Семенівни сусідка• 15 декабря 2023

Я дізналася чому моя квартира не продається...

Я вже казала, що э екслюзив безкоштовний. Тепер дізналася від друзів чому.
Мій не хоче ділитися комісією і відверто відмовляє клієнтам, а мені каже або дорого або ще якісь нісенітниці.
СкокоМнеДадите• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мені лячно було самій, тому порадили гарного рієлтора. А теперь я в кабалі. І чекати розриву ще трохи більше 3 міс.
Если сами продадите, риелтор вас что, сьест?

автор Семенівни сусідка • 15 декабря 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
в договорі 30к вказано.
Чорнобаївка• 15 декабря 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
ну так тем более вы не в том месте советуетесь тут сидят одни миллионерши с паралельной Украины у которых все отлично и горя в жизнях не было, вам тут щас вместо советов просто расскажут что вы последнее г...но. Мой вам совет не терять самообладание а по тихому проконсультироваться с умным юристом или нотариусом которым верите, и если вам кажется что с вашим договором что-то не так...то вам возможно не кажется... дайте посмотреть договор тому кто в этом хорошо разбирается и дальше больше точно знать будете. Удачи!
Верно!!!
Может тот договор пыль нестоящяя ничего и тот риэлтор может быть самозванцем или фирмы его в природе нет.
СкокоМнеДадите• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
в договорі 30к вказано.
Без лоха и жизнь плоха......
Я не чарівниця вам• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Комунальна сл за борги подала в суд. Враховуючи дуже склпдну ситуацію і немає змоги оплатити зараз, то хата продається все гаситься маєже 1 платжем
маєже 1 платжем
переведите. может быть один, может два.
но
маєже 1
это как?
Ответ дляЧорнобаївка
Верно!!!
є така, але вже згодом дізналася, що вони ще ті пройдохи. я не знала про ексклюзив ваапсчє нічого. підписала. ну лох, то лох.
Ответ дляЯ не чарівниця вам
маєже 1 платжем
переведите. может быть один, может два.
но
маєже 1
это как?
Н провадження окремо і всі інші теж окремо.

Я не чарівниця вам• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
я откровенно не завидую вашему покупателю. что это за бред? я вам задала конкретный вопрос
Ух яка ж Я• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Це треба питати, я хз. може в родичів і буде сума на погашення але це не точно.
Автор, я все же советую закрыть все долги, хз как, но закрыть, а не ждать покупателя, готового связываться с проблемной продажей. И спокойно продавать.
Чорнобаївка• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Дайте тот договор почитать юристу или нотариусу!!!
Здесь консультации почти безсмысленны.
И.О. человека• 15 декабря 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Головне не забути купити окрему сім-карту для цього.
За мінімум тисячу баксів (комісія рієлтора) можна і по відповідати на дзвінки або вимикати ту сімку на ніч
Ви бачили ціни на рекламу? Якщо ні, зайдіть гляньте + покази (час, ціна на бензин) + переговори + збір довідок, підготовка документиів + організація оформлення попереднього та основного договору. Тепер вирахуйте з тисячі и зрозумієте, що це не так багато. Ви ж безкоштовно не працюєте?
ВсеПроВсехЗнаю• 15 декабря 2023
Ответ дляТам-тарарам
Тобто ви звернулися по допомогу до ріелтора, а його послуги має оплачувати покупець?
Ну я платила за покупку, у нас в принципе в основном с покупателя комиссия берётся
Не заздріть тьоті• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Але договір на півроку...
Той договір не вартий паперу на якому він написаний. Подзвонити ф сказатт, що все знаєте і розриваєте з них угоду
И.О. человека• 15 декабря 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
то есть, риэлтор берет несколько тысяч долларов за функции девочки из колл-центра? Спасибо, мне не лень самой ответить на телефонный звонок.
Нет. Я описывала в теме функционал профессионального риелтора. Поищите.
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вказано, що навіть дострокове розірвання накладає обов´язки оплати 30к в обхід виконаця.
ВсеПроВсехЗнаю• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Супер. Цінна інфа.
Не в Вашем случае с долгами и арестом
Ух яка ж Я• 15 декабря 2023
Автор, а долг по коммуналке сильно большой?
ВсеПроВсехЗнаю• 15 декабря 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Та это не проблема, с готовых денег оплатить, поставить цену ниже на сумму долга
Ух яка ж Я• 15 декабря 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Согласна. А если долг космической суммы? Автор не написала сумму.

Играю_на_кларнете• 15 декабря 2023
Ответ дляИ.О. человека
А вы там врёте.
Никаких справок по задолженностям вам никто не даст, потому вы не имеете никакого отношения к жилью и не являетесь должностным лицом. Чужим людям про чужие долги справок не дают. Никаких документов вы не готовите. Договоров ровна два - договор задатка (нотариусом составляется, но не заверяется) и договор купли-продажи. Оба готовит нотариус. Вы тут никаким боком, вы не являетесь стороной договора. Так что вы делаете? Бензин жжете при показах? Он не стоит несколько тысяч баксов
Обнемашечка• 15 декабря 2023
Ответ дляИ.О. человека
Автор, а Вы хитрая. Хотите получить услугу, но не хотите за неё платить.
а разве не покупатель платит? сейчас продавцы уже платят риэлтору?
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я не можу спустити, бо ця сума не 100к грн.
Як мені потім закрити борг, якщо суса зменшена, та ще з суми вирахувати на погашення?
Ответ дляОбнемашечка
Тільки покупець платить. У нас в місті так.
Душа компанії• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Ні, але мені б взагалі не хотілося б платити рієлтору комісію.
Ви якась чарівна. Краще заплатити ті 500-600дол. Комісію ріелтору і продати-купити те, що вам подобається і за таку ціну, як ви хочете. От треба вам грубо кажучи 50тис. Ставте ціну 51-52тис. З урахуванням комісії. А то цей ексклюзив повисить і ріелтор поставить перед фактом що продавай за 40 бо нема клієнтів.
Обнемашечка• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
ну. а автор продает, кому ей комиссию платить?
Ответ дляДуша компанії
Де ви такі ціни бачили, за мою комісія що найменше 2к буде, якщо не більше.
И.О. человека• 15 декабря 2023
Ответ дляОбнемашечка
Комиссию оплачивает та сторона, которая заказывает услугу. В данном случае продавец-автор.
Душа компанії• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
В столиці може й 2к. В обласних центрах 500-600дол. Тому я й написала для прикладу не 50600 а 52тис. Продавайте
И.О. человека• 15 декабря 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Автор, не розповідайте дурниць. Ви звернулися до АН, підписали договір, замовили послугу і хочете щоб покупець її оплатив.
Ответ дляДуша компанії
Наші рієлтори беруть 4-5%. Від умовних 52 тис це буде 2600, що має заплатити покупець. І я теж пвсля продажу буду покупцем.