Ви теж вважаєте, що тоді були найкращі часи в Україні, та і у світі в принципі? Зловила себе на думці, що сумую за тими часами. Все було простіше, ну не було війни це само собою, але була якась романтика, люди ще не сиділи постійно в інтернеті, багато спілкувались вживу, було багато можливостей для роботи, навчання. Я тоді була студентом - помню Берегиня підвищила стипендію з 150 шось там гривнів до 800.
Мадам Подлинник• 14 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Я помню доллар по 1.8 - 2) Вот тогда да, доя меня было норм время. А благодаря мямле-пчеловоду, мы получили и Яныка, и всё последующее.
Кстати, а где Ющ? С Катенькой по месту её прописки в Ю-эС-эЙ? И даже лицом не светят? А как ’любили’ Украину, как ’любили’...
Він веде культурно-просвітницьку діяльність. Відійшов від політики.
Золота орда• 14 декабря 2023
При Ющенко в 2008 году взяла долларовый кредит на жилье и попала. Брала по курсу 5,05, отдавала по 8. Банк, где были депозиты, обанкротился, пару лет пыталась забрать у правопреемника, с 2008 по 2010 полная финансовая жопа в итоге и ограничение во всем, работа с младенцем без ухода в декрет, т.к. надо было кредит возвращать. Очень многие тогда попали в эту кабалу, некоторые вынуждены были продать квартиры по гораздо более низкой цене, чтобы расплатиться с банком. Понимаю, что мировой кризис, то это было для меня тяжелое время. Вся беременность на стрессе, невозможность насладиться декретом (хотя специально откладывала деньги на депозит перед Б).
Мне при Порошенко жилось стабильно и хорошо: безвиз, путешествовали 4 раза в год, пару квартир купили. Потому голосовала за него.
Вільний митець• 14 декабря 2023
Автор, в истории Украины не было президента достойного того, что бы за ним скучать. Уверена, если проверить работу каждого - там выплывет много всего интересно и тот о ком вы пишете не исключение. Если тогда меньше показывали коррупции - не означает, что ее не было. Все было тоже самое, что и сейчас. Да, войны не было. Но такое за короткое время не происходит, почва что бы нас попыталась россия взять голыми руками готовилась и тогда. Короче, не за кем там скучать. Не родился еще тот президент, который был бы достоин того, что бы его народ вспоминал с уважением и благодарностью.
Айболитная• 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Перший раз чую, що при ющенко було гарно)) Вас мабудь тоді батьки утримували, а ви і горя не знали.
Мы оба работали уже и это были лучшие времена. Пока эта скотина не пришла кацапская, янык, со всей своей сворой.
Цвіпканя• 14 декабря 2023
А я підтримаю
Дуже гарно памятаю атмосферу в бізнесі в ті часи, всіх кого знала були на підйомі, почали будувати висотки, котеджні містечка,бо й прості люди стали заробляти.
Всі були настільки натхненні, що стали брати великі кредити на авто, житло.
Мені здається аби не світова криза, то й у нас все пішло б за іншим сценарієм
Айболитная• 14 декабря 2023
Самые лучшие годы были при Юще. Вот с 2005 и до 2008го, а у нас до 2009го просто супер! И да, мы работали, на содержании ни у кого не были. Моя мама пенсионеркой уже была как и родители мужа.
Айболитная• 14 декабря 2023
Ответ дляВільний митець
Скучать нет, просто удачное стечение времени и обстоятельств
Як ухурделю• 14 декабря 2023
Ответ дляХочу барабульки
Только Зеленский стоит насмерть за нашу страну, а все его предшественники уже сдали бы нас и были бы уже под гнетом расеи
Ну да, не за свою же смерть стоїть. Так можна і постояти.
Ответ дляЦвіпканя
А я підтримаю
Атмосфера в цілому була хороша, позитивна - десь в 2011 вона відчутно погіршилась(
Удачная• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Ой да ладно, десь році в 2006 люди почали брати кредити на авто, на квартири, якось крутитись. Я це чудово пам´ятаю. До кризи 2008 року. Утримували батьки, але я бачила що люди почали жити краще.
