Фантазерша• 13 декабря 2023
Садочок адаптація з березня. Це треш якийсь ((
Дитині було 2,9 як пішла в садочок, дівчинка. Плакала звичайно, вихователь поралась супер. Якби не вона то не знаю чи водила б, дуже хороша і ставилась до діток добре. Моя через 5хв переставали плакати як заходила в групу.
Тоді ми ходили але не часто. В Серпні перевели в молодшу групу, вихователі теж хороші, нічого погано за них не чула, не бачила. Дітки ними задоволені, бо коли на зміні бувало інша старша вихователька була то багато хто з діток плакав, і батьки між собою говорили що з дітками не дуже.
Моя дитина як забираю вечером, весела, сміється, я відкриваю двері в групу бачу з дітками грається. Тобто все добре. Питаю чи завтра прийде каже так. Потім вдома каже вже що ні, в садік не хочу, не буди мене, хочу бути вдома. Зранку будити треш, збирати треш, буває не дає вдіти, забувається в куток. Це старшу везем в школу і так молодша виходе теж щоб провести сестру в школу.
Баче що їдем в садік і реве. Заводжу в групу, за мене чіпляється, не відпускає. Виходе вихователь і сама вже її роздягає.
Проходе 3-5хв дитину не чути вже, заспокоюється швидко. Вихователі кажуть грається з дітками. Це зранку передати вихователям то жах якийсь (
Старша дитина в мене без проблем ходила, капець
Це такий період адаптації довгий? Ми говоримо з нею за садок, розказую як що.
В кого так було що робили?
Я хочу на якусь роботу шукати, і не має як кудись йти бо кожен день як добрий день.
І дитину дуже жалко, в мене серце розривається ((
В кого так було що робили?
Фантазерша
• 13 декабря 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Схоже вранці вона хоче спати
Може вкладайте спать раніше?
Так, не написала
Їй вранці встати тяжко, вона може як вдома то до 10 спатки )
Пробувала класти спати в 8-9 вечора, не дуже допомогло (
Старша без проблем встає вранці ))
Скоро_вчера• 13 декабря 2023
Ну в мене всі 4 роки в садку не хотів вставати й збиратися, зранку нерви мотав, а садок дуже любив))
Барвіночка• 13 декабря 2023
Обычная манипуляция. Редко вижу, чтоб дети с утра с радостью бежали в сад или в школу. Все ноют.
nabludatel• 13 декабря 2023
Ответ дляФантазерша
Так, не написала
Старша без проблем встає вранці ))
Так ось і відповідь. У вас збитий режим і дитина не висипається.
Зубная фея• 13 декабря 2023
Тому ми першу дитину не водили в садок. Зараз в школу ходить, все ок.
Бо психічний стан дитини найважливіше для нас, аніж робота для мене.
Малого спробуємо, але якщо будуть сльози тощо - також не будемо водити. Бо ще ж війна і ці тревоги - це жесть.
Але в нас і за годину- дві він не міг налаштуватися. Орав на весь садок.
Пиши-пропало• 13 декабря 2023
Моя багатьох переплюнула в цьому. Плакала кожного ранку весь садок і два перші класи. Зараз ходить у третій то хоч не кожен день плаче, а через раз.
Сегодня я не я• 13 декабря 2023
У старшей дочери в группе был мальчик, который до школы плакал каждый день! Воспитатели отличные, ему там нравилось, но вот утром всегда был концерт.
Тро Нью-Йорку• 13 декабря 2023
У моего главное условие было чтобы его забирали до сна. Боялся там спать, воспитатели толкли их чтобы почаевать, пугали, дети часто какали и писали в трусы в кровати потому что им запрещали звать и вставать с кроватей, воспитатели ругали их перед всей группой позорили. Сын рассказывал, были конфликты с этими ’ недоженщинами’.
Поэтому было принято решение водить только до сна до обеда, а потом забирали( посменно работали) или бабушку просили
Секс-Бомба• 13 декабря 2023
Ответ дляФантазерша
Так, не написала
Старша без проблем встає вранці ))
Все поступово.
Це точно дитина недосипає.
В вихідні теж будіть раніше, тоді й заснути буде легше.
Це точно дитина недосипає.
Одні думки• 13 декабря 2023
У моего вечно то живот болит, то голова, кашель ужасный, нога болит, жопа, рука. И это все когда в сад надо идти. Но если шоколадку или чипсы предложить, то чудесным образом все прекращает болеть, а значит можно идти в сад. Ну и мотивирую его тем, что мне надо деньги зарабатывать, ему же надо что-то покупать, иногда работает.
Зупка_цем• 13 декабря 2023
Нормально. В мене були 2 істерики в день - не хочу в садок, ввечорі не хочу додому🤣
Істеріомама• 13 декабря 2023
Так ж сама історія
От з вересня почати ходити в садок,це друга спроба...перед війною ,коли був менший,була так ж історія як і у вас, чіплявся за мене ,кричав дуже
Потім війна,півтора роки перерив,зараз вже більш менш
Виходить з садка щасливий,всім задоволений,на фотках веселий ..як ближче до вечора,то ’я не йду завтра’...ранки теж різні,сьогодні взагалі проблем не було,а вчора трохи давав
Але все одно,це не такий кошмар ,як було до війни...при тому,що він був такого ж віку ,як і ваша дитина
Я вважаю,що він подорослішав і зрозумів,що варіантів нема,зранку він все ж таки надіється,що зараз поплачу і вдома залишусь
Я навіть не знаю,що вам порадити,тільки терпіння, напевно!Але то важко,бо я завжди так себе картала,за те що я його там залишаю!!!
Але ,якщо тоді я не була впевнена,що йому там добре...він там страждав,було видно по фото,то зараз ,я бучу ,що в цьому там добре,вже є друзі
Тримайтеся!
Фантазерша
• 13 декабря 2023
Ответ дляІстеріомама
Так ж сама історія
Тримайтеся!
Так, картаю себе, і коли вона дуже буває чіпляється за мене, то виходжу і накриває прям, теж плачу,серце розривається що я мама так залишаю її а вона ж дитинка (((( ааааа
Дякую ❤️
Істеріомама• 13 декабря 2023
Ответ дляФантазерша
Дякую ❤️
Коли я вже почала розмови з ним ,що треба буде знов йти в садок,то в нього прям починалась істерика
Але в цей раз,я вирішила робити все максимально гладко...тобто три тижні я його водила на півтори години, тільки на вулицю,коли діти грались там і сиділа весь цей час теж там на майданчику
Вихователі пішли на зустріч і були не проти,за що я ви дуже вдячна
Бо першому садку,постійно мене підганяли,щоб я його вже залишала на довше,або спати ,забирала пізніше,а я ,дурна, погоджувалася,типу думала,що так швидше звикне
Тут у вихователів інший підхід,от він ходить в садок з вересня, тільки пару тижнів назад я його стала залишати спати і то не кожен день,перед цим з ним говорили про це і я і вихователі...вони показували йому ліжечко,питали,може залишишся...якщо він не хотів,то не заставляли
І от в один день,він погодився,ліг і поспав
Багато чого залежить від вихователя
В мене у малого вже є там улюблена вихователька,він до неї йде краще,до іншої,не те щоб пагано,просто вона йому не так подобається
Багато чого залежить від вихователя
Творю чудеса• 13 декабря 2023
У мене молодца сестра теж довго до садочка звикала: у мене в школі тоді була друга зміна, мама мене приводила разом з сестрою і бігла на роботу, а я залишалась в садочку на 15-20 хвилин, доки вона не переставала плакати і не починала гратись з дітками. Це був капец! Але як підросла, такого вже не було