kontaty• 14 декабря 2023

Референдум про мирні перемовини

Сьогодні бачила одну статтю, де наводилася статистика по бажаючих мирних перемовин українцях. Тому виникла думка запитати тутешніх жіночок. Із запропонованих варіантів якщо відповідатимете "так", то бажано б було, щоб респонденти САМІ (або їхні сім´ї) готові були здобувати ту перемогу, а не чекати якихось дій від інших (з урахуванням поточної ситуації: у нашого ворога багато грошей від продажу нафти і газу, зброю їм теж передають і не вказують, куди можна бити, а куди - ні). Також якщо ви готові до перемовин, то скоріш за все ми втрачаємо якісь території і нас не беруть до НАТО або беруть до НАТО частково (але я поки не бачу ЇХНЬОГО бажання). Дуже б хотілося, щоб люди могли безпечно виїхати з тих територій по закінченню бойових дій і влада на місцях могла б їм запропонувати варіанти житла, роботи, навчання для дітей. Також дуже переживаю за наших бранців-воїнів у росії. Якщо б все завершилося, можна було б визволити полонених і повернути додому. А так вони вже 2 роки там(((
Результат:
вже голосів: 746
461 (61.8%) Хочу мирних перемовин
285 (38.2%) Не хочу мирних перемовин
ebbi• 14 декабря 2023
Іпать,знов тривога...Це на всю ніч?

NYC• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
Було.Але ж ніхто не знає чи було у Ізраїля.Я до того,що казати можна,а як насправді ж ніхто не знає
Ну они и сейчас официально не признают. Я думаю, что было яо.
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
Це сьогодні пуйло знов говорило,що Одеса руський город
так і Харків рузькій тіпа. і Дніпро.
а до Харкова русня навіть заходила.
ніхто не вийшов, правда, ну то таке...буває на війні
всем надо• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
Іпать,знов тривога...Це на всю ніч?
привыкли уже
Краденые абрикосы• 14 декабря 2023
Ответ дляvikohka
кого?
и кто
Руда Сова• 14 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
Надо админам уже сделать функцию, что б можно было посмотреть кто какие смайлы ставит
Думаете,перестанут ставить?))
nightwoman• 14 декабря 2023
Путін навіть сьогодні каже про Одеса це рузьке місто. Просто цікаво, ті, хто за перемовини, що їм готові подарувати ще??
Класно, що твоя область ціла і далеко від зони бойових дій. А що робити півдню???
Zelenkа• 14 декабря 2023
Автор типу не в курсі, що голосували матрьошки. Скрін задали завдання зробити?
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Матрехи сегодня сами свои труды обнулили.поспешив притянуть гордо вот это с выступления лидера своего))))
Люди, які постійно споживають бояришнік не здатні створювати логічні ланцюги.
Навіть їх кумир путя сьогодні сказав, Одеса буцім-то ’руський город’. А чому русня тоді сьогодні з ночі Одесу масовано обстрілює? Де ж логіка?

ebbi• 14 декабря 2023
Ответ длявсем надо
привыкли уже
Я сьогодні півдня витратила,щоб з одного кінця Троєщини до іншого на поштове відділення попасти і назад Дайте нам ракети Багато
seami• 14 декабря 2023
Ніякі перемовини не проходять за принципом «скоріш за все» і «бажано було б», ви хоча б одні такі знаєте з історії? Тому таке опитування без чіткого визначеного контексту це ні про що. І додам, що звуження питання виключно до потреб в моменті це дуже хибна позиція, адже окрім миру, Україна потребує безпекових гарантій, репарацій, відповідальності, відновлення.
Jul-Ap• 14 декабря 2023
Если накачивают рос плебс 2 года тем, что Украина не страна, а народ не народ , то тоже самого недалекому, казалось бы , должно быть понятно, что цель путина очевидна - ликвидация Украины.
Какие переговоры могут быть с тем, кто страстно желает твоей смерти, аж любопытно.
всем надо• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
что с вами?
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ длявсем надо
что с вами?
Дуже дуже зла
Бася Фельдман• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Нам би хороших дипломатів...І не лише представників нашої країни, щоб натиснули.
А как Вы себе этот ’тиск’ на кацапов представляете, вот КАК, ЧЕМ и на ЧТО на них можно давить, вот конкретно???
екатериналуиза• 14 декабря 2023
Ответ дляSeehund
Ну может он дальше намеревается идти.
в канаду ?
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляseami
це ’опитування’ ніщо інше, як черговий вкид кацапських наративів.
і ’стамбул’ тут як тут, куди ж без нього
Jul-Ap• 14 декабря 2023
Ответ дляnightwoman
А Харькову...
А ведь с 2014 г окучивали, пытались хнр продавить, полбелгорода свозили, флаги срывали.
автор kontaty • 14 декабря 2023
Ответ дляБася Фельдман
Економічний. Реальний. Ви в курсі, що Європа і Америка досі купують ресурси в рахи?

Seehund• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Як варіант, протекторат Данії і Британії на півдні, рашки повертають нам південь. З Кримом складніше. США веде перемовини про схід. Країни-протектори допомагають нам розвивати флот і економіки відповідних регіонів в обмін на якісь плюшки для своїх виробників, які можуть розмістити свої підприємства у нас.
А эти страны уже согласились? Или ответят : а нахуха это нам надо.
Краденые абрикосы• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Це може бути цікаво для них економічно. Нам треба теж щось їм запропонувати. Доречі, пропонувати можу не лише я. А то я бачу, що люди шукають готових рішень.
то есть вы что-то придумали,а кто-то должен придать этому здравый смысл?
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
в канаду ?
Це не дуже смішно.Нам всім достатньо буде якщо він обмежиться Східною Європою
автор kontaty • 14 декабря 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Ну єбошити русню без сенсу - це якось не моє..я не військова.
Jul-Ap• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
7% газа российского , и то за счёт стран помоек типа Венгрии.
Украина и рашка малосубъектны, за ними блоки, китайцы и американцы.
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
ми в курсі всього, що ви ще в цій темі напишете.
vikohka• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
Іпать,знов тривога...Це на всю ніч?
у nас и гаxnуло ужe.
Nat-li• 14 декабря 2023
Ответ дляrybka21
і шо це сьогодні русня така активна?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3452521
Шо там було?)
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Ну тоді нехай військові і вирішують.Бо вони єбошать,вони гинуть,а перемовини на порадниці чомусь вирішуються
екатериналуиза• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
я покі Європою не переймаюся,котра тревога сєгодні по рахунку,збилася ,знову і ху...т кінджалами ((((((((((((((
sky-labs• 14 декабря 2023
Ответ длякласс123-7dcf
Зараз вважаю, що потрібна ще 3 сторона, яка заставить путіна піти на наші умови переговорів. В прошлому році могли б без зайвої сторони вести переговори на наших умовах. А зараз потрібен хтось, хто зможе надавити на росію.
Нет такой стороны, уже.
Вернее у любой страны, которая могла бы, нет в этом заинтересованности.