Так, згадала, тоді дійсно були непогані часи. Ми теж брали в кредит машину з салону, і оплатили її. І взагалі хороші, безтурботні часи були. Тоді я себе почувала найвпевненіше.
Плакулька• 14 декабря 2023
да,были лучшие годы при нем- взяли в кредит квартиру и выплатили очень быстро. Я предприниматель- знаю,что говорю. при яныке- половину доходов нужно было отдать,а при порохе почти всё- пришлось закрыться и искать работу.
Да, при Ющенко были самые лучшие времена в Украине. Это был первый президент, который может не все, но самые лучшие обещания выполнил. Существенно увеличил сумму при рождении ребенка, в валютном эквиваленте только при нём были огромные суммы. Можно было без проблем найти хорошую работу. Цены и товары были отличные. Кому-то не понравится, что Яныка поставил на премьера, но и войны при нём не было, действительно был политиком.
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляФиктивная
Ющенко взагалі зробив економіку України. Потім прийшов Вітя на все готове а як втік то у нас в бюджеті зовсім не залишилося грошей. Потім прийшов Порох почав все відновлювати і знов прийшли Зелені і всі знають що зараз з нами...
а что порох відновлювал? магазины свои и дорогу в Винницу?
Указка• 14 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
якщо б не він, яника ви б отримали ще 2004-го
З чого ви взяли, що він в США, хоч інтерв’ю подивіться, на днях вийшло🤦♀️
культУра• 14 декабря 2023
Ответ дляНічого вдягти
Якби не Померанчева, Яника б ми отримали на 5 років раніше. Ви зовсім не пам´ятаєте не такі вже й далекі часи?
Щодо Ющенка - спробуйте шось зробити, хай ви тричі президент від бога, якщо більшість в парламенті створена з опозиції, та ще є прем´єрка туди перестрибнула.
У Зеленського все було навпаки, і що можна сказати за перші три роки його президентства - багато наробив, маючи такі можливості, які тільки сняться демократичним країнам?
Я б хотіла, щоб наші люди перестали голосувати так безвідповідально на парламентських і місцевих виборах. Мрію про це. Але ми ще досі не навчилися тверезо обирати президентів.
Наше навчання демократії та виборам ще на початку шляху.
Фиктивная• 14 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
Порох зробив багато реформ для України. Почав відновлювати армію, почали будуватися заводи по виготовленню зброї.
Указка• 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Дуже дивно, що не чули, до всесвітньої кризи все дуже активно розвивалося, зарплати значно зросли
Як би там не було, це поки що єдиний президент - патріот України
Указка• 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Була криза. Але, якби не утримували у нас штучно долар, ми б не були в такій жо. А утримували, бо вигідно. Зп можна ж було не піднімати. Тіпа інфляція маленька. В нормальних країнах ця криза пройшла плачевно тільки для монстрів бізнесу, самі великі компанії похитнуло. Для людей майже незамітно.
Ага, дуже «незамітно», вивчить кризу у нерухомості в США
Указка• 14 декабря 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Да многие жалеют- но боятся признаться что лохами оказались.
Лохи ті, хто його обрав
Плакулька• 14 декабря 2023
Ответ дляФиктивная
а так же забрал стипендии, забрал бесплатные слуховые аппараты для малюток(которые даже янык не забирал), угробил частное предпринимательство.
Дайте подумать• 14 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Це були найважчі часи, я пам´ятаю як закривалися фабрики, була страшенна криза
Ющенко безхребетна істота
З своїми обов’язками президента він справлявся непогано - зовнішня політика та мир у державі. Українці почали згадувати про свою інтентичність.
А так,як у нього не було своєї моно -більшості у раді (як у нас зараз), то добре хоч так.
