіційно заявили, що війна надовго . Хто воювати буде це «довго»? Патріоти вже скінчилися.