Мусик Пусик• 13 декабря 2023
Це така біль, коли закінчується сироватка (((
Правда?
Тим паче з грошима зараз напряг
І купити Mebik поки що свій не можу, тим паче слідом за сироваткою закінчиться скоро крем 😬
Дівчата хто міняв на більш бюджетний варіант, поділіться будь ласка позитивним відгуком
Я користувалась ще D.Kadir але він зовсім трохи дешевше, але гірше (для моєї шкіри)
Ще пробувала SesDerma - ну таке ...
Не для проблемної шкіри
Тим паче з грошима зараз напряг
Ще пробувала SesDerma - ну таке ...
Не для проблемної шкіри
Околовита• 13 декабря 2023
Це ж взагалі мозку треба не мати щоб писати який біль бо крем закінчився. Щодня десяткам людей, дітей відкриває ноги -руки, щодня є закатовані, щодня є загиблі....а їй біля від бо крем закінчився....це ппц люди добрі.
У коханого ще намявкаєш собі, не плач
Стефанія• 13 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
В Україні жінки перестали купувати крем і доглядати за собою? Ну ні ж. Що за дивні коментарі?
Коментарі до того, що ’крем закінчився’ та ’це така біль’ якось із різних категорій фрази. Це приблизно те, як ви відчуваєте шалений біль через втрату дома а то і близької людини, а вас знайома втішає, що у всіх проблеми, вона он вчора ніготь зламала.
Синди Кроуфорд• 13 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Добре що у автора в причинному місці шкіра непроблемна, бо боюся навіть уявити вой спричинений вартістю туалетного паперу
Чекайте,може автор renovy купувала і тут прийшов біль у вигляді обухівської
Стефанія• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Ну так і вам пишуть що хочуть. Але вам же чомусь не подобається. І форум поганий, і форумчанки теж. Ну так закривайте тему як коментарі не такі
люблю_тортики• 13 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Нє, там все що в коханого виклянчила, в мордєнь вкладає, над туалеткою не морочиться
Автор, ви де? ліпіть вже рукаліцо
Синди Кроуфорд• 13 декабря 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ох і тема. Це ще щастя, що автор слово сиворотка використала, а не серум
Так не слові сироватка ж справа.
тогдалия• 13 декабря 2023
Ответ дляСтефанія
То дякувати Богу,що в людей є легкі проблеми,щиро рада за них,без заздрощів.Це ж прекрасно,вибирати щось собі,купляти,головне аби бажання і змога.
ЗдесяЯ• 13 декабря 2023
Ответ дляСанька-4b93
Такий біль ( мужского рода) может быть только когда в больнице нет противостолбнячной, дифтеритной и тд сыворотки, а кому то из близких она нужна. Все остальное - мелкие хлопоты.
Тема - говно
Я не нашла от пайленкопении.
Гарні диньки• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Агафіна отримала більше всього лайків та смішних смайликів
Дно пробито
З порадницею все зрозуміло
Всім гарного вечора
Дно пробито
З порадницею все зрозуміло
Всім гарного вечора
Автор, дам вам совет на будущее. В черную пятницу всегда скидка -30% на Медик8. В следующем году не пропустите. Можно хорошо сэкономить.
Miss Lisi4ka• 13 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
Да, каждый год делают -30%. Думаю автор вас уже не поблагодарит, подозреваю у неё теперь анонимный бан
Триндю-бриндю• 13 декабря 2023
А що це таке? Якось виживають люди без неї. Тут хоч би на хліб було завтра
Незнакомлюся• 14 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Удалено администрацией...
Яйцеголовая• 14 декабря 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Удалено администрацией...
Як мило, що ви забігли нам це повідомити. Тримайте нас в курсі
Незнакомлюся• 14 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Як мило що ви прийшли зганьбитися в нецікаіфій вам темі
Яйцеголовая• 14 декабря 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Жаль, що почуття гумору вам невідоме 🤦🏻♀️
Незнакомлюся• 14 декабря 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Шкода, що і вам також)