kontaty• 14 декабря 2023

Референдум про мирні перемовини

Сьогодні бачила одну статтю, де наводилася статистика по бажаючих мирних перемовин українцях. Тому виникла думка запитати тутешніх жіночок. Із запропонованих варіантів якщо відповідатимете "так", то бажано б було, щоб респонденти САМІ (або їхні сім´ї) готові були здобувати ту перемогу, а не чекати якихось дій від інших (з урахуванням поточної ситуації: у нашого ворога багато грошей від продажу нафти і газу, зброю їм теж передають і не вказують, куди можна бити, а куди - ні). Також якщо ви готові до перемовин, то скоріш за все ми втрачаємо якісь території і нас не беруть до НАТО або беруть до НАТО частково (але я поки не бачу ЇХНЬОГО бажання). Дуже б хотілося, щоб люди могли безпечно виїхати з тих територій по закінченню бойових дій і влада на місцях могла б їм запропонувати варіанти житла, роботи, навчання для дітей. Також дуже переживаю за наших бранців-воїнів у росії. Якщо б все завершилося, можна було б визволити полонених і повернути додому. А так вони вже 2 роки там(((
Результат:
вже голосів: 746
461 (61.8%) Хочу мирних перемовин
285 (38.2%) Не хочу мирних перемовин
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляvikohka
у nас и гаxnуло ужe.
Я наче теж чула,але в мене напроти АТБ ,іноді звуки схожі коли машини розвантажуються

rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Шо там було?)
знесли вже?
ага...
ще одне ’опитування’. як краще жити, чи не під руснею? і при цьому русня з великої літери, якесь чудо-юдо не втрималось від свого вялічія
автор kontaty • 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ну тоді нехай військові і вирішують.Бо вони єбошать,вони гинуть,а перемовини на порадниці чомусь вирішуються
Можна у всіх запитати. Цивільні теж повинні мати можливість висловитися.
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
я покі Європою не переймаюся,котра тревога сєгодні по рахунку,збилася ,знову і ху...т кінджалами ((((((((((((((
Не ви єдина,уявляєте?А Харков,Херсон так кожного дня і ночі живуть
Nat-li• 14 декабря 2023
Ответ дляrybka21
знесли вже?
ага...
Ну тупые (с)
Coffee is Love• 14 декабря 2023
А про що саме ви з ними плануєте домовлятися?
екатериналуиза• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
ви відкрили мені очі ,я і не здогадувалася .
nightwoman• 14 декабря 2023
Ответ дляJul-Ap
А Харькову...
А ведь с 2014 г окучивали, пытались хнр продавить, полбелгорода свозили, флаги срывали.
Ну ось всі ці опитування, мнєнія розраховані на тих, хто далеко від війни і стомився. Ми окупацію в Херсоні пережили, переживаємо руйнування кожен день для того, щоб віддати лівий берег? Там люді чекають звільнення. Ми ніколи не будемо в безпеці з перемовинами бо рашисти за моїм домом копали фортифікації не для мирного життя після перемовин
Jul-Ap• 14 декабря 2023
Ответ дляrybka21
знесли вже?
ага...
И что наголосовали?
Вопрос из области: как лучше умереть : смертельная инъекция или расстрел?

ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
Ну таке,ми почали з ваших слів про Канаду
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
знаєте, є такий старий анекдот про зеків, що кілька років сидять в камері і розказують одні й ті самі анекдоти, і вже вивчили всі напам’ять, то щоб багато язиками не плескати, кожному анекдоту дали номер.
то й ваші тези точнісінько як там. можете писати
наратив номер один, наратив номер два і таке інше
sky-labs• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
Є такі,що готові,бо їм Білорусь дуже подобається і їм хотілося б того ж.Тільки не враховують,що про білорусів ху’ло не говорить,що Білорусь не існуюча країна і білоруси не існують з усім витікаючим майбутнім
Потому что Белорусь не Киевская Русь....
Не зря же они устанавливали памятник Владимиру Великому у себя в мацкве.
Flower Girl23• 14 декабря 2023
Ответ дляУаджит
В Ваших словах є сенс, але потрібно щоб Україна теж мала право на рішення в перемовинах, як то кажуть, ми вислухаємо їх, а вони почують нас.
Украина имела такое право в марте 22-го... И Эрдоган тогда хотел помочь... Но мы решили послушать Борю и пошли на поводу у НАТО... А сейчас уже поздно, учитывая сколько денег в нас вбухало НАТО за 1,5 полтора года, а американцы очень не любят выбрасывать деньги на ветер... И никто никакие переговоры с рашей нам сейчас не разрешит, по крайней мере до президентских выборов США... Сами мы, к сожалению, уже ничего не решаем... Но, при нынешнем положении вещей, очень сомневаюсь, что к тому времени наше положение улучшится, скорее наоборот...((( И да, погибнет ещё очень много наших ребят, к сожалению...((
Краденые абрикосы• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Нам би хороших дипломатів...І не лише представників нашої країни, щоб натиснули.
китайцев,которые пригрозят Алиэкспресс закрыть), никто на них нажать не сможет
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляJul-Ap
И что наголосовали?
без поняття
дівчата відразу почали скаржитись на те у@@біще, то й тему знесли
Еленка14• 14 декабря 2023
Ответ дляFlorete
А як будуть ’переговори’, то не втратимо море?!
’Адєса - руцький город і ваабще весь юга-васток історіческі расєйский’.
Правильно вище кажуть - у Мукачеве та Львів ми усі (з Донецька, Одеси, Херсона, Миколаїва, Харкова) не вліземо!
Це ви мені в заперечення чи в підтримку? Бо я згодна з цим.
всем надо• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Вы сами говорите что поздно. Уже и говорить не о чем.
Краденые абрикосы• 14 декабря 2023
Ответ дляnabludatel
Люди, які постійно споживають бояришнік не здатні створювати логічні ланцюги.
Навіть їх кумир путя сьогодні сказав, Одеса буцім-то ’руський город’. А чому русня тоді сьогодні з ночі Одесу масовано обстрілює? Де ж логіка?
прямая логика,им население не нужно
rybka21• 14 декабря 2023
я дивлюсь, скільки тутешніх обітатєльніц були присутніми на перемовинах в Стамбулі. ви в якості кого там були, дівчата? що такі обізнані.

