Пульт от линолеума• 15 декабря 2023
"Корисні" подарунки дітям/підліткам 12-13 років.... А що даруєте ви?
У дитини 12 років базові речі (типу телефона, навушників, колонки) є.
Із бажань - нема нічого у дитини.
Тому задля економії (ну типі щоб не викидувати гроші на річ якусь - аби було і все) вирішила купувати ’корисні’ речі.
Це рюкзак (щоправда з прикольним принтом), новорічні шкарпетки (типу і треба, але принт піднімає настрій), книгу (цікавиться аніме, купила комікс).
Знайомі ’зафукали’ - мовляв це не подарунки ні разі. А так - базові речі. Але ніякої ідеї ’а що?!?’ не підкинули.
Які ваші думки?
Із бажань - нема нічого у дитини.
Які ваші думки?
Пасхальний тролік• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Всегда бесили от родителей в детстве такие подарки ’это платье.туфли тебе на новый год подарок’
Есть много всяких приятностей для подарков-лучше наушники.для девочек новые заколки.игрушки няшные.для мальчиков игры и прочее
Автор.а ребзя есть личный комп или ноут? Не увидела этого в старпосте
У моего было самым классным подарком после всех приставок-хороший игровой комп+монитор+колонки+клава
Счастья было....
Но сейчас это дорого комплектом
Моему тоже ничего сейчас не нужно.купила доску для отжиманий и всякие там приблуды с резинками для тренировок.не выходя из дома)
Счастья было....
Но сейчас это дорого комплектом
Для игр покупать компы это глупо, пусть на улице гуляет с друзьями , родители что вы делаете со своими детьми, вы ведь сами будете плакать потом
Девочки, моим детям уже 17 и 27 и я каждый год ломаю голову, что подарить? И вспоминаю то, чудесно время, когда конфетный подарок под елкой был самым лучшим подарком. Время было другое... знаю, все принимаю, но было же... Я люблю дарить подарки. В этом году сыну спортивный костюм, дочке книгу на английском языке и сумку, мужа то же не оставлю без внимания. А общий подарок для всех ( это уже традиция собирать на полу перед камином) лего.
Швидка Настя• 15 декабря 2023
Одяг як подарунок здається оцінюють лише дівчата .. і то можливо не всі ...
Для моїх одяг це взагалі ні про що...
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
А зачем обсуждать подарки сл знакомыми , вы странные или для понтов
та странна я, так
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляШвидка Настя
Якщо подарунок не приносить радості, то кому він потрібен ((. Пам´ятаю знайома теж подарувала дитині на новий рік піжаму, бо він колись казав що хоче, то плакала дитина цілу ніч від такого подарунка від діда Мороза....
Мій теж не знає вже що йому потрібно чи що він хоче , тому у нас варіант гроші, у нього є своя картка моно банку (дитяча), прив´язана до моєї, теж доречі ще дід Мороз приніс на 10 років, всі його кошти він кладе на карту, у випадку якщо хоче десь погуляти з друзями чи посидіти в піцерії з ними, у нього є свої кошти. І мені добре що не просить і йому , знає що завжди є в запасі
дякую, але гроші - то якраз подарунок, що не принесе радість, відповідно він не потрібен
Сиджу тихенько• 15 декабря 2023
Ответ дляМамкиня доця
дарую гроші
А зачем ему деньги? Чтобы что? У ребенка все честь. Чтобы чипсы каждый день грызть?
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляVIP Mama
класна традиція! тим більше що дітки вже дорослі!
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляШвидка Настя
Для моїх одяг це взагалі ні про що...
що даруєте?
Мамин тріль• 15 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
мені здається дівчатам-підліткам набагато простіше дарунки робити - косметику тощо
Ну вот моя 14-летка не интересуется ни декоративной, ни уходовой косметикой
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляМамин тріль
так, без сумніву - всі ми, люди, різні
Швидка Настя• 15 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Ну то якщо йому на даний монет нічого не потрібно, у нього все є , то не даруйте нічого...
Ну хіба що він буде дуже радий вашим новорічним носкам чи піжамі...
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Кстати в дополнение к осн подарку можно необычные сладости под ёлку. Из запомнившегося помню из Метро метровые коробки конфет и печенья. В общем что-то необычное и классно обыграть. В бумаге нарядной под ёлочкой можно же горку . Интересно постепенно разворачивать .
Или в виде квеста. Разложить по квартире записки с подсказками и в последней точное место подарка)))
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляШвидка Настя
тому і виникло питання - можливо ідеї будуть
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляШвидка Настя
Писала вище
а, гроші - не варіант
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
дякую, ідея з солодощами оригінальними, крута!
