Однозначно• 13 декабря 2023
Які зараз популярні іграшки для хлопчиків 7-8 років?
В свій час поки діти були малі були такі періоди що всі хотіли мати супер героїв, трансформери, спінери , блей блейди, йо-йо і т.п., чим зараз захоплююся хлопчики? Шукаю щось на невеличкий презент до нового року, потрібно щось до 200 грн
Однозначно
• 13 декабря 2023
Ответ дляФлюорография гуся
До 200 грн может одного героя сможете купить
Ооо, я ще й серіалу такого не знаю))), дякую, подивлюся хоч що воно таке ))
Флюорография гуся• 13 декабря 2023
Ответ дляОднозначно
Полный бред, но дети смотрят, потом обсуждают
Флюорография гуся• 13 декабря 2023
Сейчас герои дурных денег стоят :(
А их ещё там много, поэтому выходит не дешево