Zenkas• 13 декабря 2023

"Дагаваривацца",каждая вторая пишет в топ темах.Извольте конкретику,как

и с кем вы хотите договариваться?Просить переговоров у путина?Капитуляция?Отдать ему что именно?Пишите ваши версии конкретно .Кто это гонит в массы,я знаю.Но послушаем.
Дика Роза• 13 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
На яку оборонку? Хто на ній буде працювати? Сучасна тік ток молодь чи може ви?
В смысле кто ? У нас нет специалистов считаете ? Скольких сократили в 2019 ?Шоу важнее ?

YOzhik v tumane• 13 декабря 2023
Ответ дляБізешка
А ви вірите, що ми людьми зможемо перемогти рашу? Що буде, коли замість здорової нації залишаться тільки інваліди, психічно не стабільні люди і діти? росія після цього не нападе знову через 10 років? Цікаво послухати ваші ідеї, хто замінить хлопців на фронті?
Значит надо просто сдаться, поцеловать пуйло в лапоть и выполнять их указания. Или война или так.
Bejza• 13 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви готові зняти вії, каблуки і піти на шкідливе виробництво якихось п*здюлін для ракет? За 15 тисяч грн в місяць?

Ви готові до планової економіки?

Ви зі своєю фанаберією навіть приблизно не уявляєте, який подвиг необхідно здійснити для перемоги.

У вас гордість, у вас біль, у вас обіда, у вас злість.

І все?

А бажання попрацювати на якомусь підприємстві по виробництву дронів немає? Куди може прилетіти в любий момент.

Якщо немає, то про що власне мова?
А ви готові до денацифікації у таборах?
Shaan• 13 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
Что значит будут так думать ? Вам мало тем за сегодня ? Или что Вы предлагаете ? Можете Безуглой в фб написать. Или волосы на себе рвать надо ? Людей и так уже в стресс загнали эти Безуглые со своими заявлениями
Конечно, надо везде писать, не давать замалчивать! А вы что предлагаете - голову в песок, лишь бы тихо и вам не делали нервы именно сейчас? А какой будет стресс через неделю, когда выйдет закон и уже ничего нельзя будет изменить, вам все равно? Вы за границей сидите, что ли??
Bejza• 13 декабря 2023
Ответ дляandria
Для начала слушать не только новости по тв .
Наш контрнаступ провален 😓.
Вчера погиб муж кумы, под Купянском.
А он воевал с 2014 года. Так вот он говорил, что то что сейчас происходит это клоунада и люди никому не нужны.
А коли здамося, то станемо комусь потрібні?
lilu1990• 13 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Тут жінка недавно писала, що у них на оборонному заводі вакансії на 15 тисяч не можуть закрити.
Дика Роза• 13 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Женщины , кто ж ещё , безуглая во всю разгоняет
andria• 13 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
Ну лично вы целовать не будете, не переживайте
Shaan• 13 декабря 2023
Ответ дляandria
Удалено администрацией...

Бізешка• 13 декабря 2023
Ответ дляBejza
Тобто, ви згілеі закатати асфальтом померлих наших воїнів, своїх героів посадити у тюрьму, бо їм так просто війна з рук не зійде, пройти денацифікацію у табораз, бо ви дружина, мама військового, своїз дітий відправити еа Сибір, чи кудись на усиновлення і чекати передач у тюрмі, бо ват наче краще? Ви згідні пройти всі випробування заради дагаваріцца?
Ви точно очима читаєте? Нам потрібна сучасна зброя та гроші. Я десь писала про перемовини? Ви це собі додумали, чи як? Нам потрібні гарантії країн типу як НАТО і зброя, багато зброї. Але всі війни закінчуються за столом перемовин?
автор Zenkas • 13 декабря 2023
Я думаю так.Без нашей победы Байден не победит.И не одна я такой мысли)Я думаю,нам дадут все,что нужно по оружию,технике.Лето 2024 -наша победа.
andria• 13 декабря 2023
Ответ дляBejza
Погибать люди перестанут, этого мало?
Или вы думаете мы Европе нужны ? 😂
lilu1990• 13 декабря 2023
Ответ дляBejza
А ви готові до денацифікації у таборах?
Я з тих хто готова виїхати подалі і готують грунт для цього
Pink Swan• 13 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Якщо тікать то тільки на Місяць.
Илон, угомонись уже 😂
Bejza• 13 декабря 2023
Ответ дляColombina.
Ну тогда будет хотя бы шанс. А сейчас его просто…не дают или как вы видите разрешение вопроса с оружием?
Здати Уураїну і тоді у нас буде шанс не здохнути від ракети аое здохнути від голоду або у таборах. Ви згідні стати расіянкою і думаєте, що десь буде у когось шанс відвоювати нас?
Teonaa• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Ясно.Спасибо.Послушаем других.
Нуу
Амчого підчистили?ясно що тут будуть неугодні відповіді. По питання таке(
Чи як писать Вам?) ой нєєє, яке домовлятися, ітд?(
andria• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Вы точно тупая. Извините 😞
Kika-6655• 13 декабря 2023
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Бедненькая, заграницей сидя стрессует.
МаМарго• 13 декабря 2023
Ответ дляandria
Удалено администрацией...
Вам уже не треба ходити голосувати. Мало вирогідно що ви щось толкове оберете. Наголосували а тепер в окоп

Дика Роза• 13 декабря 2023
Ответ дляBejza
А ви готові до денацифікації у таборах?
Кому эти сказки ?
Пусть берут Крым и отвалят
YOzhik v tumane• 13 декабря 2023
Ответ дляandria
Лично я нет. Но тут много желающих. Требованиий об отказе от своей армии и денацификации (то есть все должны будут ’полюбить’ раисию) раша не отменяла.
Дика Роза• 13 декабря 2023
Ответ дляBejza
А если всех убьют , то кому нужны ?
andria• 13 декабря 2023
Ответ дляМаМарго
Ну хотя бы вижу! Не слепая и признаю это
Teonaa• 13 декабря 2023
Ответ дляAksinia 111
Паде повністю схід підут далі . Далі віддавати ?
Давайте вирішувати проблеми по мірі іх виникнення.
Але треба сподіватися, що вони не мають такої мети. Бо якщо мають, то Ви що, не розумієте, що буде тоді?
Бізешка• 13 декабря 2023
Ответ дляYOzhik v tumane
Ви такі цікаві тут. А про гарантії сусідів не чули? А мир на наших умовах теж мимо? А нарощення зброї? Чи ви не розумієте очевидного, що без зброї ми просто м´ясо. Ви готові зараз замінити хлопців на фронті, щоб вони відпочили?
andria• 13 декабря 2023
Ответ дляМаМарго
А не ору Зеленский лучший президент
lilu1990• 13 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Та блін, автор, там у Америці свої проблеми. Виборців наша війна колише, як мене доля жителів Гази. Я їм співчуваю по людськи, але мені з моїми проблемами не до них абсолютно.

У них там майже громадянське протистояння між прихильниками традиційних цінностей і лгбт трансгендерними перевертнями
Bejza• 13 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Кому эти сказки ?
Пусть берут Крым и отвалят
А вони його не взяли?
bolidd• 13 декабря 2023
Мое мнение выход есть клоуны должны уйти , они ОШАЛЕЛИ от притока бабла , воруют в три глотки , они жрут как перед кончиной , невозможно слышать нлвые суммы украденых денег когда эти деньги можно пустить в экономику , в оборону . Сделать такие крепости , что б не допустит повторение .
Дика Роза• 13 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Так люди не идут на гос предприятия , завтра могут на фронт кинуть .