Накипіло!!!Чому у людей стільки агресії,що не спроси!!!Відразу під..оби,образи )то фу то тю !Людина налякана ,турбується про себе,хоче запитати думки ,налетіли як коршуни(понеслось купа дибільних фраз ,образ)люди просніться ,адже це ж чат і створений щоб допомагати !невже вам стане легше якщо ви комусь будете писати образи !!!???
Tatka Kiev• 14 декабря 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Не може бути все біле, треба щоб і чорне було.
Іньянь☯️
А тут тільки чорне останнім часом
Елена-0f43• 14 декабря 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Іньянь☯️
А серое?
Tatka Kiev• 14 декабря 2023
Погоджуюсь, дуже багато булінгу та приниження
Я тут дуже багато років, не було так ніколи
Ответ дляEntyal
я вважаю, що так можуть вчиняти тільки ті люди, які самі незадоволені собою і своїм життям, самодостатні і впевнені в собі особистості ніколи не будуть принижувати інших, а навпаки щиро порадять, щоб іншій людині стало легше.
Да уж. Рабы нищеброды. Они ненавидят всех. И хотят возвыситься над другими хоть как то ибо сами на самом дне болтаются с микрозарплатами и самой непрестижной работой.
Hallowkitty -54c3• 14 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
А тут тільки чорне останнім часом
Я пропускаю погані коментарі, спілкуюся з нормальними, не хочу зчіплятися з негативними людьми, але розумію, що не можуть бути всі хорошими, в будь-якій ситуації з людьми будуть якісь негативні люди, і краще їх ігнорувати.
Ответ дляHallowkitty -54c3
Я також стараюсь не звертати увагу,но якось куди не зайди ,постійно срач !
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Автор.сколько Вы еще вбросите тем и исчезнете.как в 20-ти своих предыдущих?)))
Ответ дляennSe
зїжте , заспокоїтись і лягайте спати
Вауууу,вкусняха )
Ответ дляennSe
то прошлое. я хожу в спорт зал і на дефіците уже почти 2 мес , так хочеться покушать , не могу((
Як результати ?
Tatka Kiev• 14 декабря 2023
Ответ дляRemensa
Ой, таке кожен рік хтось пише.
Я такого не пам´ятаю
Звісно був негатив, але не стільки, як зараз
Думаю війна конкретно на психіку діє((((
Ответ дляennSe
ще ніяк. трохи тільки . дуже важко
Трохи,це теж результат )
Коли до мене приходить людина з агресією, я вчу її емпатії.
Наприклад, нещодавно в магазині бабця поставила мені на ноги свою кравчучку та видала ’чого ви тут стоїте, я тут завжди корзину свою ставлю’. А я їй кажу ’доброго дня, буду вчити вас проявляти свої потреби мовою емпатії, добре?’. Вона стоїть дивиться. Я продовжила ’доброго дня, вибачте, ви могли би відійти, бо тут зручне місце для моєї корзинки, я її тут завжди ставлю’.
На мій подив, вона розсміялася та майже так і попросила відійти. Далі ще розказала про погоду, дітей та ноги. Ми розійшлися друзями )
Так я роблю кожного разу. Не всі адекватно реагують. Але більшість - так.
Почніть робити щось, коли вам приносять агресію та роздратування. Вчіть людей добру