Я не розумію логіку деяких порадниць. Одні не хочуть перемовин. Але ви думаєте одними донатами перемогти русню?
Завтра 27 млн у Кравець заберуть і виділять на виробництво дронів. Ви підете на 15-20 тисяч десь у глибокому тилу ф*гачить?
У нас недобір на залізниці, на такі посади, де в основному чоловіки були. В мороз і спеку ходить попід вагонами. Є бажаючі? Бо якщо економіка стане на воєнні рельси, грузоперевозок стане більше.
Вам Безугла прямо каже: треба мобілізація і жінок у тому числі. Фу фу фу. Ми віримо у зсу. Просто віримо у зсу. А так можна? Просто вірити у зсу і виграти війну?
Бажаючих домовитись теж достатньо. Але правильно тут пишуть. Будь які домовленості - то здача інтересів України. Бо не в наших інтересах ті блін домовленості.
От нам треба домовленості, щоб виграти час. Для чого вам час? Щоб зняти вії, манікюр і за декілька років усією країною підняти оборонпром? Поки Безугла буде готувати молодь до нового нападу? Для чого час? Щоб Байденко знайшов свої яйця чи може щоб санкції нарешті подіяли?
Ми у складній програшній позиції і помогти нам може тільки чудо. І це явно не домовленості. Але й не м´ясорубка.
Ответ дляЕлена1265
Ну пусть им запретят возвращаться. Пусть разрешат выезд тем, кто готов отказаться от украинского гражданства и разрешат добровольно отказаться от гражданства, если уж на то пошло и вы так переживаете
Всегда можно найти компромисс, чтоб устроило обе стороны 🤷🏻♀️
А як людина без громадянства взагалі може кудись виїхати? Без паспорта?
Ответ дляlilu1990
Та шо йти за прибалтами? Кісінджер сам сказав, що був на той час проти того щоб усіх скопом - поляків, прибалтів, нас - брали в НАТО. Осторожнічав. Нам не треба було їм яз віддавать. Це найбільша помилка українців за весь час нашого існування. Нас просто розвели як л*шків
Ще одна помилка в тому, що ми весь час колупаємось в старих шароварах, а нам в першу чергу треба думати, що з сьогоденням робити і ще на пару кроків вперед
Ответ дляlilu1990
Я виїхала в Шотландію на початках але потім ми з´їхалися в Польщі із сестрою, бо вона з малою виїхала, там жили. Потім вернулись в Україну, бо батько хотів побачити дитину. Потім почались обстріли і я вговорювала їхати в Німеччину, але найбільше на що нас хватило - Західна Україна, Івано Франківщина. Там ще птср додався дитині і мені через те що там де ми жили дуже низько літали літаки кожен день. З таким птср у дитини я боялась що її тупо заберуть органи соцопіки в Німеччині. Потім ми вернулись в кр. Знову.
Тихий ужас.За эти деньги,что вы прокатали по миру ,могли купить дом в селе ЦУ и авто.И жить спокойно,потом продали бы или как дачу.Ребенок бы не знал ,что война вообще есть.ни сирен ,ничего.
Ответ дляlilu1990
Пусть дадут выехать, а потом они откажутся. А права людей без гражданства определяются законами страны, в какой они пребывают
Можно, чтоб отказались находясь в Украине и еще 2 недели оно действовало 🤷🏻♀️
Ответ дляZenkas
Ви не повірите,ми поїхали в їб*ня на Івано Франківщину. Щоб дитина не чула тих сирен, ракет. І думали там щось купити. І пл*ха попали так, що ще більше птср получили. Ті що кажуть - нема в Україні спокійних місць, сто відсотків праві
Ответ дляlilu1990
Надо было ехать в Черновцы.
Там ни оного прилёта и самолёты не летают . Ужгород ещё
Ответ дляZenkas
Я жду летом победы.У нас и в США.Денег,оружия,ракет,авиации море, ,тьма,у союзников,чем у той рашки осталось.Нам дадут все .Без нашей победы Байдену не выиграть и что ,сколько бабла в нас вложили и под путина прогнуться?Начнется хаос по миру.Не все так сладко у путьки.
Вы реально думаете, что если б всех не устраивала эта ситуация не нашли бы способа Вовку грохнуть за все это время?
Ответ дляДика Роза
Надо было ехать в Черновцы.
Поряд з Мукачево огромєнна станція рлс (це не секретна інфа). Ужгород важливий вузловий центр для грузоперевозок із ЄС. Але ми ніби здається в таких уже Івано Франківських єб*нях були, що ну просто... не вгадаєш. Поїхали в Трускавець і попали якраз коли по Дрогобичу прилетіло. Я навіть чула вибух. Всюди щось та є. Вирішили, що то все в руках долі і бога
МАМА НИКИТКИ-2• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А чого теми підчистили? В вас же не перша така «невинна» в якій ви просите пояснити/роз’яснити…
Елена-0f43• 14 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
а представьте с утра , все заморозилось ,,, как и чем , на что будут жить миллионов 25,,, на крупнейшей в европе территории , с шестью месяцами отопительного периода ,,, на не войну денег не кто не даст , все вас наладилось , живите ,,,
Шо такое курим забористое.
Елена-0f43• 14 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
зе спитайте
Не отвечает ,занят шоу Кравець тихий вечер 🤣
МАМА НИКИТКИ-2• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Я підчистила?
Ви. Як мінімум 2 теми жовтневі про Палестина і Ізраїль. Там також невинно пояснити просили, чого тих бідних палестинців вбивають
Ответ дляinresta
ну как вы не понимаете, что дело совсем не в этом !
все наши проблемы в том, что правительство и олигархи тупо пизд##т деньги и плюют на простой народ
Якби проблема була тільки в цьому!
Ну перестануть вони завтра красти
І всі гроші пустять на оборонпром. Скажуть, всьо, товаріщі, планова економіка. Усі ф*гачим на фронт без вихідних в три зміни - хто на залізниці, хто на оборонних заводах, хто на будівництві фортифікацій.
Усе, буквально все на потреби армії. Комендантська година і усі прєлєсті воєнного часу.
Ви згодні?
Ну перестануть вони завтра красти
Ви згодні?
Ответ дляinresta
Скажуть, нам потрібне ваше авто на потреби армії. Чи ще щось з вашого майна на потреби армії. Усі мають пройти курси воєнної підготовки і надання першої медичної допомоги.
Ніяких ресторанів і кафе і їжа по талонам у супермаркеті. Норм?
Ответ дляinresta
Ваша проблема в тому, що ви думаєте що гроші можуть нас якось спасти
Нас спасуть тільки снаряди, які і за гроші зараз дістать важко а виготовити довго.
І нас спасе, якщо ми як у другу світову станемо усі х*ячить п*здячить на заводах в три зміни. Обслуговувати фронт від а до я без відпочинку . Але ми не те покоління яке здатне на подвиг.