Плекаю думи• 14 декабря 2023
Вверите ли вы в судьбу и сценарий жизни?
Условно говоря, если человеку не суждено достичь высот и стать материально богатым, обрести успех, то он никаким образом не добьётся этого?
Верите ли в генетический сценарий (когда ребёнок перенимает судьбу родителей) ?
Пацака-задирака• 14 декабря 2023
Ответ дляPlacid
вы не думаете что геноцид это и есть реализация кармы на текущий момент?
Какой кармы?? Чем блин провинился целый народ который геницидят??? И который никому ничего плохого не делал.
Ответ дляЖирафовое варьенье
Это не Бог вам искалечил ребенка. Посмотрите на все с другой стороны. Может Бог вас уберег от чего-то? Ведь часто мы видим только то, что на поверхности, а не суть. Лично я верю в то, что перед рождением душа соглашается на земную жизнь со всеми ее трудностями. И если душа выбрала для себя такой путь - не родиться, значит это нужно только ей для чего-то, но не наказание вам. Вы не должны себя изводить по этому поводу, просто мысленно приглашайте ребеночка в свою семью и все у вас будет хорошо! Просто поверьте!
Дякую, це розумна думка🤍 Я це теж в своїй голові аналізуючи, почала себе схиляти, що може Господь мене і врятував, бо він послав мені дуже добрих медиків, що все одразу виявили, пояснили, допомогли. Бо люди, яких ми зустрічаємо, це теж Господь. Зараз, щє болить, важко пережити таке. Але я чекаю, на свою дитинку, вірю, що все буде🙏
Само_достаточная• 14 декабря 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Вас за ваши желания против других точно настигнет.
А чуваки тоже заслужили свой шоколад.
Но вы ж не поверите всё равно, вам виднее)
А чуваки тоже заслужили свой шоколад.
До речі, так) якщо людина сильно нагрішила, а всі інші її ненавидять, то вважається, що вони забирають частину її земного покарання на себе
Ответ дляПригощаю кашею
Сценарий жизни у всех разный..
- сложный
- простой
- благополучный
- НЕ благополучный
потому люди с благополучным НИКОГДА не понимают тех, кто выгребает и вечно тонет. Кто с умом, но вечно засыпается в проблемах и будет засыпаться пока не выгребет свой сценарий под который подписался.
По роду передается ТОТ (долг) который не отработали предки.. ГИПЕР сильно передается гордыня, только не. в чистом виде, а умноженная на 3 и детям. Если мать сильно страдала гордыней - детям передастся втройне и будут выгребать. Если ребенок не может справиться - может начаться алкоголизм (иногда! он как блокиратор высокой гордыни с которой человек не может справиться, лишний вес - иногда это блокиратор высокой внутренней агрессии и тут девочки как то писали ’только сборосила вес - становлюсь дико агрессивной и кидаюсь на людей’ это оно,,,)
Менять в жизни многое можно, НО! Если сложная карма и много судьбоносных моментов пока все не выгребешь, то что-то поменять не выйдет.... это никто за тебя не сделает.. Но, не все поймут о чем я...
- сложный
- простой
- благополучный
- НЕ благополучный
откуда вы это берете?
МаксХмара• 14 декабря 2023
Я верю в судьбу. Вернее скорее да, чем нет.
Бывали в жизни моей и знакомых такие случаи, которые кроме как судьбой не назовешь.
В сценарий жизни, не знаю, вроде не верю. Но сама всю жизнь мучаюсь от (с моей точки зрения) несправедливой жизни
Вроде и человек неплохой, и работаю всю жизнь с 21 года .
Но по итогу постоянно кто-то палки в колеса вставляет.
В школе с 5-го класса буллили, после школы, я отличница,не смогла поступить на бюджет, а пришлось поступать на контракт (по итогу через 2 или 3 года за успешную учебу таки перевели на бесплатное и ещё я единственная,кто получал потом стипендию). Друзья мужа (те которые были до свадьбы), меня невзлюбили и долгое время вставляли мне палки в колеса и не давали нормальной семейной жизни. Отпали друзья, свекровь мучала (с самого начала она меня не любила,а со временем мы стали друг друга просто ненавидеть).
