Коко Шанель• 15 декабря 2023
Забула місце, де живу все своє життя.. Що це?
Я працюю третій день на роботі. Вона знаходиться біля мого дому 6 хв пішки. Район добре знаю, живу у цьому районі з дитинства. Сьогодні ввечері колега показувала у вікні, де вона живе, я дивилася на дорогу , по якій ходжу кожен день , і не розуміла , де я знаходжусь. Я не розуміла, де це. Потім я довго не могла зрозуміти , де саме ми знаходимось , який це район у місті, яка вулиця, де знаходиться робота. Вийшла на вулицю - дивне відчуття, дивлюся на дорогу - вперше бачу. Довелось секунд 30 дивитись навкруги, щоб зрозуміти, де це. На цю ж зупинку я ходжу кожен день.. У вас таке було? Що це може бути? Ніколи такого бреду не було
Белая и пушистая• 15 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Я не буду видумувати, до лікаря звернусь
Але мені цікаво , що у вашої знайомої
Опухоль нашли
Завтра не пью• 15 декабря 2023
Колись старші люди розказували,що буває таке явище - блуд нападає. Ми малі були , і так страшно це звучало. Хтозна, з чим це пов´язано.
Крихітка на всі• 15 декабря 2023
Ответ дляНаездница
Просто жамевю, не накручуйте. У всіх трапляється
А как это? Лично у меня только дежавю бывает на не знакомые места
куркулиха• 15 декабря 2023
У меня такое было, на работе спускалась н первый этаж и на ступеньках случилось тоже, что и с вами, автор, не могла понять где я и что я тут делаю
Василина Семеніч• 15 декабря 2023
Я однажды забыла, сколько мне лет. На год омолодила себя. Вот же расстроилась, когда память вернулась
вентиляторная• 15 декабря 2023
Жамевю (фр. Jamais vu — ніколи не бачене) — стан, протилежний Дежавю, коли раптово наступає відчуття того, що добре знайоме місце або людина зовсім тобі не відомі, ніби всі знання раптом миттєво і повністю стираються з пам´яті - ’забута реальність’
Прикладом типового жамевю може бути ситуація, коли під час бесіди з близьким другом якимось незбагненним чином вся інформація про нього на кілька хвилин немов стирається з пам´яті, і добре знайома людина сприймається як перший зустрічний, а через деякий час все стає на свої місця.
У жамевю, наразі не визначені явні передумови і наслідки.
Леді Душка• 15 декабря 2023
Автор, я не лікар, але знаю людину зі схожою ситуацією. В решті решт, там було щось із недостатністю кровопостачанням у мозок через грижу у спині. Робили операцію
Шиворот Навыворот• 15 декабря 2023
Ответ дляКоко Шанель
Соціофобія
Возможно, это побочное действие от приема лекарств
ТатьянаИгоревна• 15 декабря 2023
Ответ длявентиляторная
Дякуючи ’Порадниці’ я дізнаюся щось нове. Вперше чую. Дякую.
Я-ваш шанс• 15 декабря 2023
Авторе, можливо, ще був стан дереалізації. Як гостра реакція на стрес, наприклад. У Вас нова робота, та й сучасне життя підкидає стрес-факторів. Якщо буде повторюватись чи тривати, турбувати Вас - зверніться до невролога. Але призначення дуже залежать від компетенції лікаря. Можуть і фуфломіцинів напризначати.