Баба Йога• Изменено 13 декабря 2023
Що ж це зі мною коїться?
Я не можу виспатися. Лягаю о 22.00 Прокидаюся о 7.00, бо дитині в школу. Заводжу дитину в школу і знову лягаю спати, сплю 2 години і так міцно, що іноді не чую дзвінків. В обід забираю малечу, обідаємо, і мене знов хилить спати. Якщо не ляжу, то буду ходити зла і роздратована. Передрімаю годинку і починаю щось робити по дому. Вітамін Д п’ю. Йодомарин виписали - п’ю. Такий стан виводить із себе, нічого не встигаю...
Як_наготую...• 13 декабря 2023
В мене так само. Те й роблю, що сплю. Жах… сил не вистачає
Перевірила щитовидну залозу, все ок. Лікар призначив додатковий вітамін Д, але поки ніяк
Баба Йога
• 13 декабря 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Аналізи здати, феритин, вітамін д, щитовидку перевірити
здала, вузлик на щитовидці, але гормони в нормі.
Баба Йога
• 13 декабря 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Вагітність?
ні, виключено. Чоловік воює, вдома нема давно((
Страхованная• 13 декабря 2023
Авитаминоз, нехватка витамина Д из за недостатка солнца.
Пейте витаминки по назначению врача.
Баба Йога
• 13 декабря 2023
Ответ дляСтрахованная
Пейте витаминки по назначению врача.
та п’ю... а вони наче снодійне))
Страхованная• 13 декабря 2023
Ответ дляБаба Йога
та п’ю... а вони наче снодійне))
Может, надо подождать)
Накопительный эффект.
Сумчатая кошка• 13 декабря 2023
Ответ дляБаба Йога
Давление? Стрессы? Свежий воздух? Бывает спать хочется, выйдешь на улицу - проходит в миг... Но! Чтобы женский организм ВЫСЫпАЛСЯ важно главное условие - гормон счастья, надо засыпать в хорошем настроении и с позитивом (ха! я фантазирую на сегодня, понимаю.. но это медицинский факт)
Мурзилка• 13 декабря 2023
Займитесь зарядкой, домашним спортом. Энергия будет огого....я сейчас сама сонная муха но знаю что мне поможет но иногда лень)
КонФФетОшка• 13 декабря 2023
Ответ дляБаба Йога
Вітамін д, феритин в нормі?
Сумка з негодою• 13 декабря 2023
Общий анализ крови не помешает . Не хочу пугать, но сестра полгода почти проспала , пока не поставили диагноз . Либо нервы, либо что то плохое ....
Баба Йога
• 13 декабря 2023
Ответ дляСумка з негодою
здавала. Все в нормі.