Зараз,з монобільшістю можна протягти любий закон,що вздумається.., хоч так у нас і було -згадуєм ’ксерокс’ перші роки перед війною - коли приймався закон -болванка ,з назвою,без тексту.., у адекватних людей челюсть відпадала.а фанати кричали - ’ ура,ми їх зробили!!!’.
Зараз українців стає все меньше, натомість менори (як виявляється,це не релігіозний, а офіційний символ держави) ростуть як гриби після дощу, і щось майже не видно тризубців, які б ліпити кругом.. (.
Указка• 14 декабря 2023
Ответ дляЯк ухурделю
Ні, не при Кучмі. При Ющенку саме почався великий дерибан державної власності у приватні руки. При цій мямлі і почали набирати обороти всі упирі.
Ви про що взагалі? Приватизація пройшла набагато раніше, олігархічна система сформувалася за Кучми
Указка• 14 декабря 2023
Ответ дляБолтушка Му
Какое же счастье - влезть в кредит под немалые проценты, прям вздрогну как вспомню. Зарплата мужа 1000грн, а моя стипендия аспиранта - 90грн. Автор, а вы при каком президенте смогли купить, например, квартиру? Без кредита?
А в якій країні звичайна людина може купити квартиру без кредиту?
Латексне альтер ЕГО• 14 декабря 2023
Ответ дляХочу барабульки
Если бы Зе с 95 каартадом был на нуле, то да, можно сказать, что он насмерть стоит за страну.
Пока что он только пи.дит, ему и его близким и компашке ничего не угрожает )))
Гербарія сушу• 14 декабря 2023
Ответ дляtarveldy
Так, при янику було норм, якщо мав зв´язки, або був сірою непомітною мишкою, пам´ятаю що НДС коштував 600 баксів для СПД, 600 щоб платити налог )
При сивочолому було найгірше, до початку його кампанії
При янику навіть в початковій школі були побори, які директорка збирала і везла в гороно. А потім далі. В мене на держслужбі теж постійно були побори ’на область’ ’ на Київ’. Під час революції всі побачили, куди і як всі ті данини збиралися. Не фантазуйте. Вже забули про корупцію на всіх абсолютно рівнях, про віджаті бізнеси і абсолютний бандитизм скрізь при янику. Яка ж коротка людська пам´ять!
Дайте подумать• 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
В мене чоловік військовий з часів кучми, ви праві до ющенко все почалось. Порох трохи армію почав піднімати, но так саме фінансування на зп, але не озброєння. А пришло те що зараз, то так армію втоптали, що військових просто косили , звільняли, скорочували, і зробили такі умови, що за рік до війни пішло понад 80 тис військових. Просто звільнились, не дочекавшись пенсії. За час правління зе команди, військовим ні разу не підняли зп, перший раз підняли 24 лютого 2022 . Ну як підняли)) умовно, за рахунок доп винагород і трохи зарплати. винагороди не всім, що логічно, але з такою зп просто ноги протянути можна тому військовому. А при Ющенко взагалі зп були не ахті. Моєї зп банківського працівника хватало на 2 тижні, і на 2 тижні чоловічої зп. Ото люди і влізали в кредити, бо не могли нічого купити.
1 00%. а тепер відгрібаємо в хвіст і в гриву..
’18.02.22. Зеленський: Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги Джерело: ’
Хоча дороги да,хороші,але чи стоять вони тої величЕзної кучі смертей українців, моря інвалів....,то ,мабуть, це мало хто думає..
Коли будуть відкриті списки загинувших,то буде шок. (((((((.
Творю чудеса• 14 декабря 2023
2003-2008 курс долара 5 у батьків пенсия була 1000 дол. ( держслужбовці, гарна посада, велика вислуга) жили вони гарно. Зараз 85 дол. виживають
Варена цибуля• 14 декабря 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Сейчас конечно закидают камнями, но тоже скажу что при яныке лучше всего жилось.
Президент зек, что может быть лучше
Как? Как можно было его выбрать?