Работаю все сознательную жизнь, беру подработки, но денег особо ни на что не хватает. Даже заграницей ни разу не была.
То есть если говорить в общем и целом, то все ок. Вот с войной переселенцами стали, опять новые тревоги. Жива, более менее здорова. Есть семья, но жизнь постоянно сует палки в колеса. Нужно постоянно преодолевать препятствия. Не знаю как это назвать и с чем связать.
Грибной_Дождик• 14 декабря 2023
Ответ дляБоневтікла
А чоловіка змінити можна?
Я не знаю(
Якби я знала, що від нього така дитина буде, то краще би одна жила і не виходила б заміж
Дама_с_коготками• 14 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
Мені прервали вагітність за медицинским показником після скрінінга, навіть не питали, одразу направили. І я чесно скажу, що рада, бо душа моєї дитини приходила мені в снах, щаслива, усміхнена, сказала, що нема провини ні вашої батьки, ні моєї. Вважаю, що я защитила душу своєї дитини, врятувала її від страшенної долі. А ось хотіла б я, щоб Бог подивився мені в очі після того, що він скоїв зі мною. Бо так, за моєю душею нема гріха, я не вбила нікого, жодного аборту не зробила, дуже віруючою була, добра, наївна людина. Але тепер уви вже зовсім іншою стала, нема більше тої щасливої милої дівчини.
А може Бог дав вам сучасну медицину и можливість позбавити жахливих страждань дитинку і себе на довгі роки? І дав шанс народити ще здорових діточок і бути щасливими.
Лапка• 14 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Нет. Не верю. Особенно в семейные сценарии. Мы можем все изменить. Мне сценарий не понравился я его изменила.
Це як спитали у успішного бізнесмена і у відсидівшого кілька разів бомжа-алкаша як вони стали тими ким є. Бомж відповів: я народився в бідній родині, мати пила, батько пішов, їсти часто було нічого, з одежі секонд і ми жили в бандитському районі. То ким по-вашому я міг стати? Успішний сказав те ж саме.
Ответ дляЧесно брешу
Чому ви думаєте що Бог скалічив вашу дитину? Так легко перекласти всі провини і біди на бога… а нічого що за статистикою в сім’ях алкоголіків народжуються діти з патологіями? Пищу це вам як дитина алкоголіка.
Це генетика, а не Бог. Окрім Біблії будо б добре почитати й літературу з медицини!
В мене померли всі. Прям усі, я залишилась одна. Навіть улюблена кішка померла місяць назад. Чи Бог це? Ви думаєте Він справді бажає страждань людей? Сидить такий і думає - ось цього наказати а цього помилувати… ну ну
Я не дитина алкоголіка! В мене алкоголіком був ВІДЧІМ. Мій рідний батько нормальний, здоровий чоловік, просто у мами з ним життя не склалося. Мій дідусь любив випити, в ті часи багато чоловіків вважали це нормою, але у моїй бабусі народилося троє повністю здорових дітей, а у них у всіх теж здорові діти.
Мені Вас дуже, я розумію, як важко залишитись одною в цьому світі. Просто щиро Вас обіймаю🫂
Хай Бог чує молитви кожного віруючого, та милує, благословляє людей.
Мудрецыха мира• 14 декабря 2023
Взагалі не дуже вірю, більше в те, що ми в чомусь повторюємо традиції та побут своєї родини ( батьків, бабусь і т.д). Тобто 50% точно залежить від родини, в якій Ви народились. І від власної сили характеру.
Але ось чомусь згадала, років в 19 зустрічались з хлопцем і його мама любила всі ці походеньки по ’відящим’, і дуже хотіла, щоб ми одружились. Так от ( вона потім розповіла моїй родині), що бабка сказала їй, що у сина - дві долі і назвала імена ( моє в тому числі). З однією погано складеться, з іншою нормально. Але якщо розлучиться, буде вже самотнім, пропаде. Не впевнена, що розказали все, як було, звісно :)
Що там і як далі, не знаю. Ми вже років 20 не бачились. Але тоді виходить, що це ж не тільки у нього дві долі - а і у мене варіації, і у тієї дівчини, і у мого чоловіка, і так далі.
