Швендяю містами• Изменено 14 декабря 2023

Кто после климакса у вас как-то проявляется остеопороз?

Говорят, что после климакса сильный остеопороз. Получается в зал нельзя будет ходить, т.к. кости сломаются от силовых тренировок?
Тролю як можу• 14 декабря 2023
Наоборот. Если Вы будете тренироваться, он будет очень замедлен.
Скоро_вчера• 14 декабря 2023
Да проявляется. Надо пить курсами очень сильный кальций и д3 и при обострении врач назаначает капельницу..
П с если у вас будет остеопороз , то вы о зале и думать не сможете, даже ходить больно.
П п с но это не сразу и не у всех.
Аннуитет• 14 декабря 2023
Автор, моя гінеколог каже, що в період менопаузи обовʼязково потрібно приймати препарати кальцію. Якщо жінка їх не приймає, то дуже часто така травма, як перелом шийки стегна. При достатній кількості кальцію такого не має бути
автор Швендяю містами • 14 декабря 2023
Ответ дляАннуитет
Ну перелом ШБ это если упасть. Если не падать, то откуда перелом?
СпайдерВумен• 14 декабря 2023
Ответ дляШвендяю містами
при очень ломких костях достаточно неловко повернуться - привет перелом
тянитолкайка• 14 декабря 2023
Рентгенівська денситометрія раз на рік, під час менопаузи. Бо може проявитись несподіваним переломом на рівному місці
Пампушечка• 15 декабря 2023
Так, є ознаки остеопорозу. Дуже неприємні відчуття. Ходити важкувато.
Але у мене ще в 34 роки на рентгені виявили компресійний перелом хребця у грудному відділі хребта на фоні зниженого кальцію, потім дізнатися про виражений дефіцит вітаміну Д.
Пампушечка• 15 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
П п с но это не сразу и не у всех.
Вам препарат кальцію і вітаміну Д, уколи призначає ендокринолог? Які саме призначають крапельниці?
Я звертаюся іноді до ендокринолога, іноді сама купляю препарат кальцію і вітаміну Д. Якщо кальцій нормалізувати можу, то вітамін Д не може здвинутися з вираженого дефіциту. Не можу приймати великі дози препарату вітаміну Д. Але у мене ще в 34 роки на рентгені виявили компресійний перелом 8-го хребця у грудному відділі хребта на фоні зниженого кальцію, потім дізнатися про виражений дефіцит вітаміну Д.
Скоро_вчера• 16 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
Мне назначали ибадроновую кислоту, после неё становилось существенно легче.
Пампушечка• 16 декабря 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Дякую.
Препарат дорогуватий. Побічних ефектів багатенько.
Як Ви переносили цей препарат?
Скоро_вчера• 17 декабря 2023
Ответ дляПампушечка
Дякую.
Як Ви переносили цей препарат?
У меня не было побочек