ДаЗдраПерма• 13 декабря 2023
В чому б пішли на весілля?
Буду гостем і свідком. Треба лаконічний наряд на кінець січня
Зручний, це закордоном, в іншому місті, потягом їхати 3 години. Розпис і вечеря, без урочистостей, коло сім’ї з обох боків
Прям вечірній наряд не підходить ніяк
Кежуал стиль ношу, тому треба все купувати, як би ще літо, було б більше варіантів із того що є.
Є такі нові сапоги від Манго і жилетка від зари. Думала докупити сатинову спідницю в зарі подовжену і якусь напівпрозору блузу під цей жилет
В чому б пішли? Давайте вдягнемо мене, хоч якийсь орієнтир))
Треба витратити по мінімуму на одяг, бо ще квитки, квіти, подарунок
Прям вечірній наряд не підходить ніяк
Мальчун-задирун• 13 декабря 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Було би добре,але тягати з собою торбочку не хотілось би
В мене є тілтки лофери
Все інше кеди, кросівки
В мене є тілтки лофери
Все інше кеди, кросівки
Сапожки нормальні. Жилет краще не треба. Підберіть якусь сукню до коліна з довгим рукавом.
оксюморон• 13 декабря 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Дякую за ідею, пошукаю
Ось така, але є і трохи інші подібні. Я взяла саме таку до чорної атласної спідниці на НР
Незнакомлюся• 13 декабря 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Така
вашу жилетку под сатин нельзя. несочетаемо. ищите блузку
НуКаНаКа• 13 декабря 2023
Будете як із фільма про 3 мушкетерів чоботи і жилет. Це ж весілля.. я також за кордоном . На 2 весіллях родичів була і жінки дуже гарно одягнені плаття, сумочки, головні убори все підібрано. Сама підбирала собі сукні, або можна гарний брючний костюм, але жилети бачила під костюм у чоловіків
Сливочная пенка• 14 декабря 2023
Купите просто нормальное платье, в том стиле который вам там уместен. Это проще и элегантно и под сапоги эти подойдет.