Грибной_Дождик• 14 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
Я теж з дуже віруючої родини, мама молилася , вдома шанували Бога, всюди висіли ікони, кожну неділю служба та відвідини церкви.Біла хустинка. повага до Бога.. Але мамі дістався такий чоловік, любив хильнути ((
А я то взагалі.. з дитинства з мене знущалися однокласники- набожна, голодранка, ще якісь гадості кащали, били , знущалися, пліткували та вигадували небиліці якісь.. В мене школа до сьогодні це суцільний жах, спогади , від яких я просто плачу, хоча мні за 40 вже(((
Я гадала, що хоч чоловік буде хороший. Він не п´є, дякувати Богові....
Але..в мене перша дитина -був викидень на пізніх строках, це була дівчинка, я її бачила , вона така гарна. Мала народитися здорова дитина, але натоміць я пішла до гінеколога на черговий огляд. то вона мене подивилася так, що відкрилася кровотеча, і через декілька тижнів на зберіганні все одно стався викидень на 20 ому тижні(((
Мені поті м один батюшка сказав. що в родині був би янгол, така мила дитинка була би.
Але не судилося.
Тепер маю сина з аутизмом, в хаті суцільний жах, він плаче цілими днями, головні болі, хорва дитина. Один монах мені сказав, що це мій хресьт і я повинна терпіти його.
Хрест то справді, дитина кричить і вдень і вночі. дуже хвороблива. нервова, в мене немає ні однієї спокійної хвилини, ще й робить туалеетні справи під себе.. За що мені таке??? Все життя людям добро робила, абортів не робила. сужих чоловіків не відбивала, сім´ї не розбивала. не гуляла. постилася. Бога любила та старалася жити по-людські. нікого не обіжати, копйки чужої не врела..Та ще інша біда- нас пограбували. винесли всі заощадення...Хотіла малого здати в приватний центр для такий дітей, щоб голова віддихала, або няню найняти... але гроші всі та коштовності вкрали..
То такий мій хрест.. За що???
Але не судилося.
То такий мій хрест.. За що???
Ответ дляБез QR коду
Брєд. Вам треба до психолога і терміново. Кількість прикладених зусиль часто не рішає нічого. Вирішує найбільше удача (бути в потрібному місці, в потрібний момент), хитрість, вміння пробиватись. Оце й все. Там розум і зусилля далеко не на перших місцях. Почитайте статистику скільки матерів втрачають дітей. Їх просто дофіга, і можливо такі є серед ваших друзів чи родичів, ну серед знайомих точно. Відходьте трохи від магічного мислення і позиції жертви. Бо надалі і дійсно чекають дуже важкі часи в Україні, а вам вже зле. Завагітнієте і народите ще здорову дитину. Не завагітнієте самі - підете на ЕКЗ. Чи краще було б, щоб ви нежиттєздатного інваліда народили і все життя проклинали весь світ, бо це дуже важка праця? Задумайтесь. Як і про те, що не треба зводити весь сенс життя до дитини. Дитина піде з вашого дому рано чи пізно і спілкуватись ви теж будете менше. Мені шкода, що ви втратили дитину, але бути тепер через це нещасливою все життя - це дурня, вибачте.
Я згодна з Вами, ви все правильно написали, я дуже заглиблена в ситуацію і тяжко її переживаю. Авжеш, дуже багато знайомих, практично кожна третя жінка з мого оточення написала мені слова підтримки з розповіддю, що вона теж пережила втрату. Це для мене якась біль велика, бо діти це саме болюче, що може бути. І про це ж люди не кажуть на право на ліво, я про це дізналась вже після своєї втрати, що так багато сімей це проходять, мене просто шокувало це. Я збираю себе і вчусь жити наново вже с цим досвідом. Вірю, що все буде добре в майбутньому.
Ответ дляПацака-задирака
І у здорових батьків які ніколи чарки не випили народжуються діти з вадами.
Нажаль, це так. Зараз я вже розумію з власного досвіду. Вагітність, це лотерея, тому дуже важливо бути під наглядом дійсно добрих медиків, що знають свою справу. Я саме в вагітность зрозуміла, що Бог зробив головне, дав мені потрібних професійних медиків, які врятували і моє життя і якому сенсі життя дитини, не дав їй народитись невиліковно хворою. Вірю, що моя дитина янгол, і душа її щаслива бути вільною.
