kontaty• 14 декабря 2023

Референдум про мирні перемовини

Сьогодні бачила одну статтю, де наводилася статистика по бажаючих мирних перемовин українцях. Тому виникла думка запитати тутешніх жіночок. Із запропонованих варіантів якщо відповідатимете "так", то бажано б було, щоб респонденти САМІ (або їхні сім´ї) готові були здобувати ту перемогу, а не чекати якихось дій від інших (з урахуванням поточної ситуації: у нашого ворога багато грошей від продажу нафти і газу, зброю їм теж передають і не вказують, куди можна бити, а куди - ні). Також якщо ви готові до перемовин, то скоріш за все ми втрачаємо якісь території і нас не беруть до НАТО або беруть до НАТО частково (але я поки не бачу ЇХНЬОГО бажання). Дуже б хотілося, щоб люди могли безпечно виїхати з тих територій по закінченню бойових дій і влада на місцях могла б їм запропонувати варіанти житла, роботи, навчання для дітей. Також дуже переживаю за наших бранців-воїнів у росії. Якщо б все завершилося, можна було б визволити полонених і повернути додому. А так вони вже 2 роки там(((
Результат:
вже голосів: 746
461 (61.8%) Хочу мирних перемовин
285 (38.2%) Не хочу мирних перемовин
Vinland• 14 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Автор, я вже бачу ті перемовини.

Русня:

Ми забираємо все до Дніпра, Одесу і Крим,
А ви зменшуєте армію до 10000 чоловік і ніколи не вступаєте в НАТО чи ЄС.

Тарампарампам
Мне очень интересно, а для чего нужна будет армия в 10000 чел?

anducci• 14 декабря 2023
Ответ дляmar_mar
Шановні порадниці, всі так перемовин чекають, ви слухали Путіна сьогодні, він хоче перемовин? Він хоче йти далі, забирати наші землі і людей . Про що ви будете домовлятися? хіба зразу стройними рядами вступати в склад РФ.
Він хоче... Наш Зеленський теж много чого хоче. Хіба ми за майже два роки не добилися нічого, щоб пуйло і компанія трохи притримало свої бажання до кращих часів, які для них, чомусь впевнена, вже не настануть?
lilu1990• 14 декабря 2023
Ответ дляVinland
А кому генералам дачі строїти?
cactus_• 14 декабря 2023
Ответ дляrybka21
вікторія з сімкою
в неї питайте
Хто це така вікторія з сімкою? Тут такої немає
VShpak• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Не зрозумійте мене неправильно, але час не на нашому боці, нажаль. Я боюся, що ми повністю втратимо наше море((( і разом із ним купу людей. Тому дуже б хотіла, щоб розглядалися альтернативні (не військові) шляхи вирішення питання.
Тобто, ви вважаєте, що для припинення вогню їхньою умовою не буде - віддати увесь південь ? Це перше чого вони хочуть - позбавити Україну моря, щоб вбити економіку, щоб експорт зерна був неможливим.
NYC• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Я хочу сказать, что евреи никакого отношения к нашей независимости не имеют. И я не антисемитка, у меня у самой друзья в Хайфе живут, но это уже перебор...
Перебор чего? И кто посегает на независимость Украины кроме русни? А как же евреи Украины, которые впрочем и установили Ханукию? Они тоже никакого отношения к Украине не имеют?
Кто такие маковеи знаете?
Vinland• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Розробити програми, щоб люди мали можливість інтегруватися. Змогли мати нове житло, роботу, діти - навчання.
А кто будет оплачивать банкет?
NYC• 14 декабря 2023
Ответ дляAllka- skakalka
В Израиле тоже живут украинцы ,давайте мы будем там колядки ходить петь или поставим крест на центральной площади Тель-Авива
А почему Тель-Авива?
виктория7аас• 14 декабря 2023
Ответ длячаревна
Вас гнать с форума ссаными тряпками надо!
Делите парашу свою на народности
Мне вас жаль ,есть пословица предупрежден значит вооружен ,всегда надо просчитывать врага на несколько шагов вперед или вы упаковали в марте чемодан для прогулок по набережной Ялты