п.с. НР квест і квест на ДН - то традиція вже:)
66сезон666серия• 15 декабря 2023
У моего уже года 3 все подарки - это деньги. Потом покупает что захочется и все. На всякие носки/книги не буду даже деньги тратить.
Пульт от линолеума
• 15 декабря 2023
Ответ для66сезон666серия
дякую, але в нашому варіанті гроші - точно ні
Моторошні троянди• 15 декабря 2023
Мальчик 15 лет. Наушники, клавиатура, мышь игровая, камера. Что-то из этого. Собирает на видеокарту. Деньги тоже подойдут. Одежду и прочее подарком не считает.
Блакитна устриця• 15 декабря 2023
Моїй 13. Даруємо гроші. Вона любить одяг, тому для неї то кращий подарунок.
MacOS-ница• 15 декабря 2023
Моей почти 11, тоже любит аниме. Есть уже кучу разных фигурок и ещё с Али едет три. А у неё ещё ДР 28 декабря. Сказала, что не может придумать себе подарок. Я только что заказала ей игрушку-пожушку Пикачу 80 см. И зашла вот в тему почитать. Может, возьму что-то на заметку.
Вимагаю спілкування• 15 декабря 2023
В мене любить різні доглядові засоби, парфуми, прикраси, завжди щось треба, вибір великий, тому з вибором подарунку не переймаюсь, хіба що грошей не вистачає на все що хочеться.
Швидка Настя• 15 декабря 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Якщо у дитини є голова на плечах, то віна себе не зіпсує граючи в комп´ютерні ігри. Мої грають, без заборон, з малечку, днями і ночами в них не сидять, але коли є вільний час, то чому б ні. Зараз в основному грають спілкуючись з друзями у грі, знайомляться з іншими дітьми там же. Ніхто нікуди не вляпався так як дехто думає, що ігри це лише зло. Ну дійсно ігри всі діти сприймають по-різному, деяких це сильно затягує, вони стають агресивними, нервовими, знаю і такий випадок, але я рада що мої діти в цьому розуміються і сприймають гру лише грою не виходячи за її рамки.
Молодший мабуть з років 4 будує в майнкрафті, зараз часто там же зустрічаються з друзями і будуть разом цілі міста з усіма будівлями які можуть бути, кафе, цирк, поліція, лікарня, ферма, магазини, ландшафт, парки, автостоянки, свої будинки облаштовують так що і я б так не придумала... Так що вважаю це теж свого роду розвиток. В школі син один з небагатьох що може швидко набирати англійський текст, так як в майнкрафті при створенні чогось багато кодів прописує англійською, пам´ятає їх всі на пам´ять.
Старший вже перейшов на більш дорослі ігри, займається 3Д друком і можу вже сказати з впевненістю що розуміється в цьому чудово, вже навіть один 3д прінтер склав собі сам саме такий як він хотів... Навіть з електронним керуванням через інтернет.. сам їх ремонтує, та налагоджує, зараз працює в цьому ж напрямку
Мошей ницца• 15 декабря 2023
Даруйте емоції, моєму скоро 13, каже у мене все є, вирішили поїхати у Київ, ніколи там не був і дуже хоче
Швидка Настя• 15 декабря 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ви вважаєте що кишенькові гроші то лише на чіпси?
Мій син іноді буває хоче піти погуляти десь з друзями, сходити в піцерію наприклад посидіти, він у мене не просить на це кошти, знає що може розрахуватися своїми. Може купити собі і пригостити когось, навіть купити ту саму шоколадку дівчатам (якщо що сину 13. )
Замулена ріка• 15 декабря 2023
Така сама проблема. Все є.
Дарувала мерч від улюбленої гри (худі, чашку, значки на рюкзак), банер з улюбленим героєм, нічник з іншим улюбленим героєм.
Цей рік теж теж ламала голову.
Але тут дитя розколотило планшет ))
Цей рік теж теж ламала голову.
Але тут дитя розколотило планшет ))
Швидка Настя• 15 декабря 2023
Солодощі не прийняла до уваги, вони у нас обов´язково присутні як додаток до грошей ))). Чим побільше тим краще )). Це у нас як окремий подарунок для всієї сім´ї на Новий рік))
Ну на дні народження не в такій кількості, щось типу як для іменинника, але звичайно ділиться на всіх )
Цідило правди• 15 декабря 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Я своїй на Миколая купила книгу квест. На кожній сторінці детектив, потрібно знайти злодія серед підозрюваних.
Можете, будь ласка, дати посилання, шукаю таку на подарунок