Хай Бог нас всіх милує в самий важкий момент життя🙏
Ответ дляПригощаю кашею
В старину (когда у женщин было по надцать детей!) мы все думали всегда ’ ого! как они много и легко рожали...’ ан, нет! В те времена у многих (!!!) первые беременности были где дети не выживали, но для женщин это всегда удар и потому об этом НИКТО обычно не рассказывал.. если женщина полагалась на волю Творца, то после тех смертей у нее появлялись дети, много и выживали.. это было выясненно лишь со временем и выясняли вместе с экстрасенсами.... те всегда во все времена женщин испытывала жизнь на этом вопросе... всегда... просто мы мало что знали...
Так, це дійсно так. Але ж, яке це важке випробування. Авжешь, не розповідали, бо в нас дуже люблять ставити клеймо, що це карма, але то поки самі не попадають в цю пастку життя. Я все ж за те, щоб жінки цього не боялися розповідати, тоді б легше іншим було б це пережити. Бо то є велике потрясіння, купа питань в голові «за що? я ж нічого не зробила поганого нікому в житті», жінка впадає в депресію, з якої важко виходить.
Хай Господь нас всіх милує!🙏
Ответ дляNatalia505
Бог нічого вам не калічив. Це звичайна фізіологія і анатомія. Хвороби нажаль існують, їх дуже багато.
Хай, Господь нас всих милує в потрібний час🙏 Головне, що він дав мені потрібних професійних медиків, що все вирішилось. Душа дитини моєї вільна, вона біля Бога, це головне для мене, це мене лікує.
Цветочница• 14 декабря 2023
Верю. У каждого своя судьба и каждый ее проживает. В версию, что мы можем на что-то влиять, решать, все в наших руках-бред. Это иллюзия. Даже если нам кажется, что мы вот взяли и изменили что-то , свернули туда, а не в иную сторону, захотели/ не захотели и повлияли на исход, стали жить лучше или наоборот, все это судьба. Мы оглядываемся и говорим, например, вот хорошо что я в своё время выучилась на эту профессию, а не на ту, спасибо родителям, заставили и сейчас классно зарабатываю…или « как хорошо, что я в тот вечер опоздала на поезд и осталась у подруги и в тот вечер приехал брат ее друга, который тоже был проездом и зашёл в гости, иначе я не познакомилась бы со своим будущим мужем. Познакомилась бы, потому что судьба, это ее сценарий был, что бы вы опоздали а ваш человек был как раз проездом. Или опоздала и не села на автобус, который разбился. Есть Александр, который стал великим и знаменитым, жизнь его с детства подводила к такому, потому что это его судьба. А есть Вася, простой разнорабочий и как бы Вася не впрягался великим ему не стать, потому что его судьба быть Васей . Его жизнь тоже подвела его к этому
Ответ дляPlacid
Ну там так себе свобода воли. Если вы терпеливо страдаете то попадете в рай, не страдаете - не очиститесь и попадете в ад. Не очень то и свободный. Или речь о чем то другом?
Да, ну они постоянно пропагандируют что она там есть. Типа бог создал человека свободным и т.д
А на самом деле - все как вы описываете
Ответ дляСамо_достаточная
Ви звинувачуєте Бога? Тобто поки Вам вигідно було вірити, Ви вірили, а коли все пішло не за Вашим планом, то всьо - пройшла любов і більш не по путі? Якщо Бог є Творець, то Він вдосконалює своє творіння. Перший раз я стала мамою аж на два тижні, біль той нікуди не дівся, наслідки депресії давали про себе знати ще 15 років поспіль. І почало ставати легше тоді, коли я зрозуміла, що це мені було не покарання, а такий глибокий урок. Зрозуміла мету свого ’’уроку’’ - життя почало мінятися. Але перший крок - це сказати собі, що я не жертва, а учениця. А далі був довгий і болючий шлях прозрінь. І треба мати велику сміливість, аби ним іти. Легше плакати і жаліти себе. Тому прийміть мої щирі співчуття і побажання дорости до свого масштабу, який заклав у Вас Господь
Я люблю Бога, але так в мене велика біль і не розуміння чому, та за що. Але я себе збираю, і аналізую і по трохи виходжу зі стану жертви. Ви з цим справились за 15 років, а в мене тіки півтора року пройшло після втрати, авжеж щє рана відкрита. Дякую Вам, що поділилися своїм досвідом, бо це дає мені сили вилазити з ситуації, як можна скоріше.
