Курочка• 13 декабря 2023
Дівчата,що це?
Дитині 6 років.
Посипало усе тіло.Обличчя чисте.
Завтра до лікаря
Посипало усе тіло.Обличчя чисте.
Завтра до лікаря
ЖонДуан• 13 декабря 2023
Автор сходіть до лікаря, дайте обов´язково від алергії. У сина точно таке було від мандаринів, тиждень від алергії давала, ми пішли до лікаря , бо думали , що скарлатина. У сина трохи боліло горло , температури не було, щоки були з висипом метелик, все тіло у висипах як і у Вас, але сказали, алергія на мандарини. Ми не перші. Через тиждень сип зійшла. А позавчора знов частково повернулася. Їв шоколад. Лікувались також атоксілом. Ніколи за 9 років такого не було
Ви не перша сьогодні з таким! Ось ще автор з таким же. І там і мої відповіді з фото є, теж у дитини таке. https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3451882-1
Протру пилюку• 13 декабря 2023
Похоже на лишай Жибера. Ищите на теле розовое пятно (материнскую бляшку)
Ось наші фото. Ми тільки тиждень як повернулися з лікарні, де лежали з обструктивним бронхітом. Напевно там і підчепили. Спочатку думали на алергію. Але у хлопчика що з нами лежав, теж схожий висип. Навряд чи алергія. Якщо і в Вас таке, і ще в однієї порадниці. І в моєї дитини. Схоже якась інфекційна зараза.
Дивне створіння• 13 декабря 2023
Схоже на рожевий лишай. В сина так починався, принаймні. Дай Бог, помилятися, бо фігня неприємна, ще й лікується довго
вінстаграмі ще декілька годин в сторісах віконце відкрито в цієї жінки, що вміє інтегративним підходом в питаннях здоровя рзбиратися.
там ніби можна в віконце фотку додати. раптом - відповість. хоча то мабуть вже завтра.. але спробуйте. підход лікарів інтегративної медцини часто неочікувано від багато чого навіть довготривалого вилікує
Курочка
• 13 декабря 2023
Ответ дляПиона
А скільки днів було таке?
Ответ дляКурочка
А скільки днів було таке?
2 дні. Потім і на обличчі трохи висипало, а потім дала антігістамінне, бо педіатр сказала, що схоже на алергію. Пʼємо сироп Едем. Пятна трохи злилися і посвітліли, з обличчя зникли. А сьогодні почала рости температура. Щось мені здається що це не алергія. Ну не може у всіх так одночасно однаково проявлятися.
Звездолётчица• 13 декабря 2023
Дайте прям сейчас от аллергии что то. Это обычная аллергия. На сладкое цитрус или химию. Это надо исключить и две недели никаких аллергенов. Таблетки от аллергии и для поддержания печени)))же ентеросгель можно . Надо вывести токсины
вАлнуюся сильнА• 13 декабря 2023
Ответ дляПиона
У вас дуже схоже на коксакі «рука-нога-рот». Потім шкіра на стопах облазить від нього. Син улітку хворів з подібним вистпом, надумала уже за скарлатину та педіатр сказала, що це ентеровірус. Через якись час хворів вірусним і були прищики на горлі, лор сказала - якийсь ентеровірус. Вочевидь розпоасюджена інфекція.
МУСЯкомарова• 13 декабря 2023
Ответ дляКурочка
Усе тіло таке.А із-за чого таке може бути?
Алергія. Категорія якась дивна
ЗдесяЯ• 13 декабря 2023
У моїх таке колись було, і трохи у мене.
Ще й температура 37.
Чоловіка не зачепило.
Пройшло саме через три дні.
Якщо не свербить і не турбує дитину, немає температури, я б не йшла до лікаря. Але про всяк випадок попросила б дитину не їсти цукерки дня 3.
Мене у дитинстві якось обсипало на шоколад, але як воно виглядало, не згадаю. І то мені було вже 10 років і раніше не було реакції на шоколад..
Це може бути розеола (легке дитяче захворювання). Може бути алергія.
Може бути раптова еритема (на людську мову перекладається ’хтозна чому посипало’). І ці всі три випадки не потребують лікування.
Якщо ж почне свербіти без температури - може бути саме алергія, і тоді вже дасте антигістамінне.
Якщо підніметься температура, то багато варіантів, і тоді вже до лікаря треба йти.
Ще й температура 37.
Чоловіка не зачепило.
Пройшло саме через три дні.
Ответ длявАлнуюся сильнА
У роті чисто. Ми хворіли Коксакі ще коли жили в Туреччині, то там у роті був як стоматит. Тут же горло і рот чисті. Може якийсь різновид?
ША! я прийшла!• 13 декабря 2023
Ответ дляКурочка
Не їла…..але їсть кожен день цукерки.
Подарували календар🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
У моей на сахар такое в возрасте вашей дочки было.
Яйцеголовая• 13 декабря 2023
У меня так в 6 лет отек квинке начался. Сначала такие пятна по всему телу, на лице не было, а потом дышать было трудно, потом скорая и меня в больницу забрали. Перед этим укололи от аллергии. Может у вашего ребенка что другое, но спросите не трудно ли ему глотать и дышать.
Чупокабра• 13 декабря 2023
Я доросла жінка,було декілька нападів кропив’янки ,як реакція на препарат від тиску,це початок нападу на фото
Тушьмушьнюшь• 13 декабря 2023
Ответ дляКурочка
Ось ще
У нас точно таке на яйця було коли паска була
Клин_Кляйн• 13 декабря 2023
Колись у моєї доньки, тоді 6-місячної був схожий висип, температура, то лікар підозрював розеолу, не пам´ятаю подробиць лікування
Светка-пипетка• 13 декабря 2023
Ответ дляПописанная парта
На краснуху похоже.
Краснуха не так виглядає. І починається в більшості з голови. Ну принаймні в мене так було.
Анти-анонім• 14 декабря 2023
Ответ дляСалт
На кропивницю не схоже, при ній пухирі характерні
Не завжди.
Пописанная парта• 14 декабря 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А в мене під колінами вона починалася і виглядало саме так, як на фото, потім за ніч обсипало всю, спочатку мама думала на пітницю, потім на вітрянку.
Але лікар після перевірки сказала, що в мене краснуха.
Дивно, що всі по різному нею хворіють.