Ви теж вважаєте, що тоді були найкращі часи в Україні, та і у світі в принципі? Зловила себе на думці, що сумую за тими часами. Все було простіше, ну не було війни це само собою, але була якась романтика, люди ще не сиділи постійно в інтернеті, багато спілкувались вживу, було багато можливостей для роботи, навчання. Я тоді була студентом - помню Берегиня підвищила стипендію з 150 шось там гривнів до 800.
Ответ дляТашаНаташа
Вы мне Фарион напоминаете. Мова має значення, но мозг все-таки большее значение имеет. Сколько україномовних щурів вылезло во время войны? Сколько хаты посдавало переселенцам и чухнуло в Европу под случай? Сколько гуманитарки пропало? И сколько русскоязычных парней спасают ваши западенские попы?
Украина - одна. Вне того кто на каком языке говорит. Моя мама и ее родители родились в России. Но она тогда была за Черновола. Живя, кстати, на юго-востоке в русскоязычном городе.
То, что Вы говорите на украинском языке - Вам повезло, что Вы просто далеко живёте от рашки и из-за удаленности избежали этого давления на все сферы культуры. Белопальтовая.
+++
ёжовые рукавицы• 14 декабря 2023
Окрилена першим майданом і феєричними виборами Ющенка, я довго не могла зрозуміти ,чому не почали піднімати економіку і т.п. А почали мусолити тему голодомору та скидати пам´ятники леніну. До мене тільки тепер, дійшло чому це робилось.
Ответ дляEmm11117
Ой да ладно, десь році в 2006 люди почали брати кредити на авто, на квартири, якось крутитись. Я це чудово пам´ятаю. До кризи 2008 року. Утримували батьки, але я бачила що люди почали жити краще.
Ну вообще да
У нас в провинциальном городке тогда тыс на 200 начали открываться супермаркеты, тогда это было просто нечто, куча магазинов крупных
2005 - 2006 год
Связано или нет - не знаю
Но это факт
В целом да, какая то была романтика
Хотя может так кажется чисто из-за возраста школьного 😏
Сравнить тогда и сейчас - честно, это 2 несравнимые вещи
Ну серьёзно
Даже без учёта того, что сейчас война
2005 - 2006 год
Связано или нет - не знаю
Но это факт
В целом да, какая то была романтика
Ну серьёзно
Даже без учёта того, что сейчас война
anutka-e220• 14 декабря 2023
Я вже працювала в той час,особисто бачила яка страшна фальсифікація була на виборах,і тому прихід Ющенка в результаті помаранчевої революції був як ковток справедливості і свободи після дев´яностих.В перший рік президенства я вийшла заміж,почала облаштовувати своє житло,фінансово ставало легше,бо почали регулярно платити хоч ті копійки які заробляли,це дало можливість брати кредити і спокійно їх виплачувати,потім завагітніла, отримала декретні ,а потім і виплати дитячі,хоч яка не яка стабільність,взагалі садочки наповнились дітьми.Саме головне, що люди відчули що трохи ліпшає,з ними розмовляють,їх чують,вони мають більш менш зрозумілий коридор планування.
Але я завжди всі періоди порівнюю, не між собою ,а з 90ми,бо там моя юність і я все життя буду боятись бідності і розрухи...
anutka-e220• 14 декабря 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ну не все ж работали в торговле , я те годы воспитателем работала и училась на заочном . Как Вы думаете сколько у меня была зп ? Скажу. 60 грн
Тим не менш ви вчилися,а до цього мої батьки вчителі,не могли нас просто прогодувати, бо зарплату ( ці самі 60 грн)не платили по 4 місяці.
anutka-e220• 14 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
З своїми обов’язками президента він справлявся непогано - зовнішня політика та мир у державі. Українці почали згадувати про свою інтентичність.
А так,як у нього не було своєї моно -більшості у раді (як у нас зараз), то добре хоч так.
Зараз,з монобільшістю можна протягти любий закон,що вздумається.., хоч так у нас і було -згадуєм ’ксерокс’ перші роки перед війною - коли приймався закон -болванка ,з назвою,без тексту.., у адекватних людей челюсть відпадала.а фанати кричали - ’ ура,ми їх зробили!!!’.
Зараз українців стає все меньше, натомість менори (як виявляється,це не релігіозний, а офіційний символ держави) ростуть як гриби після дощу, і щось майже не видно тризубців, які б ліпити кругом.. (.
