Закуйовджена життям• 12 декабря 2023

Як думаєте, Мар’янка Безугла сама придумала чи зрада?

Хто з цього питання що і що чув, окрім її офіційної сторінки в ФБ
Оксана_12• 13 декабря 2023
Ответ дляShaan
это они пока говорят, что по желанию. Как с ограниченно пригодными мужчинами рассказывали, что будут в штабах сидеть. А на ноль отправляли аж бегом
Мені так цікаво. Армія. І раптом ’по бажанню’. Уті-путі. Хоча чоловік каже, що я нагнітаю. Але він і про війну так говорив. Не люблю бути правою

Оксана_12• 13 декабря 2023
Ответ дляКиев_Елена
Я имела ввиду ’канцелярию/офис/штаб’ при военном подразделении. Там где приказы, рапорты пишут/распечатывают/распространяют. Которые находятся не на нуле, а примерно в 50 км зоне от линии разграничения.
Ну це значно міняє справу, ага.
Оксана_12• 13 декабря 2023
Ответ дляDumky
Любить наш народ страждати…
Які жінки на передовій))))
Я вірю в те, що можлива обов’язкова військова служба для усіх і дівчат, і хлопців. Але щоб сформувати таку армію треба роки.
І так війна з кацапами може зайняти багато часу.
Але баба Нюся 57 років ніякої користі нікому не дасть.
Заспокойтеся, не ходіть читати брєд, тут і так є з чого впасти в отчаяніє)
А раша жінки хай ходять по своїм ресурсам.
Ну шашликів ми вже ж наїлися
Оксана_12• 13 декабря 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Де ви гранату візьмете?
Ви точно в Україні?
Оксана_12• 13 декабря 2023
Ответ дляOla_la-d152
А дед Петро в свои 57, с тремя позвоночными грыжами и гемороем, конечно же чрезвычайно ценный кадр в окопе? только почему то запихнуть его в бус и отправить в один конец это не мешает. Чем баба Нюся хуже. Поедет рядом с дедом
Батьку 63. При бажанні ще хряка кулаком звалити може. Ходив три рази. Не беруть. Нікому не треба ні дід в 57, ні баба. Молодь потрібна, нажаль