Джем Шакіри• 15 декабря 2023

Жах. Закарпаття. Що змусило так діяти?

Дівчата, Ви вже бачили той жах, що стався на одній із сесій селищної ради?
Що спонукало чоловіка так вчинити?
Бізешка• 15 декабря 2023
Офіційна версія: чоловік вимагав, щоб депутати відчиталися про бюджет 2023 року, перед тим як ухвалити бюджет на 2024 рік.
Ось, читайте.
Вареничніца• 15 декабря 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Пишуть, що у нього був конфлікт з діючим головою. І на сесії розглядалося питанн про підвищення зарплати діючому голові...
Це зрозуміло. Але це привід знищити своє життя ( і скоріш рідних) із за зарплати голови?
Клептоманка• 15 декабря 2023
Ответ дляВареничніца
В чому він молодець, якщо він один із них?
В том что этих упырей меньше станет,только воруют.
Kidstaff Bot• 15 декабря 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Happiness13-Ukraine• 15 декабря 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Казали, що приймали бюджет на 2024 рік.
автор Yasyatrikotazh • 15 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Ось, читайте.
значить, все таки, відчай...
Бізешка• 15 декабря 2023
Ответ дляYasyatrikotazh
значить, все таки, відчай...
Це жесть, така безкарність депутатів, навіть маленьких містечок, крадуть, а їм за це нічого немає. За що помирають наші люди?
Алесс• 15 декабря 2023
Ответ дляДжем Шакіри
але ж він сам ледь не загинув..
Загинув,написали
barabychka• 15 декабря 2023
Підривнику на Закарпатті загрожує до 10 років тюрми – офіційний коментар Нацполіції.

Перед вибухом депутат Батрин спорив із депутатами проти виділення голові Керецьківської ОТГ Мушці надбавок і премій під час війни.
ksusha1155• 15 декабря 2023
Немає каналів з новинами, що сталося?
lilu1990• 15 декабря 2023
Ответ дляКлептоманка
Молодец мужик,жаль только посадят.
В чому він молодець? Завтра сусід вашу хату закидає гранатами, бо ви криво на нього подивитесь. Що скажете?
Дева Мария• 15 декабря 2023
Всех мужчин депутатов давно всех на передовую.
lilu1990• 15 декабря 2023
Ответ дляШпондєр
а можна таке у верховній раді було провеернути?
Ви якісь чарівні, люди

Чи ви думаєте то працюватиме тільки у випадку верховної ради?

То скринька пандори. Відкриєте, і будемо один в одного гранатами кидатись - бо підрізав на дорозі, бо криво глянув, бо не таким тоном сказав... І т.д.
coch100• 15 декабря 2023
Ответ дляДомашка
Оклигає.
А смысл, сидеть будет лет 15ть.
Елена 2016• 15 декабря 2023
это реальность нашей жизни... таких случаев будет больше и больше.
автор Yasyatrikotazh • 15 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви якісь чарівні, люди

я цього найбільше боюсь... Я промовчу про віськових. Честь їм і хвала, що тримають фронт. Але як подумаю, скільки зброї в руках у невігласів...
Бізешка• 15 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви якісь чарівні, люди

Ні, ви все правильно кажете, нехай депутати собі кожен місяць роблять надбавку в 100% окладу, а ми будемо по 5 грн на дрони скидатися, а як вже в людей закінчаться кошти, то купимо лопати, знову ж таки волонтери куплять і тоді з лопатами як дамо жару русккам? Чи все ж таки потрібно щось робити, щоб перестали красти та все ішло на війну? Ви розумієте, що в людини просто відчай. Я його не оправдовую, але це вже занадто, зброї в людей багато є, а нерви здають
ulka220v• 15 декабря 2023
Живу в этом селе на данный момент. Депутат этот больной на голову, в маленьком кабинете взорвать 3 гранаты... Рядом школа находится.
Людей ранило много
флена• 15 декабря 2023
Крадуть аж зорі гаснуть .Безвихідь повна.
Але такі методи звичайно не виправдовую.
На местах,особливо в відаленних від бойових дій куточках місцеві царьки для себе таки оклади поробили як то кажуть не бояться ни черта ні Бога.Доводять людей до гріха
ulka220v• 15 декабря 2023
Ответ дляфлена
Оклад окладом, но этот ... пришел тупо убивать, он даже не слушал никого, зашел, заблокировал дверь и кинул гранаты
Zaviriuha• 15 декабря 2023
Думаю допекло, деребан, несправедливість, хоча це не виправдання його діям, але тепер всім варто задуматися хто краде і чине несправедливо, що таке може статися будь де.
lilu1990• 15 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Так а шо кидатись один в одного гранатами?

Я про ці маленькі ради/отг багато знаю. Люди самі вибирають собі таких м*даків. Моє отг тому прекрасний приклад. На кого жалітись? На самих себе тільки. На сесії люди ходити не хочуть, сидять по хатах тільки жаліються

. А коли кидаєш клич у фейсбук - приходьте на сесію, буде розглядатися таке і таке питання, давайте усією громадою висловимо свою рішучу незгоду.

Морозяться
флена• 15 декабря 2023
Ответ дляulka220v
Ми ж не знаємо що його привело до таких дій .Жахливо це все. Людей шкода звісно. Тут нема про що балакать
автор Yasyatrikotazh • 15 декабря 2023
Ответ дляulka220v
Людей ранило много
вибачте, а до цього випадку, як він себе поводив ?
uma• 15 декабря 2023
Депутат замочил депутатов... ну, такое, как-то пофигу.

Скоро так и ТЦК будут взрывать, и ВЛК... Если до сих пор не доходит, что аппетит нужно умерить, то как бы такой вариант все ближе ...
uma• 15 декабря 2023
Ответ дляulka220v
Людей ранило много
Ну так это ж вы с односельчанами его и выбрали, зная что он больной на голову.
ulka220v• 15 декабря 2023
Ответ дляфлена
Он давно в контрах с главой отг и хотел на его место. эти скандалы были на каждой сессии, но такого не ожидал никто
ulka220v• 15 декабря 2023
Ответ дляYasyatrikotazh
Скандалист, делил власть с нынешним главой, хотел на его место
ulka220v• 15 декабря 2023
Ответ дляuma
Я тут при чем?) я не выбирала, я здесь впо
флена• 15 декабря 2023
Ответ дляlilu1990

Морозяться
Ну ви даєте. У нас наприклад голову сільради призначав голова отг .Голову отг вибрали ,але ним керую геть друга людина,це всі знають. Підібрали коллег собі покірних,а з тих кто приходить чогось добиватися роблять дурників і посміховисько .Ось і доробилися. Це жах. Коли в нас вже суди запрацюють