ОноВамнадо• 15 декабря 2023

Нейтрофіли знижені, лімфоцити чуть підвищені.

Прочитала вчорашню тему і собі таке ж саме згадала.
І не придавала тому уваги, а тепер задумалась. Десь перед початком війни був ковід в сім´ї у всіх, в легкій формі. До того аналізи в здоровому виді були все ок. Після ковіду нічого не вилізло, але й аналізи не здавали, бо почалась війна і було не до того. Останні 8 місяців що я помітила аналізи не в нормі в дитини. Дитині 12 років. Зі скарг немає нічого.
Але раз здала для чек апу а там лімфоцити вверх, нейтрофіли вниз. Каже лікар, що то легкий вірус.
Здала за 2 місяці та ж картина, але дитина не хворіла, здала тепер два тижні тому знов те ж саме. І знов дитина здорова.
А нейтрофіли з лімфоцитами не в нормі, і завжди тримаються на +- однаковому рівні.
Моя сімейна проблеми не бачить, але скажіть чи реально це може бути щось важливе, щоб не пропустити, бо останні рази сімейні лікарі досить безвідповідально ставляться до тих аналізів.
А я знаючи що два роки тому з аналізами все було ок, а тепер по показниках не ок. Тому і задумалась. Всі теми схожі прочитала , але може хтось щось відпише чи порадить нове.
Норма нейтрофілів у % 35-65 , у дитини 22
В абсолютних значення норма 1,78-5,2, в дитини 1,15-1,25 як коли протягом тих останніх 8 місяців коливається

Лімфоцити у відсотках норма до 54, в дитини 59-62
В абсолютних значеннях 1,32-3,57 , в дитини 3,07
Татьяна-bfd8• 15 декабря 2023
Послушаю тоже. Может кто ответит. Тоже нейтрофилы понижены. Лейкоциты в норме, но прям на грани. И повышены моноциты. Ничем в последнее время не болела

автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Це у вас? Бо в мене в дитини. Нічого не турбує, а я трохи хвилююсь. Може й реал но норма, але знаю що колись все вписувалося в норму , коли здорова була дитина. А тут таке вже 8 місяців
Крихітка на всі• 15 декабря 2023
в гугле есть расшифровка анализа крови онлайн
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Розшифровувати я вмію, цікавить коли такі показники тривало тримаються
Злива інформації• 15 декабря 2023
У моей дочери после тяжелой железодефицитной анемии относительный лимфоцитоз, относительная нейтрофилия, уже 6 лет, обследована вдоль и поперёк, причина не выявлена
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
А до кого звертались? Анемії не було в дитини, і гемоглобін і феритин все в нормі . Лише списують все на ковід дворічної давності, бо більше нічого не було. Лікарі все тепер то постковід відповідь одна
Злива інформації• 15 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
На учёте у гематолога стояла до 18 лет, теперь к семейному и раз в год анализ крови на контроле, но у неё и ферритин низкий. Бесит то что причину выявить так и не можем

ДаЗдраПерма• 15 декабря 2023
Лечат людей, а не анализы.
Ваш ребёнок здоров, никаких симптомов не наблюдается.
Что вы хотите, в чем ваш вопрос?
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
А наскільки то все низько у вас?
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Лечат людей, а не анализы.
Что вы хотите, в чем ваш вопрос?
Чи може то дійсно бути постковід? Може варто щось все ж обстежити? Щоб не пропустити ?
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Лечат людей, а не анализы.
Что вы хотите, в чем ваш вопрос?
Я бачу що здорова дитина, добре їсть, апетит, енергія, займається спортом. Але ті аналізи
ДаЗдраПерма• 15 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
У вас тревожность.
ДаЗдраПерма• 15 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
Если бы вы их не сдали и не начитались в интернете, то и жили бы спокойно.
У нас у всех сейчас в организмах есть раковые клетки, они тоже делятся постоянно, но зачем обдумывать этот процесс?
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
У вас тревожность.
Та чому тривожність, кажуть же що треба робити чек ап організму, щоб не пропустити і не запустити нічого. От і здала , а тепер кажуть аналізи не лікують, то для чого той чек ап?
ДаЗдраПерма• 15 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
Вам же доктор сказал, что все ок.
Возьмите второе мнение у какого-то другого врача.
Злива інформації• 15 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
А наскільки то все низько у вас?
Нейтрофилы -36,3%, при норме 47-72, лимфоциты-54,9%, норма 19-37
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ясно
Злива інформації• 15 декабря 2023
Ответ дляОноВамнадо
Ясно
Можете обратиться к гематологу, пусть ещё он посмотрит, проконсультирует и держите просто на контроле, вам правильно выше написали, лечат болезнь, а не анализы))здоровья вам и благополучия!
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляЗлива інформації
Дякую, вам також.

НашлаПерепискуМужа• 15 декабря 2023
Автор, що за тема?
автор ОноВамнадо • 15 декабря 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Автор, що за тема?
Вчора чи позавчора тоже майже така ж була як і моя