Сьогодні бачила одну статтю, де наводилася статистика по бажаючих мирних перемовин українцях. Тому виникла думка запитати тутешніх жіночок. Із запропонованих варіантів якщо відповідатимете "так", то бажано б було, щоб респонденти САМІ (або їхні сім´ї) готові були здобувати ту перемогу, а не чекати якихось дій від інших (з урахуванням поточної ситуації: у нашого ворога багато грошей від продажу нафти і газу, зброю їм теж передають і не вказують, куди можна бити, а куди - ні). Також якщо ви готові до перемовин, то скоріш за все ми втрачаємо якісь території і нас не беруть до НАТО або беруть до НАТО частково (але я поки не бачу ЇХНЬОГО бажання). Дуже б хотілося, щоб люди могли безпечно виїхати з тих територій по закінченню бойових дій і влада на місцях могла б їм запропонувати варіанти житла, роботи, навчання для дітей. Також дуже переживаю за наших бранців-воїнів у росії. Якщо б все завершилося, можна було б визволити полонених і повернути додому. А так вони вже 2 роки там(((
Результат:
вже голосів:
461 (61.8%)
Хочу мирних перемовин
285 (38.2%)
Не хочу мирних перемовин
krasotalisa• 14 декабря 2023
всі ’мирні переговри’ з ціми нелюдями то смерть для українців. Полонених наших вони вб´ють, людей на окупованих територіях не випустять в Україну. І прийдуть за нашими землями років через 5-7. Наші діти будуть воювати тоді. І кордони для чоловіків наших ніхто не відкриє, ви ж розумієте це? Це просто час підготуватися та напасти на нас знову, чи буде у України зброя та кошти вібдитися? Думаю ні.
Ответ дляrybka21
про це пані не думають
Їм наче в військових шкода, але при цьому не вистачає клепки усвідомити, що їх все одно пожене вже росія на інші країни. І ніякого трибуналу, ніякої справедливості, ніякої помочі вже не буде.
Всі чомусь думають, що заморозка чи капітуляція = жити, як жили до повномасштабної. Ні, так не буде! Ну хіба невтямки?
екатериналуиза• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Як варіант, протекторат Данії і Британії на півдні, рашки повертають нам південь. З Кримом складніше. США веде перемовини про схід. Країни-протектори допомагають нам розвивати флот і економіки відповідних регіонів в обмін на якісь плюшки для своїх виробників, які можуть розмістити свої підприємства у нас.
це ваше бачення,а є щє окурок всєя болот ,мрієте що він піде на це ?
Ответ дляУаджит
Також помітила це, вони хочуть свої умови українцям диктувати, та цього не буде ніколи.
Лише ми на своїй землі вирішуємо, як нам жити, та що робити, а не вони.
Вы сейчас пошутили? Треть страны эта сраная русня аннексировала, а вы пишите, что только украинцы решают, как жить и что делать? Это черный юмор?
Ответ дляebbi
Так вони це говорять ПОСТІЙНО.Ще Миколаїв і повернути знов Херсон.Я не розумію ЯК люди цього не чують і ЧИМ вони слухають?В мене єдине пояснення-вони розуміють і їх це влаштовує
Так! Вони відкрито про це заявляють, а наші голубиці пишуть щось про марафон 🤦♀️
Ответ дляkrasotalisa
А хіба зараз в нас є зброя та кошти відбитися?
krasotalisa• 14 декабря 2023
Ответ дляcactus_
))) повірте, через 5 років краще не стане, буде гірше ніж зараз.
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Так.давайте корректно расставим точечки
1 категория хочет капитуляции и открытия границ дабы сбежать
2 категория хочет капитуляции и уже полируют кокошники
3 категория ’что воля что неволя.приспособятся’
Эти три категории визуально самые активные в темах . Кто из них ’про Украину и ее судьбу’?
karinaanik• 14 декабря 2023
Ответ дляkrasotalisa
Вони не розуміють, у них замість мізків маргарин.
МаргаритаЛьвовна• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
У цю статистику не вірю (бо у кого питали, я не знаю), тому вирішила спитати тут.
а, так вы за фразу о якобы статье зацепились, чтобы создать очередную тему для разгона? будто их мало тут уже было на форуме. все ясно с вами.
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляТа ту та
Какую треть страны?)))))
krasotalisa• 14 декабря 2023
Ответ дляcactus_
а що ми робимо 2 роки?
Краденые абрикосы• 14 декабря 2023
Ответ длявсем надо
Тема актуальная.
где, кто этот вопрос продвигает официально?
Ответ дляИрина-bbd0
Так.давайте корректно расставим точечки
Ніхто.
Тут, як то кажуть, в сортах 💩 не розбираюсь
Ответ дляDarkBlueSea
Многое зависит от того как вы поставите вопрос.
Задайте так: отдать ьосии юго-восток Украины и побережье Азовского моря?
Очень наивно полагать, что есть хоть какой-то кусок Украины, на который не претендует параша.
Так что придётся отдавать далеко не только сейчас захваченное. А останется ли что-то от Украины? Маловероятно
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляmymoly
Так рашка хоче наш Харків і Одесу. Шо запроопонуєте?
А вона мабуть не звідти і їй не шкода. Але автор забуває, що у нас уже були домовленості з пуйлом. І що він зробив? Зібрався і пішов захоплювати половину України.