Ви теж вважаєте, що тоді були найкращі часи в Україні, та і у світі в принципі? Зловила себе на думці, що сумую за тими часами. Все було простіше, ну не було війни це само собою, але була якась романтика, люди ще не сиділи постійно в інтернеті, багато спілкувались вживу, було багато можливостей для роботи, навчання. Я тоді була студентом - помню Берегиня підвищила стипендію з 150 шось там гривнів до 800.
Не кую, не мелю• 14 декабря 2023
Перший раз чую, що при ющенко було гарно)) Вас мабудь тоді батьки утримували, а ви і горя не знали.
Ответ дляНе кую, не мелю
Ой да ладно, десь році в 2006 люди почали брати кредити на авто, на квартири, якось крутитись. Я це чудово пам´ятаю. До кризи 2008 року. Утримували батьки, але я бачила що люди почали жити краще.
Апофиозная• 14 декабря 2023
Знаете, лучшее мое время при СССР. Я была беззаботным ребенком, ездила на море и в лагеря, мне было все равно, где и как родители доставали мне хорошие книги, еду и одежду, но у меня всё было. Вот отлично я жила!
(Это сарказм, если шо)
Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Я помню доллар по 1.8 - 2) Вот тогда да, доя меня было норм время. А благодаря мямле-пчеловоду, мы получили и Яныка, и всё последующее.
Кстати, а где Ющ? С Катенькой по месту её прописки в Ю-эС-эЙ? И даже лицом не светят? А как ’любили’ Украину, как ’любили’...
Lydmila408• 14 декабря 2023
Мені зараз дуже погано.
До цього було краще в рази незважаючи на політиків.
Кофр для ноги• 14 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Це були найважчі часи, я пам´ятаю як закривалися фабрики, була страшенна криза
Ющенко безхребетна істота
Для меня отличное время было при Януковиче и Порошенко (первые 2 года егоправления)
Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Плюс вітчизняна культура отримала якесь фінансування, з´явилось багато класних колективів, проявились такі письменники як Дереш, Жадан, ще ціла плеяда, навіть та сама Карпа, з´явився канал Enter music
Лучше бы армия финансировалась, а не памятники голодомору и черепки трипольской культуры.
Не кую, не мелю• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Як ви бачили? Як люди в кабалу влазили? А я тоді у банку вже працювала, і ці кредити оформлювала. І бачила, як люди просто здувалися і не могли платити. Як він утримував долар штучно, що б ціни не росли. А потім скачок який був, що всі , хто брав валютні кредити оказались в такій глубокій жо. Бо брали по 4.80 кредит, а платили вже по 8.
Ответ дляНічого вдягти
Там не лише Ющ винний, там ліпший дружок Кучма, Ахметов та інші чудові люди... Ющенко це просто бджоляр)
Оце фіфа• 14 декабря 2023
Всегда было нормально. Кроме сейчас. Раньше хоть человек мог выехать из оккуппции в любой город и ракеты не летали. А сейчас мало того, что выехал так еще и ракеты на голову на большей части Украины летают. Хуже не придумаешь
Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Ні, при кучмі роздавали кредити і влаштовували маски шоу, можна було швидко піднятися і в один момент все втратити
А уж как при Яныке могли бизнес отобрать...
Аноним_• 14 декабря 2023
Ответ дляАпофиозная
(Это сарказм, если шо)
Но очень много правды,
Ответ дляНе кую, не мелю
То скачок був в 2008 бо криза настала світова
Нічого вдягти• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Армію розікрали задовго до Юща, розпилювали зброю, утилізували
Я поняла, Ющ просто пчеловод и абсолютно не при чём)
Ответ дляКофр для ноги
Так, при янику було норм, якщо мав зв´язки, або був сірою непомітною мишкою, пам´ятаю що НДС коштував 600 баксів для СПД, 600 щоб платити налог )
При сивочолому було найгірше, до початку його кампанії
Lydmila408• 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Оце я за валютний пам´ятаю.
Наш знайомий так влетів,що хоч вішайся.
Апофиозная• 14 декабря 2023
Ответ дляАноним_
Но очень много правды,
Да. С позиции ребенка - да.
АБВГДейка• 14 декабря 2023
то для вас ок, бо стіпуха була і мамка з папкою закривали всі потреби))) то вам років 30? не мучайте себе такимм темами🤣