и с кем вы хотите договариваться?Просить переговоров у путина?Капитуляция?Отдать ему что именно?Пишите ваши версии конкретно .Кто это гонит в массы,я знаю.Но послушаем.
Як що віддати? 27 млн на шоу, а ще 88 на реконструкцію державної адміністрації в селі з населенням 6 тис людей. Я би Вову віддала і квартиру би свою віддала та впринципі я б багато чого віддала, бо знаю як це чекати рідних і не знати, чи отримаю від них хоч ще один дзвінок з того пекла. А ось таких як ви, я б спочатку відправила на фронт так на місяців 3, а потім б запитала вашу думку, чи в нас є чим і ким перемагати і чи не задорого ми платимо. А взагалі без зброї не буде нічого, ні війни, ні перемовин.
Colombina.• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Вот вы постоянно пишите-переговоры,всем труба.Так я и прошу вас и подружек ваших,что нужно сделать?Конкретно.
Вам уже написали, пожалуйста, сконцентрируйтесь! Вы можете! Только начало смены!
Ответ дляWhiteWidow
Тю, а чого Схід віддавати? Чого не Захід? Центр?
Бо захід і центр - вони не захопили🤷♀️! А схід, да. В бою. Захопили. Ціною своїх смердючих шкур! Хіба мало їх лягло за схід? Я вважаю немало! А центр та захід - поки вони і в своїх вологих мріях не можуть зазіхать.
Anastasiya-f052• 13 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я так розумію, це риторичне питання
Чому ж, логічне питання для тих хто збирається жити на Місяці
Anastasiya-f052• 13 декабря 2023
Ответ дляPrervana
Картошку в говне растить. На Марсе сработало. Вы что, фильмов не смотрели?
Угу, а вода, а кислород?
Роза Амалия• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Вы читали вопрос в теме?Конкретику пишите.Что нужно сделать?
Что конкретно вы предлагаете?
Ответ дляБізешка
На следующий год Украина сокращает бюджет на оборону на 20%
А раша увеличивает на 70%
Це вже перемога , чи ще нє?
А раша увеличивает на 70%
Це вже перемога , чи ще нє?
Dark_Yasna• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Тут западные партнеры не сидят,скорее северные ).И эти девачки,вот три топ темы-срочнноо дагаваривацца немедленно.Так я вот и спрашиваю-конкретно.Что они хотят по пунктам.
Как вас ваша букваZ не триггерит ?
Ответ дляТимаша
Два варіанти - віддати життя або щось інше. Вибір за вами.
Ви праві, мій батько вже віддав життя, ми як його сім´я нікому такого не побажаєм
.... Сьогодні знов загинув друг мого батька, його товариш були в одній бригаді. Ніякі землі не стоять життя, воно безцінне.
Anastasiya-f052• 13 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
А раша увеличивает на 70%
Це вже перемога , чи ще нє?
А раша увеличивает на 70%
Це вже перемога , чи ще нє?
Ето ж.па, простите мой французский. Просто слов нет. Как так!?
diamond_shop• 13 декабря 2023
Ответ дляandria
А вы военных послушайте а не советчиц. Они тоже устали и нет желания уже особого идти умирать(
Потому что видя что происходит нет желания!! Глаза открываем ! И думаем просто.
я слухаю, так втомилися, але навіть демобілізуватися є бажання у небагатьох найстарших, хто не вивозить фізично просто. решта з моїх знайомих відмовилися 70% від ротацій, бо не бачать сенсу сидіти в тилу поки на 0 побратими ї’’’шаться
але в мене неправильна мабуть вибірка, бо 90% пішли добровольцями в перші 10 днів повномасштабки
Ответ дляZenkas
Я тупая,я слепая.Ваше мнение,ЧТО ДЕЛАТЬ?
Ждать допомоги від США. Що ж іще?
Автор, ви завтра готові в три зміни працювати на оборонному заводі десь глибоко в тилу?
І віддати вашу дочку/сина Маряні Безуглій на воєнну підготовку з подальшою перспективою відправки на фронт?
Ви готові що країна стане на воєнні рельси і буде х*ячити п*здячити до повної перемоги на виробництві дронів?
Без кафе,
Без Буковеля
Без ресторанів
Без манікюру?
Без порадниці
Тільки чесно.
Без кафе,
Без Буковеля
Без ресторанів
Без манікюру?
Без порадниці
Тільки чесно.
Роза Амалия• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Вы лично, что хотите? Вам близок лозунг ’ до последнего украинца’ ? Вижу, что да. Для кого хотите нашу землю освободить , если все полягут?
Anastasiya-f052• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Ваше предложение?
У меня их нет. Я не знаю как выходить из этого.
diamond_shop• 13 декабря 2023
Ответ дляandria
Удалено администрацией...
їм потрібний Київ, а не тільки Донбас
Ответ дляZenkas
Для начала слушать не только новости по тв .
Наш контрнаступ провален 😓.
Вчера погиб муж кумы, под Купянском.
А он воевал с 2014 года. Так вот он говорил, что то что сейчас происходит это клоунада и люди никому не нужны.
Наш контрнаступ провален 😓.
Вчера погиб муж кумы, под Купянском.