Мусик Пусик• 13 декабря 2023

Це така біль, коли закінчується сироватка (((

Правда?
Тим паче з грошима зараз напряг
І купити Mebik поки що свій не можу, тим паче слідом за сироваткою закінчиться скоро крем 😬

Дівчата хто міняв на більш бюджетний варіант, поділіться будь ласка позитивним відгуком
Я користувалась ще D.Kadir але він зовсім трохи дешевше, але гірше (для моєї шкіри)

Ще пробувала SesDerma - ну таке ...
Не для проблемної шкіри
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Ну это вы хамите из под анонима и говорите, что другие под анонимами, а в жизни у них язык в ж. Так покажите сначала себя)

автор Мусик Пусик • 13 декабря 2023
Ответ дляНічний дожор
Не перестали....але писати ’ така біль’ це занадто
Удалено администрацией...
Агафина• 13 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
Удалено администрацией...
автор Мусик Пусик • 13 декабря 2023
Ответ дляАгафина
Удалено администрацией...
Ви адекватна? Ваш служить?
Нічний дожор• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Зрозуміло, що тут всі погані ...мабуть, а ви сонечко
люблю_тортики• 13 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
В Україні жінки перестали купувати крем і доглядати за собою? Ну ні ж. Що за дивні коментарі?
Ні, звичайно. Закінчився - взяла купила. Чи не купила. Як схотіла. Але не голосить, що в неї біль, горе, бо мазюка на моську закінчилася.
Папір жопний закінчився, аааа, «яка» біль, дівчата, яке ж горе! Зева дорога, а обуховська мені - ну, такоє.
Дічь, скажіть?
Агафина• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Ви адекватна? Ваш служить?
Удалено администрацией...
Околовита• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Дніще у вашому флакончику... поплачте
автор Мусик Пусик • 13 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Дічь, скажіть?
Удалено администрацией...

Муркамурковна• 13 декабря 2023
Можу тільки психотерапевта порадити, що б вияснив причину страшної болі через сироватку
Агафина• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Синди Кроуфорд• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
То ви так і не зрозуміли, що написали? Можна ж було по іншому спитати. Отримуйте, що заслуговуєте
люблю_тортики• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Ну, я люблю себе всю, і моя попа заслуговує не меншого догляду ніж фейс. Маю право. Хочу і порівнюю, кому не подобається - може пройти повз.
Агафина• 13 декабря 2023
Удалено администрацией...
Синди Кроуфорд• 13 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Дічь, скажіть?
Ви ціну на обухівську бачили? Тут вже газета скоро дорога буде
Красота неземная• 13 декабря 2023
Ответ длялюблю_тортики
Дічь, скажіть?
Скажу, що дічь - це розказувати, кому яку тему можна створювати, а яку ні. Що за дурна звичка, писати коментарі там, де не можете по темі сказати нічого 🤦
люблю_тортики• 13 декабря 2023
Ответ дляКрасота неземная
Ви як ніхто спеціаліст в дурних звичках
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 декабря 2023
Пора с темы снимать анонимов) Хочу потом посмотреть на смелую автора куда пропадет))
автор Мусик Пусик • 13 декабря 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Удалено администрацией...

автор Мусик Пусик • 13 декабря 2023
Агафіна отримала більше всього лайків та смішних смайликів
Дно пробито
З порадницею все зрозуміло
Всім гарного вечора
ПробілНеПрацює• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Ви маєте думати перед тим як писати))) хоча судячи із ваших відповідей то тяжка справа, розумію і співчуваю, скрізь проблеми.)))
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Не переживайте, я и потом останусь тут писать а вот куда вас такую крутую как ветром сдует хочу посмотреть)
люблю_тортики• 13 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Добре що у автора в причинному місці шкіра непроблемна, бо боюся навіть уявити вой спричинений вартістю туалетного паперу
Невгамовна шахиня• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Дно пробито
З порадницею все зрозуміло
Всім гарного вечора
Ну куда вы смылись, боитесь анонимов сейчас снимут?))))
Околовита• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Дно пробито
З порадницею все зрозуміло
Всім гарного вечора
Це така біль бачити що не ти отримала найбільше лайків
Кусюче сонечко• 13 декабря 2023
Ох і тема. Це ще щастя, що автор слово сиворотка використала, а не серум
Пургену мне• 13 декабря 2023
Ответ дляМусик Пусик
Удалено администрацией...
Бабушка не ной !
Дева Мария• 13 декабря 2023
Без ретинола нет жизни ))))) маркетинг таки работают
тогдалия• 13 декабря 2023
Можливо замовляйте на ін сайті,бувають розпродажі,а може що інше в косметологів підберете на розпив.Я маю тонік медік8,теж мені дуже підходить.