Сьогодні бачила одну статтю, де наводилася статистика по бажаючих мирних перемовин українцях. Тому виникла думка запитати тутешніх жіночок. Із запропонованих варіантів якщо відповідатимете "так", то бажано б було, щоб респонденти САМІ (або їхні сім´ї) готові були здобувати ту перемогу, а не чекати якихось дій від інших (з урахуванням поточної ситуації: у нашого ворога багато грошей від продажу нафти і газу, зброю їм теж передають і не вказують, куди можна бити, а куди - ні). Також якщо ви готові до перемовин, то скоріш за все ми втрачаємо якісь території і нас не беруть до НАТО або беруть до НАТО частково (але я поки не бачу ЇХНЬОГО бажання). Дуже б хотілося, щоб люди могли безпечно виїхати з тих територій по закінченню бойових дій і влада на місцях могла б їм запропонувати варіанти житла, роботи, навчання для дітей. Також дуже переживаю за наших бранців-воїнів у росії. Якщо б все завершилося, можна було б визволити полонених і повернути додому. А так вони вже 2 роки там(((
Результат:
вже голосів:
461 (61.8%)
Хочу мирних перемовин
285 (38.2%)
Не хочу мирних перемовин
Olga Zelenyak• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
русня не дає час на роздуми після окупації. В моїй Запорізькій обл вони вже кількох сільських і селищних голів вбили, які з ними на співпрацю пішли.
Вы же видите, что сегодня люди сами себе создают новую реальность. В ней в оккупации не ничего страшного.
Там все живут замечательно. Здесь об этом значительная часть комментариев в темах про оккупацию. Всего лишь 1–1,5 года прошло с момента деокупации. Представьте, что будет еще через 2. Окажется, что это мы сами напали на рашу.
Vlada-Maria• 14 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ну так как вкусный пончик писала ’они просто атошников искали’
Всего лишь......
так отож...
Flower Girl23• 14 декабря 2023
Ответ длячир
Они и без пуйла на нас подзабили.
Конгрес США пішов на канікули, не ухваливши рішення про допомогу Україні на $61 млрд
И далеко не факт, что они ’ухвалять рішення’ в январе или феврале...
Ответ дляrybka21
хоча в Криму репресії
стосовно тих, кого підрозрюють у співчуванні Україні
то звичайно і в нас гіпотетично не чіпатимуть тих, хто зустріне окупантів з аквафрешем, а ще й видасть ’бандерівців’
Ну це кому повезе.Он у Бучі колишній депутат їх прихистив,годував,душевні бесіди вів.А вони його розстріляли
Vlada-Maria• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
бо продажних використовують один раз, як презервативи
На буде рашка домовлятися. Навіщо їм це? У них є все для того щоб продовжувати війну. Покірне мовчазне стадо, зброю тягають потроху з Ірану, Китаю Кореї, бабло є, ракети роблять потихеньку і пофіг ті санкції, через Турцію все їм завозять. Так і будуть душити нас. Додушать чи ні нікому не відомо.
На початку війни, я пам´ятаю чоловік мені сказав , що країна наша це як оте дитя недоношене лежить в кювезі , трубками все обвішане, кормлять через катетер, штучна вентиляція легенів. Трубки від´єднаютт і все... І одному Богу відомо чи воно окріпне і почне самостійно дихати.
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляcactus_
я вірю, але чого їх вбили, якщо вони з ними на співпрацю пішли?
Бо чимось не сподобалися русні. Я написала про це до того, що русня не цінить навіть тих, хто їх з короваєм зустрічав. Навіть зрадників, які відразу пішли на співпрацю, вони за потреби знищують.
Таких і Донецьку було купа. Той же Захарченко та інші. русня їх використала і вбила
Flower Girl23• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
У нас є генерали. Досить непогані. Вони і розробляють стратегію і тактику видалення русні. А ми підтримуємо наших військових.
Да? А я вот читаю, что Америка к нам своего генерала командирует на длительный срок...
США розробляють новий військовий план для Києва - NYT
виктория7аас• 14 декабря 2023
Ответ дляТамара0104
Не буде ніяких перемовин. Якщо і будуть, то це буде капітуляція України. Про Чечню вже писали? Про Хасав´юртовські угоди 96 року? У нас буду те саме...
Могут быть но несприемливыми и невыполнимыми условиями я вижу такие требования 1) трибунал над Порошенко, Зеленским, Парубии, Авакове, Турчинове и так далее список они составят 2) во всех областях Украины проведение референдумов о создании народных республик (и, соответственно, о выходе из состава Украины тех. регионов, которые этого захотят);3) полное разоружение всех нацбатальонов, тербатальонов и т.п. 4) ввод на всю территорию Украины миротворческих сил в виде ВС России и... Беларуси Кубы Сербии , например, ...для обеспечения мира и проведения референдумов 6) о контрибуциях Украины в пользу ДНР и ЛНР (то есть ныне - в пользу России) за причиненный им вред; и так далее. Самое обидное что следующие условия могут быть хуже
Olga Zelenyak• 14 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Губу закатайте
Flower Girl23• 14 декабря 2023
Ответ дляasjaua
А я вчора спілкувалась з військовим який їде в Німеччину на навчання. Обмін досвідом це нормально
Ну вполне возможно, НАТО же занимается подготовкой наших военных. Но вся проблема в том, что НАТОвские технологии у нас не проходят...
Ответ длявиктория7аас
Вас гнать с форума ссаными тряпками надо!
Делите парашу свою на народности
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляcactus_
А Ви вірите Безуглій, що Залужний у 2022 році казав, що дрони в великій кількості не потрібні?
Ага-ага не потрібні Залужному дрони типу.
А підрозділ дроноводів ’Птахи Мадяра’ навіщо створили? Нащо їх поставили на найважчому напрямі - в Бахмуті? А зараз на дуже перспективному напрямі - на Херсонщині?
Чудово Залужний розуміє значення дронів у цій війні.
Ответ длявиктория7аас
вас сюди закинули з промоушеном цієї програми ’асвабаждєнія’?
інакше звідки в вас ці фантазії
Ответ дляnabludatel
Але ж це Безугла написала
Ответ длявиктория7аас
Як вам варіант заповзти всією московією назад в дупу і здохнути там?