AnnaOst• 13 декабря 2023

Крем для дуже сухої шкіри рук

Завжди взимку проблема зі шкірою на руках, але цієї зими якийсь триндець взагалі. Видно до реакції на холод додалося ще невдале мило для рук. Ну і руки мию дуже часто бо мала дитина.
Два різні креми з мочевиною ситуацію покращили, але не виправили. Може є якийсь диво-крем? Бо вже немає сил
4мама• 13 декабря 2023
Омегу приймайте обов’язково.

Ello• 13 декабря 2023
Евелин красный меня прям удивил, хорошо защищает и смягчает. Даже не ожидала от крема за 50 грн эффекта.
автор AnnaOst • 13 декабря 2023
Ответ для4мама
Омегу приймайте обов’язково.
Та приймаю. Але така фігня кожної зими з руками, а влітку зі ступнями(
_Alekssandra_• 13 декабря 2023
А аптеке купите любой крем для атопической кожи рук. Совет именно дерматолога.
Вот мне такой решил проблему. Это как пример.
Горськ• 13 декабря 2023
Та повно,всякі аптечні.Мені суперовий апівіта.
4мама• 13 декабря 2023
Ответ дляEllo
А мені той для ніг дуже подобається. Там де 30% мочевини. З руками якось більш менш, будь чим мажу.
Ello• 13 декабря 2023
Ответ для4мама
О надо для ног попробовать тоже
lara75• 13 декабря 2023
Маргарином обычным дома мажьте прям постоянно! Пока не купите пачку маргарина, слив. маслом. И в рот ребенку, и за продукты можно браться.
lara75• 13 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
І у мене.

СвітланкаОК• 13 декабря 2023
Мікса червона кришечка. Обпекла хімією для духовки руки, облізла шкіра (лущилася), то врятувалась цим кремом буквально з першого разу.
автор AnnaOst • 13 декабря 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Такий? Спробує ще й його
СвітланкаОК• 13 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
Такий? Спробує ще й його
Ага, він, моє спасіння
Елена 1• 13 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Я сейчас пользуюсь таким -мне вообще никакой
Раньше мне нравился локопейз рипеа ,нужно поискать его в аптеках

Увидела только что цену на локопейз рипеа и я в шоке
Я его брала грн за 200
Потом как то с руками было все ок и я им не пользовалась
Сейчас цена за 800 грн
marata• 13 декабря 2023
Eucerin urea
Oks_kis• 13 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Мне помог cerave
mena• 13 декабря 2023
1. змінити мило. негайно. а поки мийте просто водою.
2. крем флексітол в аптеці
3. омега приймати без перерв
4. додати до раціону полівітаміни з цинком, 1 повний курс
Монашка в миру• 13 декабря 2023
Така сама проблема. Мажу цим. Плюс допомагає намастити руки отим ланоліном, що для сосків і хв 20 посидіти помасажувати, потім змити. Або ж маззю етоній. Теж потримати, тоді змити.
Natasja22• 13 декабря 2023
Ответ для4мама
Плюсую. Теж ним рятуюсь коли взагалі триндець рукам
semiramis• 13 декабря 2023
Или руки спас

Lana-l• 13 декабря 2023
Ответ дляAnnaOst
А не підкажете, яку Омегу приймаєте?
автор AnnaOst • 13 декабря 2023
Ответ дляLana-l
А не підкажете, яку Омегу приймаєте?
Зараз tetesept, раніше солгар
автор AnnaOst • 13 декабря 2023
Ответ дляМонашка в миру
О, у мене купа всяких бальзамів для сосків які мені при га на щастя не знадобилися. Буду мазати руки
lasthome• 13 декабря 2023
Кращого за червоний гариньєр не знайшла, він найкращий, гарно гоїть, навіть тріщини до крові були..... теж як дитина мала була
автор AnnaOst • 13 декабря 2023
Ответ дляlasthome
Знаю, не можу знайти там же зараз живу (
ElenaV• 14 декабря 2023
Синяя Нивея. Она жирная, но хорошо впитывается, и ее же на пятки. Много лет так делаю.И каждый вечер регулярно.