Пишу_граммотно!• 14 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
Жіночка, дитина була хвора не спадковою хворобою. Я бачу, що ви робите висновки про людей не знаючи про них ні чого, а це вже і є ота сама гординя та гріх. Надобраніч Вам, будьте здорові, та мʼякіше серцем, бо завтра Ви не знаєте, що може трапитись з Вами.
Ви перехворіли на ранніх термінах вагітності? Чимось безпечним для дорослої людини? Грипом , наприклад?
Барвіночка• 14 декабря 2023
нет все просто, он не достигнет высот-если не приложит усердие...и судьбу ребенок принимает от родителей-да это так, просто ребенок впитывает поведение отца, матери и так же живет свою жизнь
Пригощаю кашею• 14 декабря 2023
Ответ дляPlacid
откуда вы это берете?
Есть области, их изучают...
Пригощаю кашею• 14 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
Хай Господь нас всіх милує!🙏
А в старину у многих было много детей и многие это знали... не знали только мы, в наше время. И думали ’ого! раз было так много, значит легко все рожалось..’ ан, нет! У моей подруги 5 детей и то одного она потеряла, родила и дитя умерло, но ее предупреждали, что так будет... она боролась до последнего... Остальных рожала каждые 2 года и со стороны - легко и просто и (!!!) все беременности у нее были удачными (говорила что не тяжело было)
Ответ дляДама_с_коготками
Так, це дійсно так, я згодна з Вами🤍 Коли аналізую все, то вірю, що то Божий задум дати мені професійних медиків, що врятували і моє життя і душу дитини від страждань. Бо люди, яких ми зустрічаємо, то теж є Бог. Вірю, що моя здорова дитинка вже йде в мою сімʼю.
Скромняшка• 14 декабря 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Верю в карму.
Работает триста пудов
По отношению ко мне - карма работает. К моим врагам нет. Живут процветают хоть и сделали подлости.
Пригощаю кашею• 14 декабря 2023
Ответ дляПтах_А
Для рождения здорового и гармоничного ребенка мать всегда выгребает.. для рождения ГЕниального ребенка мать выгребает 7 жизней (и часто тяжелых и часто в этих жизнях у нее НЕТ детей) чтобы скопить энергетический запас и... после весь этот багаж энергетики она передает ОДНОМУ ребенку и он рождается талантливым, успешным - цена гипер высокая. Потому часто мать активно готовят к накоплению этой энергетики и даются ей испытания. Или до берменности и (часто!) во время беременности, по роду этих испытаний можно определить КТО будет девочка - одни испытания, мальчик - другие, В вашем случае - это испытания не ’за что?’ а для чего - для усиления любви к Творцу, чтобы вы передали ребенку БОЛЬШИЙ багаж энергетики (который ему не хватило прошлый раз!) и ВАм даются ситуации если ИХ правильно (!!) пройти - будет новый шанс.. Уловили? Это подготовка.. тут вопрос ’за что?’ не подходит.. Глубже ныряйте в понимание жизни.. ребенку нужна БОЛЬШАЯ энергетика нежели та которую Вы могли дать ранее... (есть область которая это все поясняет, не я придумала..)
Баррикадница• 14 декабря 2023
Да. Я оказалась в другой стране, а жизненный сценарий остался тот же. И многие мои знакомые в такой же ситуации. И жизненный путь мамы повторяю также, мать одиночка, хотя симпатичная и неглупая. Но я считаю, что этот выбор я сделала сама
Пригощаю кашею• 14 декабря 2023
Ответ дляСкромняшка
Верю не верю толку. Надо жить, взбивать лапками маслице.
ВЫ - супер! Пост - огонь! Улыбнуло! Спасибо!