rybka21• 14 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
ви справді вважаєте, що ваша писанина тут кимось сприймається всерйоз?
Flower Girl23• 14 декабря 2023
Ответ дляNYC
А почему Тель-Авива?
Ну, наверное потому, что у нас менора в столице Украины, а не Израиля..
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Вы же видите, что сегодня люди сами себе создают новую реальность. В ней в оккупации не ничего страшного.
Там все живут замечательно. Здесь об этом значительная часть комментариев в темах про оккупацию. Всего лишь 1–1,5 года прошло с момента деокупации. Представьте, что будет еще через 2. Окажется, что это мы сами напали на рашу.
Это не сами себе создают.а специально обученные люди. Есть разница
Бася Фельдман• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Да? А я вот читаю, что Америка к нам своего генерала командирует на длительный срок...
США розробляють новий військовий план для Києва - NYT
https://www.dw.com/uk/ssa-rozroblaut-novij-vijskov...
Вот хоть убейте не понимаю этого всеобщего, практически религиозного преклонения перед ’стандартами НАТЫ’ и американскими генералами!
Все стандарты НАТЫ и американцев последние 80 лет заточены на то, чтобы современными литаками, броней и высокоточкой раздавать люлей папуасам в резиновых тапочках и со ржавыми калашами!
А там где у папуасов достаточно духовитости и нарванности, то уже тех люлей начинает огребать уже НАТА, как американцы в Сомали и Афгане и французы в Сахеле.
Как по мне, то именно украинцы должны обучать и стандартам и методам ведения современной войны всю тую НАТУ от мала до велика, как практически ЕДИНСТВЕННАЯ армия в Мире, имеющая блестящий опыт СОВРЕМЕННОЙ НАСТОЯШЕЙ ВОЙНЫ с превосходящим противником!
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Губу закатайте
С 2014 ввёлся новый ’закатай вату!’)))
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
Ага-ага не потрібні Залужному дрони типу.
А підрозділ дроноводів ’Птахи Мадяра’ навіщо створили? Нащо їх поставили на найважчому напрямі - в Бахмуті? А зараз на дуже перспективному напрямі - на Херсонщині?
Чудово Залужний розуміє значення дронів у цій війні.
Работу пташечек любо дорого наблюдать) особенно с указкой перед монитором)
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Бадабум по хробакам.
NYC• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Еще раз это Ханукия. Ну вот я и спрашиваю почему в ТА? Если брать равнозначные города?
И это не Израиль ее поставил))
Flower Girl23• 14 декабря 2023
Ответ дляБася Фельдман
Ну, кто платит деньги, тот и танцует...
виктория7аас• 14 декабря 2023
Ответ дляasjaua
Добре коли є варіанти з яких наші військові обирають для себе потрібне
Сомневаюсь, что у украинской стороны есть возможность игнорировать какие либо указиловки западных военных. Контр наступ проваливался под чутким руководством западных начальников. А про амерские военные наставления, проблема в том что американские наставления писались для американской армии. Даже если командовал и Милли, он же не сам себе задачу ставил. Ему поставили задачу, выделили средства и пляши с тем что есть.

космея• 14 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Мені набридла війна, але мирні перемовини, на умовах українців повинні бути, а не росіянців, хто вони такі, щоб нам щось на нашій землі диктувати?
Загарбники.
космея• 14 декабря 2023
Ответ дляprosto_aisha
А я от не впевнена, що якщо уявити ’мирні перемовини’, що вони отак візьмуть і одразу віддадуть полонених, не вірю навряд чи. І умови вони дотримуватися не будуть, геть. Обстріли будуть, тільки під маскою що це ’ми їх провокуємо’ і тп.
Може й перестануть, а потім через років 5-10 знову начнуть узких ´´притіснять´´ в Одесі чи Дніпрі і все по новій.
чаревна• 14 декабря 2023
Ответ длявиктория7аас
Чемодана нет, а вот гербециды да. Буду травить кацапов и ходить с улыбкой за ними как комодский дракон
Разницы не будет дети кацапов, старики буду травить всех, кто земли украинской захотел. Что и другим советую делать.
Ножка• 14 декабря 2023
От цікаво, порадниці, що проголосували за мирні переговори- ви де знаходитесь?
Якщо ви в Україні, то ви, напевно, хочете підростити власних дітей, щоб через 7- 10 років вони знову стримували орду?
Ви реально вірите росіянам? Що вони зупиняться? Вас 2014 рік нічому не навчив? Ім мирні переговори потрібні для нарощування сили Втрати більше 360тис. - це серйозно. Їм потрібен час для нарощення сил і озброєння і підуть знову.
І це «знову» буде страшніше за попереднє.
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляНожка
ага, шось у хуйла цифра слухачів кобзона навіть більше, ніж в наших джерел
lilu1990• 14 декабря 2023
Ответ дляБася Фельдман
Я би вам аплодувала стоячи якби такий смайлик був

Продолжитєльниє аплодісмєнти
Kidstaff Bot• 14 декабря 2023
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff