Король дивана• 14 декабря 2023
Перші страви при схудненні, як рахуєте?
Дівчата як вирахувати калорійність супу/борщу або подібних страв? Ось вчора, наприклад зварила я суп з фрикадельками, фрикадельки я не їла, а ось супу 2 тарілочки якось непомітно зникли. Як порахувати скілки там калорій?
І ще, як ви рахуєте калорійність страв в кафе, наприклад? На що орієнтуєтесь?
На привозе• 14 декабря 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Орієнтуюсь на те, що друга тарілочка зайва
Если это бульон, то почему? В нем +/-30 калорий
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляБарабасиха
Фрикадельки чому не їли?
Я їх якщо чесно не дуже люблю.
БезникаяЯ• 14 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Як вважаєте, а не рахуєте.
Як вважаєте калорії? Це щось нове
Кукусикиииииии• 14 декабря 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Як вважаєте калорії? Це щось нове
Я про назву теми
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Я про назву теми
Що не так з назвою? Як рахуєте калорії. В змісті важливий контекст. Тому саме рахуєте а не вважаєте.
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляИщу Аленя
Считаю по программе..
Так, але ж там приблизні значення . Програма ж не знає скільки м’яса ви поклали в борщ, наприклад. Чи це я заморочуюсь ?
Обращеница• 14 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Як вважаєте, а не рахуєте.
Ага. Вважаємо на калькуляторі
Ищу Аленя• 14 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Так и есть, все среднее. Если вы питаетесь отдельно от семьи замеряйте сразу продукты положенные в суп до варки, если вместе то считайте по программе. И лучше есть фрикадельки в супе вместо картошки)
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляИщу Аленя
Та готую для всіх. А чому неможна картоплю? Через крохмал?
Ищу Аленя• 14 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Крахмал перерабатывается в сахар, лучше картошкой не баловаться вообще при похудении. Если у вас просто диета, то не страшно.
ГейСюда• 14 декабря 2023
ой) в фат сикрете похожий вбивала и все. похудела успешно. не заморачивалась
Як_наготую...• 14 декабря 2023
Давайте я приду ваши фрикадельки повылавливаю раз вы их не любите
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Теж Катю дивитесь?
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Теж Катю дивитесь?
не, кто это? у меня даже весов не было первые месяцы, но процесс шел
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Ок, наступного разу пишу вам дірект).
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Ось, мені вона дуже подобається https://www.youtube.com/live/9hyQuyJNEV4?si=QheYyuIIS-Gfai7E
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Ось, мені вона дуже подобається
та их сейчас столько) у меня в тиктоке одна - похудела на 19 кг и все - я запускаю марафон) секрет в чем - на очень низких калориях просто сидела, но ела все, да. Выглядит это так типа - утром два яйца с салатом, вечером бургер - все) БЖУ естественно никто не считал. Но зато наглядно видно, что главное - подсчет.
ТаПрямТам• 14 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Як вважаєте, а не рахуєте.
Тут саме про підрахунок)
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Так, зараз дуже багато Горинь і блогерок різних. Я до себе обрала Аніту і Катю. Тренуюсь і намагаюсь харчуватись за їх рекомендаціями.
ГейСюда• 14 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
держитесь! физкультура то вообще не для похудения, но если будут мышцы - тело конечно преображается, как по мне с весом лучше всего рост, даже просто баклажки берите с водой по 5-6 литров и вперед на ягодичный мост - почувствуете результат. а пресс делают на кухне - это даже спортсмены так говорят
Король дивана
• 14 декабря 2023
Ответ дляГейСюда
Та я вже зрозуміла, що треба думати що тягнеш до рота. Але в моєму житті щось стало багато стресу і зайвих кг, то я вирішила трохи позайматись. Бігаю пів години на орбітреку і потім трохи вправ. Не впевнена що вага змінилась, а от енергії додалось.
Вельшановна• 14 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
В мене такий самий калькулятор як показали, то я як готую ввожу в мікшер рецептів, тому калораж точний. Правда в Вашому випадку дійсно важко розрахувати, якщо Ви їсте в страві вибіркові компоненти. Тоді Вам треба шукати бульйон на овочах і м´ясі, наприклад.
Семенівни сусідка• 14 декабря 2023
Ответ дляКукусикиииииии
Як вважаєте, а не рахуєте.
Автор про підрахунок калорій, а ви про що?))