Джем Шакіри• 15 декабря 2023

Жах. Закарпаття. Що змусило так діяти?

Дівчата, Ви вже бачили той жах, що стався на одній із сесій селищної ради?
Що спонукало чоловіка так вчинити?
lusikas• 15 декабря 2023
Треба його вилікувати та послати у ВР
ulka220v• 15 декабря 2023
Ответ дляАnnеt
женщина, которая кричала, что ног у неё нет - это та, которая ближе к двери сидела?
нет, другая. Она ближе к камере сидела за столом
Odna Takaya• 15 декабря 2023
Ответ дляulka220v
Оклад окладом, но этот ... пришел тупо убивать, он даже не слушал никого, зашел, заблокировал дверь и кинул гранаты
А коли оклади підвищують під час війни і крадуть, то не вбивають??? І що він мав слушать? Більше 100 років слушаєм і слушаєм....
Odna Takaya• 15 декабря 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
что-то вообще не понятно. вроде по тексту он был прав, хотя странно что он один из них. но решил себе не выделять надбавку?
еще грустно смотреть на этот сельсовет((( а потом и пишут что Украина бедная. какая-то комнатка как из 80х, стол этот...
ну и нафига всех убивать и себя за бюджет. Ниче не ясно
Кому собі? Місцеві депутати заробітну плату не отримують.
kit-voyak• 15 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Тобто не винні ті , хто крадуть, а винні ті, хто вибрали? Ви це зараз серйозно? Це те ж саме, що жінка винна, що її згвалтували, бо одягнула коротку спідницю. Гранатами кидатись це погано, але це все до того йде
сумно, що немає реально робочого правого механізму змусити наших обранців звітувати і притягувати до відповідальності за порушення, невиконання, зловживання і т.д.
безкарність і цинізм процвітають у владних рядах.
seami• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Если у человека столько силы духа.то можно вывести поселок.заблокировать работу коррупционеров.вызвать полицию и журналистов. Выкладывать видео.но не гранаты бросать.
Згодна. Дівчата пишуть, що не існує правового механізму припинення їх повноважень. Тобто партію заборонили, з програмою якої вони обрані, а вони і далі працюють? Ну вийдуть люди, а далі? Як їх усунути, аби не поновлювалися на посадах через суди і тд.
Ирина-bbd0• 15 декабря 2023
Ответ дляseami
А до сегодня людей устраивало там опзж?
seami• 15 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А до сегодня людей устраивало там опзж?
Та я ж звідки знаю, я ці питання тут і задаю. Кажуть, що їм відповідають, що винесуть їх з посад тільки ногами вперед.
Ирина_Б_• 15 декабря 2023
Ответ дляБізешка
Прізвища писати я не буду, не хочу куму підставити. Але ось, дит садок, виділили кошти на укриття, а укриття це колишній погріб, де зараз збирається вода, опалення немає, холодно і сиро. До сільського голови потрапити не можливо, бо він в роз´їздах, селище на 5000 людей, купив під час війни будинок і Німеччині, залишився бюджет з 2023 року вони собі виписали премії ( сіль рада). Люди пробували підняти кіпіш ( 3 людини, реально, інші не захотіли, бо бояться) . Що робити в такій ситуації. Поліція проти голови не піде, якщо що
есть ДБР и НАБУ для таких
LoliTaran• 15 декабря 2023
Ответ дляulka220v
нет, не был.
Как это не был? Пишут, что 128 бригада!

ups Така інформація була від блогера в Тік току, але погуглила, бачу що ні. Не воював. Вибачаюсь
флена• 16 декабря 2023
Як говориться яка меня разніца як мене грабують по закону ,чі ні .Мене все одно грабують(Незнайка,Носов).
Так і тут наче все по закону,але грабують. Довести неможна нічого,бо ворон ворону.... Всіх кого ловлять ,відпускають. Ті потім мстяться тим через кого сіли .Тіх кого випускають як правило мають гроші .
А коли верхи не хочуть,низи не можуть-на арену виходить террор .Ну а воюючій країні ,так тим паче. Може начне доходить верхам що вже досить,і будувати правову держиву. Але не з нашим щастям .Щей чоловіків закрили .Тупік . Ми оте нещасне покоління яке пережил Афган,Чернобиль,розвал,нужду,три майдани ,локальну війну,дошліфувались повномасштабною не на що вже не сподіваємось .Просто немає сил .
Цей чоловік був активістом,писав звернення,намагався. І ось такий фінал .Але це не вихід,даремно він так. Яб не хотіла таких сцеріїв розвитку вирішення питань .Я би хотіла все по закону. А ще більше хотіла би виїхати,але і тут мимо .
jabka ya• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Проблеми на гражданці киданням гранат не вирішуються і точка. Гранати та інша подібна зброя мають використовуватись виключно в зоні бойових дій.

Якщо це не зрозуміло дорослим адекватним людям... то я не знаю

Більше це не хочу дискутувати.
коли вашу дитину вбють, не понесуть покарання, поділитеся вашими ідеями як відновлювати справедливість на власному досвіді, ми послухаємо
lilu1990• 16 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
В кожну хату по рпг, набору гранат і всякої іншої зброї, да? Відміняємо суди, відміняємо поліцію і живемо по закону Око за око. Сомалі в центрі Європи? Чого б і ні
jabka ya• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
та ні, вашу дитину вють, ви іншу свою запасну запропонуєте? вірно?
jabka ya• 16 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
що ви робитимете конкретно, коли вашу дитину вбють, не понесуть покарання?
lilu1990• 16 декабря 2023
Ответ дляjabka ya
Ви просто не розумієте про що ви говорите. Вибачте, такі дискусії це марна справа