Будьте так ласкаві• 14 декабря 2023

Як дозвонить оператору Водафон?

Вчора дитині поповнила рахунок.
Пакет до сих пір не підключили, вчора комбінацію разів 10 набирала *101*444 рішітка та позвонить. Комбінація не працює. Дозвонитись по 15 хвилин на лінії не можливо. Все б було добре, якби сьогодні не зняло гроші, як за день, тому що не підключений пакет. Мені тепер потрібно допоповнювати рахунок.
Мастер Класс• 14 декабря 2023
У меня 250 грн сняло и сейчас пишет, что денкг нет, чтобы активировать пакет

Мавка• 14 декабря 2023
А в додатку водафона нема функції контролю і наразування пакету? У мене київстар, це все легко робиться в додатку
Яжбоматуся• 14 декабря 2023
Рахунок поповнювати не треба, як додзвонитесь вони повернуть гроші і підключають пакет
сказочное_Бали• 14 декабря 2023
Вчора були технічні роботи, може ще тривають
автор Будьте так ласкаві • 14 декабря 2023
Ответ дляМавка
Додаток не працює
Сижуревувшоке• 14 декабря 2023
Додаток не працює(((
Д.Леся• 14 декабря 2023
наберіть 111 і виклик
потім перезавантажте телефон

Чумацький Шлях• 14 декабря 2023
В мене щойно колега дозвонився, але чекав майже годину на лінії.
Сижуревувшоке• 14 декабря 2023
так, в мене додаток запрацював, ура!!!
Ответ дляД.Леся
наберіть 111 і виклик
потім перезавантажте телефон
не допомогло, робила вже таке
Ирина_Б_• 14 декабря 2023
мне они быстрее отвечают в инстаграмме
Ответ дляЧумацький Шлях
ну годину чекати таке собі задоволення.
Ответ дляИрина_Б_
мне они быстрее отвечают в инстаграмме
а можете мені силку кинуть
Д.Леся• 14 декабря 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
не допомогло, робила вже таке
я вчора купила 2 пакети. Собі і дитині. У дитини одразу зв´язок пішов, а у мене десь через 2 години...
Ирина_Б_• 14 декабря 2023
Ответ дляБудьте так ласкаві
а можете мені силку кинуть
не могу ссылку скопировать) наберите в поисковике
вре_Динка• 14 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Мені не повертали)
Мастер Класс• 14 декабря 2023
В чате написали, что за что то там сняли, но не смогла прочитать, т.к. чат закрыли
Сільський ансамбль• 14 декабря 2023
Точно так же вчора поповнила, разів 10 відправляла той запрос і нічого, і сьогодні вранці відправила, потім перевірила рахунок, а грошей нема. До оператора не дозвонитись, додаток не працює. І ось тільки що прийшла смс про активування пакету.
Алина-1240• 14 декабря 2023
111 справка,на 5 пункте нолик,но связи с живым оператором нет,скажет все операторы заняты.я вчера стартовый купила около часа дня,активировался сам лишь после 2 ночи.ждите