Залізний кіготь• 14 декабря 2023
Дорога Дніпро-Яремче
Підкажіть хто, недавно, в цю зиму їхав із Дніпра до Яремче, як траса? Чи немає ні де ремонту? Блокпостів? Нову Прагу реально об´їхати? Дорогу відремонтували? Дякую!
Залізний кіготь
• 14 декабря 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ви можете через Кр поїхати
Так довше...а нам треба вкластися до комендантської години, та і маршрут більш знайомий, однак якщо там якісь ремонти чи блокпости перевірочні, то це все час...якого і так обмаль.
Ms. Iphone• 14 декабря 2023
А на два дні поділити?
Я з Кропивницького і особисто для мене ця дорога важка на день(
Від нас блокпостів де прям стояти треба наче немає.
Залізний кіготь
• 14 декабря 2023
Ответ дляMs. Iphone
А на два дні поділити?
Так дорога важка, та ми так звикли встигаємо)