Я не розумію логіку деяких порадниць. Одні не хочуть перемовин. Але ви думаєте одними донатами перемогти русню?
Завтра 27 млн у Кравець заберуть і виділять на виробництво дронів. Ви підете на 15-20 тисяч десь у глибокому тилу ф*гачить?
У нас недобір на залізниці, на такі посади, де в основному чоловіки були. В мороз і спеку ходить попід вагонами. Є бажаючі? Бо якщо економіка стане на воєнні рельси, грузоперевозок стане більше.
Вам Безугла прямо каже: треба мобілізація і жінок у тому числі. Фу фу фу. Ми віримо у зсу. Просто віримо у зсу. А так можна? Просто вірити у зсу і виграти війну?
Бажаючих домовитись теж достатньо. Але правильно тут пишуть. Будь які домовленості - то здача інтересів України. Бо не в наших інтересах ті блін домовленості.
От нам треба домовленості, щоб виграти час. Для чого вам час? Щоб зняти вії, манікюр і за декілька років усією країною підняти оборонпром? Поки Безугла буде готувати молодь до нового нападу? Для чого час? Щоб Байденко знайшов свої яйця чи може щоб санкції нарешті подіяли?
Ми у складній програшній позиції і помогти нам може тільки чудо. І це явно не домовленості. Але й не м´ясорубка.
Olga Zelenyak• 14 декабря 2023
К чему вообще эти баталии про хочу или не хочу. Вам кто-то предлагает переговоры?
Почему вы вообще решили, что раше переговоры нужны?
Соната любви• 14 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Договорённости вам не подходят , мясорубка тоже .
Высадка инопланетян ? Иначе , что ещё ?
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 14 декабря 2023
И еще, автор, вам для подумать.
Те переговоры, которые были весной 2022 года, предполагали что Украина откажется от НАТО, ЕС, территорий.
Ок, предположим, все согласны, что Украина должна по тем договоренностям была получить взамен?
Честное слово путина не нападать?
Ответ дляOlga Zelenyak
И еще, автор, вам для подумать.
Честное слово путина не нападать?
Та я вже написала за домовленості
Natal_ka91• 14 декабря 2023
Сьогодні якийсь бум
Скільки людей - стільки й думок. Кожен по-своєму правий. Але не тільки від простих громадян все залежить, на жаль.
Olga Zelenyak• 14 декабря 2023
Ответ дляНина____
Переговоры устраивают с сильной позицией. У кого сейчас сильнее позиция?
Если вы имеете ввиду, что у раши, то конкретно сейчас на фронте каких сильных позиций у них нет. Но есть возможность объявить мобилизацию после выборов и деньги есть. И оружие им дают без ограничений куда стрелять. Тогда у меня вопрос: а зачем им переговоры?