Десь так, але...• 13 декабря 2023

Покласти дитину сьогодні спати в коридорі?

Київ. Які Ваші думки і плани?
От думаю покласти дитину з вечора спати на підлогу в коридорі. Бо вночі довелося стелити вже під вибухи, будити сина і перекладати. Я навіть не встигла ноги зі свого дивана спустити, як вже лунали вибухи. Дитину напугала, бо екстренно стягнула з кроваті. Які Ваші плани на цю нічь щодо діток? Я сама то бути спати на дивані. А от з стном ризикувати не хочу.
Железобетон• 13 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Сколько уже за сегодня таких тем закрыли? Нельзя в них прочитать? Нужно каждые 15 минут новую тему создавать слово в слово? Ещё и под анонимом. Вы понимаете что это нагнетание?
Что мешает автору снять аноним?
Я не читала ці всі теми. І не бачу тут нагнітання. А чому ви ці всі теми відслідковуєте?:)

Тётушка Лошадь• 13 декабря 2023
Ответ дляДесь так, але...
Питання стосується не лише Києва.
Цікаво, де сплять дітки з Харкова, Одеси, Миколаїва.
Тільки дуже усіх прошу без хамства і докорів. Це не вчасно.
Не вийде. Я вже тут створювала тему, у кого як облаштоване спальне місце в коридорі, то поставили діагноз, що в мене паранойя. І що від долі не втечеш.
Железобетон• 13 декабря 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Зате, здається, саме у вашій темі я дізналася про матраци-трансформери. Поки не купила, але збираюся.
Тож дякую за тему
Тётушка Лошадь• 13 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
А де ви клали дитину останні майже 2 роки?
Коли тривога лунає вже після вибухів, а не до - ви ж розумієте різницю?
А_мій_самий_самий• 13 декабря 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Здесь много людей, у которых уже настоящая паранойя, им кажется, что любые описанные здесь переживания- это обязательно написала русня для создания паники. До крайностей доходит.
А еще у них панический страх, что кто-то с оркостана узнает, что здесь кому-то страшно. Вот они и реагируют на все с оглядкой на то, что скажет руссня и что они о нас подумают.
к.Буланова• 13 декабря 2023
Ответ дляДева Мария
Ну я вижу иногда закономерность . Я предварительно знала что будет обстрел , когда встреча зели у Байдена . Так же весь май Киев обстреливали , когда зеля катался везде просил помощи .
Цікаво ви підмітили
Кучерявочка• 13 декабря 2023
Ответ дляДесь так, але...
Питання стосується не лише Києва.
Пишите москалям куда , сразу пришлют подарки !

Танцепесенная• 13 декабря 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Говорят, что в ванной нельзя, там кафель.
У нас там воздуховод в 1 метр, ну посечет, но выживем. Я не успею с 9 этажа в подвал добежать никак!
А от слития шахидов такого не будет как от баллистики.
Не худа ні разу• 13 декабря 2023
Якщо вам спокійніше в коридорі - лягайте в коридорі, хоч виспитесь. Навіть без обстрілу будете постійно турбуватись і прокидатись.
Королева ганделику• 13 декабря 2023
Ответ дляОце так цабе
Если прямой прилет, то уже и не нужно будет двери открывать. Если далеко, то даже если заклинет, ничего страшного.
Сегодня было видео как спасатели срезали двери.
Зоркая Зорро• 13 декабря 2023
Ответ дляДесь так, але...
А Ви з якого міста?
У сина кроватка поблизу вікна. І вже були прильоти під наш будинок і поруч.
Переставити кроватку, ні?
Распутница• 13 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
У на осколками ракеты все парадное снесло, естественно, вместе с коридорами
Сегодня?
А люди? Люли живы?
Это пипец
Забризкана водою• 13 декабря 2023
У мене теж діти, рішення приймаю самостійно, без панічних тем на форумах.
Распутница• 13 декабря 2023
Ответ дляБелоснежко
Автор, снимите аноним
Зачем автору снимать аноним?
Это что то изменит в стране?
У Вас паранойя?
автор Десь так, але... • 13 декабря 2023
Ответ дляЗабризкана водою
От з чого Ви прийшли до висновку, що тема ’панічна’? Це Ви так себе налаштували? От і відповідь очевидна, чому саме я сьогодні вирішила задати невинне запитання саме під анонімом! Бо бруд, який лиють на рівному місці не за що, вже набрид
Ответ дляЗоркая Зорро
Переставити кроватку, ні?
Ні, коридор вузький і там у нас основний прохід між кімнатами, тому лише матрас Домео кладу, його достатньо. Дитинка - не маленька, вже ходить до школи)
Ответ дляТётушка Лошадь
Жах! На жаль, не пам´ятаю Вашу тему. Можливо б і не повторювала. Взагалі заходжу сюди все рідше і рідше. Щоб настрій собі не псувати. Замість підтримки, тут часто поливають брудом. Черговий раз впевнююсь скільки ж тут жовчних ненависних осіб.
Усім мирної ночі! Хто мене знає - той здогадався, хто під анонімом
Зрадорозганячка• 14 декабря 2023
Ответ дляРаспутница
Сегодня?
А люди? Люли живы?
Это пипец
Нет, не сегодня, в прошлом марте. Живых мало
Зрадорозганячка• 14 декабря 2023
Ответ дляРаспутница
Зачем автору снимать аноним?
Это что то изменит в стране?
У Вас паранойя?
Секту боневтика уже вряд ли что-то изменит....

Зрадорозганячка• 14 декабря 2023
Ответ дляДесь так, але...
Я теж була в окупації, тому розумію. Але зараз Ви хоча б у безпеці.
У Києві в окупації????
Зоркая Зорро• 14 декабря 2023
Ответ дляДесь так, але...
Мала на увазі переставити в кімнаті подалі від вікна
автор Десь так, але... • 14 декабря 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
У Києві в окупації????
Если я сейчас в Киеве, это не означает, что утром 24.02.2022 я тоже была в Киеве. Или Вы первый раз слышите, что в Киеве живут люди, которые пападали в оккупацию?
Ответ дляЗоркая Зорро
Комната 3х3 м = 9 кв.м На одну сторону полностью огромное окно.