AnastasiaZav• 14 декабря 2023
Будет ли отстрочка для мужей, у которых жена с 3ей группой? Как думаете
Судя по постам Безуглой, они хотят отменить это? Кто что ещё знает?
Моя мама, царство їй небесне, мала робочу третю групу, хоча по факту заледве пересувалися по квартирі з паличкою. На вулицю не могла вийти, її мучили страшні болі. МСЕК без хабаря просто не хотіли давати іншу групу. Як згадаю те пекло з проходженням комісії, це жесть...Без тата вона б сама себе не могла забезпечити. І я думаю, що таких в нашій країні людей вистачає.
Natal_ka91• 14 декабря 2023
Судячи з її постів і постів міністра охорони здоров´я, скоро не тільки це відмінять, а й ще таких жінок мобілізують