Ну от чого ви пречепилися до мінори,евреї завжди жили в Україні,в кожному місті є сінагога,те що ви не бачили тієї мінори не говорить, що її не було.
Ответ дляНічого вдягти
Я помню доллар по 1.8 - 2) Вот тогда да, доя меня было норм время. А благодаря мямле-пчеловоду, мы получили и Яныка, и всё последующее.
Кстати, а где Ющ? С Катенькой по месту её прописки в Ю-эС-эЙ? И даже лицом не светят? А как ’любили’ Украину, как ’любили’...
Та на лікарню грошиків зібрали.
Ответ дляanutka-e220
Удалено администрацией...
Ответ дляtarveldy
Це були найважчі часи, я пам´ятаю як закривалися фабрики, була страшенна криза
Ющенко безхребетна істота
а я памятаю, курс був найнижчий на моїй пам*яті по 6 грн/1 дол, я вперше поїхала в Єгипет, за копійки, навіть для одинокої мами з кредитом все було доступно.
Marge Simpson• 14 декабря 2023
Ответ дляEmm11117
Автор, мне кажется вы единственная. У всех знакомых в это время был кризис...
ТашаНаташа• 14 декабря 2023
Ответ дляСалт
А який тиск на культуру Вам зараз заважає, що для Вас українська мова досі якійсь тригер? І що досі Ви вживаєте оте ’западенці’.
Я с Вами принципиально переходить на украинскую не буду. А в жизни я общаюсь уже год как по-украински. Только с родителями и одной подругой по-русски. Да,в перспективе очень желательно, чтобы Украина стала только украиномовной. Но сейчас это к сожалению не самое главное. Самое главное соседи и зеленые твари у власти с барабанами и брукивкой.
ТашаНаташа• 14 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Милая.’западенские жопы’ годами предупреждали.что любовь с кацапнёй приведет к кровавым слезам .но кто ж слушал.
И напомню.что с 2014 года эти западенские жопы отправились в АТО.пока ваши НЕ западенские бежали из гнидников ордлошечки в глубь Украины.
Ага.язык ещё поворачивается
Ну да. А с востока в АТО никого не было?) Только Ивано-Франковск?)
Знаете, я за всю страну ответственность не несу. Я только за себя отвечаю. Так вот я с 2008 соушаю в основном украинскую музыку. Фильмы и сериалы российские с 2000 не смотрю. У меня и телика с 2006 нет)
А квартал 95 с 2009 гола не могу смотреть.
Ну а все остальные вопросы к мозгам нашего народа. Уровень тех, кто любит рашку и избирателей зели одинаков - и там, и там люди просто повелись на пропаганду.
ТашаНаташа• 14 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ага.язык ещё поворачивается
И еще. Не надо некоторое число донецких быдло переселенцев с россии путать с остальным населением юга и востока страны.
LoveYouOrNot• 14 декабря 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Як ви бачили? Як люди в кабалу влазили? А я тоді у банку вже працювала, і ці кредити оформлювала. І бачила, як люди просто здувалися і не могли платити. Як він утримував долар штучно, що б ціни не росли. А потім скачок який був, що всі , хто брав валютні кредити оказались в такій глубокій жо. Бо брали по 4.80 кредит, а платили вже по 8.
О, так. Я так попала.
Якраз був розквіт з тими кредитами. Це, по моєму, був самий жестяковий час в цьому плані - на кожному кроці відкривалися банки. Мільйони банків... А потім аптеки. Деякі них були специфічні.
Ответ дляEmm11117
А я не живу, війна остаточно вбила в мені якісь плани і надію. Так, стараюсь не померти щодня
Вам здається,що були гарні часи тому,що ви були студенткою. Студентство то просто сама по собі вже романтика. Ніяких ще тобі дітей, ніяких серйозних робіт, тільки побачення да одногрупники. Казка)))
Elena-eedc• 14 декабря 2023
Ответ дляДайте подумать
Это даже не смешно. В Израиле около 500 тысяч выходцев из Украины. Никому не мешало, что их меноры горели в домах за закрытыми шторами. Мне стыдно за вас.
Ответ дляНічого вдягти
А уж как при Яныке могли бизнес отобрать...
ну не знаю...я например при яныке как раз открыла. Квартиру отремонтировала, машину купили. Ездили в Крым 2-3 раза на год, за границу. В плане финансового благополучия как раз именно в годы его правления жилось хорошо. Потом еще с 2017 и до карантина. В карантин начался спад...война добила жестко