sky-labs• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Я хочу, щоб були реальні гарантії або протекторат якихось сильних країн на перемовинах, економічний тиск реальний. Якщо такі будуть, то чому б ні. Військовим шляхом дуже важко таку махіну перемогти. Зброї не дають, людей у нас менш ніж рашиків...нажаль
Если Украины не станет как самостоятельного государства все поплачут пару дней и забудут с облегчением!
Ну разве что поляки напрягутся.
Никто из мировых лидеров не чешется, хотя все видят к чему идет...
Одни слова...
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Єрдоган хотел помочь..Вы верите Эрдогану?Эрдоган Крым к рукам прибрать жаждет.Как думаете-отдать под управление Крым лет на 15,а потом референдум провести.Итог какой видите?
Flower Girl23• 14 декабря 2023
Ответ длявсем надо
Увы, но лично я выхода из этого тупика не вижу...(( Единственно что, я пишу во всех темах, пока не поздно, нужно спасти тех, кого ещё можно успеть... Вывезти из страны детей и подростков, и мальчиков и девочек...
sky-labs• 14 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
Та тут очень много русни, и наратив про переговоры активно ими разгоняется.
Но меня удивляют наши клуши, которые считают, что мы сейчас отдадим оккупированные территории, «демитализируемся» и заживем прекрасно. Та они опять придут и разговоры будут уже не за Донецк и Луганск, а за Киев и Львов. И хер мы получим оружие от Запада. В головах отсутствует рациональное мышление. А
У вас нет вопросов к Порошенко, например?
Почему не приготовились к этому раунду, заключив минские?
К нынешним бессмысленно обращаться, там голова як коробка
чир• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Боря вместе с нато нас триста раз предупреждали что раша нападет, а мы пенсионерам в апреле собирались смартфоны дарить, миллиард деревьев, громаднейшая закупка оборудования для школьных столовых под безумные рецепты клопотенко под патронатом лены и т.п. Теперь Боря - сволочь.
Бася Фельдман• 14 декабря 2023
Ответ дляsky-labs
Нет такой стороны, уже.
Вернее у любой страны, которая могла бы, нет в этом заинтересованности.
Ни у какой третьей страны нет ни сил, ни средств Рашку в стойло привести, даже у Китая, такова, увы, объективная реальность, как бы это не звучало зрадно, грустно или по-матрешкински(((
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
а дорослих?
от в мене син і чоловік мобілізовані, їх віддать русні? а мені втекти.
Ольга520• 14 декабря 2023
Ответ дляrybka21
а якщо Україна капітулює, цього не буде?
що буде з сотнями тисяч військових, правоохоронців, волонтерів?
Страшно, что кому-то смешно от того что вы написали. Один смеющийся смайл, интересно кто мог поставить
всем надо• 14 декабря 2023
Ответ дляFlower Girl23
Уже вывезли. Их миллионы. Да и не тупик это. У НАТО полно оружия, есть любое и все возможности. Тупик это когда нет ни одного шанса а если шансов полно то это не тупик.
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляОльга520
чи ви не бачите, що тут половина дописувачів з кацапським мозком?
я не маю на увазі конкретно цю тему, а взагалі.
Teonaa• 14 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Мені набридла війна, але мирні перемовини, на умовах українців повинні бути, а не росіянців, хто вони такі, щоб нам щось на нашій землі диктувати?
Терористи, хто
Вони нам спокій, ми їм а),б), в)