месяцкие• 19 ноября в 14:04
Як ви пояснюєте дітям, що Миколай не зобовязаний приносити всі подарунки
які дитина загадала?
Білка в колесі• 19 ноября в 14:05
так і кажіть Микола один, а вас багато, і взагалі інфляція.
Метелики на душі• 19 ноября в 14:05
Говорю что он дарит деткам только по одному подарку и нужно выбрать самое желанное
Я погнала• 19 ноября в 14:06
Ответ дляВетерВполе
Кто такой Николай?
Это вместо деда мороза у нас толи с 22, то ли с 23 года
Он и раньше был, но не такой активный😂
Домашня Зюзя• 19 ноября в 14:06
Я казала, що дитина не сама у Святого Миколая, є мільйони інших, на всіх грошей не вистачить, щоб всі хотєлки виконувати, тому казала шоб дитина не нагліла в побажаннях до нього))
Рогнеда Карповна• 19 ноября в 14:07
Ответ дляЯ погнала
Он и раньше был, но не такой активный😂
В Україні вшанування святого Миколая почалося у 1088 році за правління князя Всеволода Ярославовича. Свято стало частиною української культури разом із поширенням християнства, а перші згадки про нього в давніх церковних записах датуються ще 1555 роком.
Перші згадки: Свято Миколая прийшло до України у 1088 році, коли князь Всеволода Ярославович встановив його вшанування.
Я погнала• 19 ноября в 14:12
Ответ дляАдеКВАтная
А з яких пір святому Миколаю замовляють подарунки?
С тех пор, как деда мороза запретили
Раньше, помню, он сладости приносил под подушку
ЯяяКакаджамбо• 19 ноября в 14:12
Наш Миколай приносить усе, а Микола - нічого може і не приносить)))
Але у нашого Миколая щоб отримати подарунок треба домашнє завдання виконати, щось намалювати, віршик вивчити, а у Миколи наврядчи цього вимагають, тому він сердитий і не носить усе що просять.
Уравнобешенная• 19 ноября в 14:13
Ответ дляВетерВполе
Кто такой Николай?
Святий Микола Мирлікійський. В православній традиції частіше зустрічається як Миколай Чудотворець. В кожному храмі обовʼязково є його ікона, яку не обходять стороною віряни. Ви як істинна православна росіянка чи росіянин мали б знати про нього.
ЯяяКакаджамбо• 19 ноября в 14:14
Ответ дляЯ погнала
С тех пор, как деда мороза запретили
А хто деда заборонив?
у нас тільки на збільшення все пішло. 2 Миколая, 2 Різдва, 2 діди морози. Та як зима приходить, то дитину розпитає, каже найкраща пора року, і ті дяді, які там сидять і щось придумовують - це була найкраща ідея, бо тепер багато подарунків.
Я погнала• 19 ноября в 14:15
Ответ дляЯяяКакаджамбо
А хто деда заборонив?
В садах и школах запретили же
ЯяяКакаджамбо• 19 ноября в 14:16
Ответ дляЯ погнала
В садах и школах запретили же
Так там всерівно за наші гроші цукерки купували, а дома вже можна щось вагоме купити. Цукерки - це не запорука успіху.
ВетерВполе• 19 ноября в 14:16
Ответ дляУравнобешенная
Басков
Не заздріть тьоті• 19 ноября в 14:16
Ответ дляВетерВполе
Кто такой Николай?
Удалено администрацией...
ВетерВполе• 19 ноября в 14:17
Ответ дляНе заздріть тьоті
Удалено администрацией...
Жалоба на вас.
Не заздріть тьоті• 19 ноября в 14:17
Ответ дляВетерВполе
Жалоба на вас.
та срала я на вас з високої гори.
Все знаю від і до• 19 ноября в 14:17
Я своїм повідомила в свій час, що Миколай приносить лише солодощі.
Жена сантехника• 19 ноября в 14:17
Ответ дляЯ погнала
Он и раньше был, но не такой активный😂
Надо детям подкинуть идею чтоб выбивали подарки за прошлые года
С какого фиксика он все на небогоугодного деда мороза скинул? Жлобяра
Я погнала• 19 ноября в 14:18
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я не про конфеты, я про то, что в школах и садах на новогодних утренниках Дед Мороз уже запрещен, только Мыколай
ЯяяКакаджамбо• 19 ноября в 14:18
Пішов срач.🦥 Треба ще по третьому празнику до кожної дати, щоб довго уже заякорилися і думали у світі чи дурні, чи не дурні, чи сильно розумні🤣🤣🤣
Я погнала• 19 ноября в 14:19
Ответ дляпалка-копалка
Азаров.
А между прочим, хороший дядька был
Только не святой🤣
палка-копалка• 19 ноября в 14:19
Ответ дляЯ погнала
А между прочим, хороший дядька был
Только не святой🤣
Но подарков на всех нет ни у хороших дядек ни у плохих(
Я погнала• 19 ноября в 14:20
Ответ дляпалка-копалка
Это да
Мрію про космос• 19 ноября в 14:20
Ответ дляЯ погнала
С тех пор, как деда мороза запретили
У всех по разному было
Не везде был Дед Мороз
Да и в каждой семье свои традиции
Не везде был Дед Мороз
Да и в каждой семье свои традиции
Непозбувна Бентега• 19 ноября в 14:20
Ответ дляЯ погнала
С тех пор, как деда мороза запретили
У нас так и приносит. На Николая сладости, на нг - подарки.