Emm11117• 14 декабря 2023

Життя під час президентства Ющенка

Ви теж вважаєте, що тоді були найкращі часи в Україні, та і у світі в принципі? Зловила себе на думці, що сумую за тими часами. Все було простіше, ну не було війни це само собою, але була якась романтика, люди ще не сиділи постійно в інтернеті, багато спілкувались вживу, було багато можливостей для роботи, навчання. Я тоді була студентом - помню Берегиня підвищила стипендію з 150 шось там гривнів до 800.
Пупс• 14 декабря 2023
живу настоящим... не тоскую по прошлому....

tarveldy• 14 декабря 2023
Це були найважчі часи, я пам´ятаю як закривалися фабрики, була страшенна криза
Ющенко безхребетна істота
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляПупс
А я не живу, війна остаточно вбила в мені якісь плани і надію. Так, стараюсь не померти щодня
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Ющенко безхребетна істота
Хіба це не при Кучмі все закривалось?
Не кую, не мелю• 14 декабря 2023
Перший раз чую, що при ющенко було гарно)) Вас мабудь тоді батьки утримували, а ви і горя не знали.
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Ой да ладно, десь році в 2006 люди почали брати кредити на авто, на квартири, якось крутитись. Я це чудово пам´ятаю. До кризи 2008 року. Утримували батьки, але я бачила що люди почали жити краще.
Апофиозная• 14 декабря 2023
Знаете, лучшее мое время при СССР. Я была беззаботным ребенком, ездила на море и в лагеря, мне было все равно, где и как родители доставали мне хорошие книги, еду и одежду, но у меня всё было. Вот отлично я жила!
(Это сарказм, если шо)

Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Я помню доллар по 1.8 - 2) Вот тогда да, доя меня было норм время. А благодаря мямле-пчеловоду, мы получили и Яныка, и всё последующее.
Кстати, а где Ющ? С Катенькой по месту её прописки в Ю-эС-эЙ? И даже лицом не светят? А как ’любили’ Украину, как ’любили’...
Lydmila408• 14 декабря 2023
Мені зараз дуже погано.
До цього було краще в рази незважаючи на політиків.
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Плюс вітчизняна культура отримала якесь фінансування, з´явилось багато класних колективів, проявились такі письменники як Дереш, Жадан, ще ціла плеяда, навіть та сама Карпа, з´явився канал Enter music
Кофр для ноги• 14 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Ющенко безхребетна істота
Для меня отличное время было при Януковиче и Порошенко (первые 2 года егоправления)
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляLydmila408
Мені зараз дуже погано.
Обіймаю( треба вірити в краще
Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Лучше бы армия финансировалась, а не памятники голодомору и черепки трипольской культуры.
tarveldy• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Хіба це не при Кучмі все закривалось?
Ні, при кучмі роздавали кредити і влаштовували маски шоу, можна було швидко піднятися і в один момент все втратити
Не кую, не мелю• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Як ви бачили? Як люди в кабалу влазили? А я тоді у банку вже працювала, і ці кредити оформлювала. І бачила, як люди просто здувалися і не могли платити. Як він утримував долар штучно, що б ціни не росли. А потім скачок який був, що всі , хто брав валютні кредити оказались в такій глубокій жо. Бо брали по 4.80 кредит, а платили вже по 8.
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Там не лише Ющ винний, там ліпший дружок Кучма, Ахметов та інші чудові люди... Ющенко це просто бджоляр)
Оце фіфа• 14 декабря 2023
Всегда было нормально. Кроме сейчас. Раньше хоть человек мог выехать из оккуппции в любой город и ракеты не летали. А сейчас мало того, что выехал так еще и ракеты на голову на большей части Украины летают. Хуже не придумаешь
Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
А уж как при Яныке могли бизнес отобрать...
Аноним_• 14 декабря 2023
Ответ дляАпофиозная
(Это сарказм, если шо)
Но очень много правды,

автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Армію розікрали задовго до Юща, розпилювали зброю, утилізували
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
То скачок був в 2008 бо криза настала світова
Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Я поняла, Ющ просто пчеловод и абсолютно не при чём)
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Дійсно, я здивувалась чому про це ніхто не згадує, тупо віджимали
tarveldy• 14 декабря 2023
Ответ дляКофр для ноги
Так, при янику було норм, якщо мав зв´язки, або був сірою непомітною мишкою, пам´ятаю що НДС коштував 600 баксів для СПД, 600 щоб платити налог )
При сивочолому було найгірше, до початку його кампанії
Lydmila408• 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Оце я за валютний пам´ятаю.
Наш знайомий так влетів,що хоч вішайся.
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Може і так, але там вистачає чудових людей. Той самий Ахметов, який міг допомогти спинити війну в 2014, але не зробив цього.
Апофиозная• 14 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Но очень много правды,
Да. С позиции ребенка - да.
АБВГДейка• 14 декабря 2023
то для вас ок, бо стіпуха була і мамка з папкою закривали всі потреби))) то вам років 30? не мучайте себе такимм темами🤣
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляLydmila408
Оце я за валютний пам´ятаю.
Наш знайомий так влетів,що хоч вішайся.
Такее було: пам´ятаю по телевізору показували чоловіка, який хотів спригнути з мосту після таких новин, бо в нього був валютний кредит.
автор Emm11117 • 14 декабря 2023
Ответ дляАБВГДейка
А вам було дуже погано?