Джем Шакіри• 15 декабря 2023
Жах. Закарпаття. Що змусило так діяти?
Дівчата, Ви вже бачили той жах, що стався на одній із сесій селищної ради?
Що спонукало чоловіка так вчинити?
Flower Girl23• 15 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви якісь чарівні, люди
Чи ви думаєте то працюватиме тільки у випадку верховної ради?
То скринька пандори. Відкриєте, і будемо один в одного гранатами кидатись - бо підрізав на дорозі, бо криво глянув, бо не таким тоном сказав... І т.д.
А разве мы ящик Пандоры на сегодня ещё не открыли?
Flower Girl23• 15 декабря 2023
Ответ дляЕлена 2016
это реальность нашей жизни... таких случаев будет больше и больше.
100%(((
Ответ дляфлена
Ну так голова обираеться отг. А як у нас це місто і 8 сіл,то більша часть знать не знала хто-то і шо -то. Але він містянин тому голосів за нього більше. Ви як дитина мала .Що хочуть той роблять .Ця децентралізація поробила місцевих царьків .Гроші гатять на бруківку і квіточки і таких масштабах що самім соромно. І це вже 2 рік війни
Ну так вас приєднали до міста, так і кажіть. У вас був варіант створити власне отг?
Ответ дляфлена
Причому те, що ви написали, кожен прочитає і кожен подумає про своє місто. Як під копірку, скоти - одне і те ж кругом. Бруківка і благоустрій.
Happiness13-Ukraine• 15 декабря 2023
Ответ дляulka220v
не норм, голова тоже конечно тот еще. но это что, повод подрывать кучу людей?
Ні, не привід, але ж тепер 100% видалять гроші на ЗСУ. От і відповідь.
Елена-0f43• 15 декабря 2023
Ответ дляulka220v
так оно везде процветает)) и село не маленькое кстати, по сравнению с другими селами страны) в отг 4 села кстати входит, не одно
Ооо,ну есть что воровать.Отсюда надо и отталкиваться .Да вы правы, везде процветает как никогда,я такого отмыва денег давно не видела.яПросто если село маленькое проще отследить цепочку- хотя там кум,сват,брат,всё друг друга знают.
Ответ дляuma
Подождите. Здесь когда тема про Президента, то сразу во всем виноваты 73% избирателей, а не конкретный президент. А тут избранники поменьше, так сразу избиратель не при делах, а виноваты конкретные депутаты? Не стыкуется.
73 % винваті в чому?
Зараз мова саме про спробу масового вбивства.
Як на мене чи він депутат чи ні не має ніякого значення. Людина цілеспрямовано кинула 3 гранати у натовп
Ответ дляlilu1990
Так а шо кидатись один в одного гранатами?
Я про ці маленькі ради/отг багато знаю. Люди самі вибирають собі таких м*даків. Моє отг тому прекрасний приклад. На кого жалітись? На самих себе тільки. На сесії люди ходити не хочуть, сидять по хатах тільки жаліються
. А коли кидаєш клич у фейсбук - приходьте на сесію, буде розглядатися таке і таке питання, давайте усією громадою висловимо свою рішучу незгоду.
Морозяться
Ви точно описали моє отг, люди тільки в соц мережах хоробрі і грамотні, а як до діла, то нікого нема
Ответ дляlilu1990
Та це розмова для суда - хто в чому винен, хто краде і має сидіти. Люди, очніться
Будемо кидатись гранатами один в одного - перетворимося на Сомалі.
А тепер подумайте, чи якісно працює у нас судова система? Багато кого вже посадили? Всі корупціонери сидять та не виходять під заставу?
Annetka_100• 15 декабря 2023
Мужик отчаялся, видно. Дурак, его тоже жаль. Но страшно, сколько оружия на руках. И сколько психов вокруг. Любой, кому отказали, теперь опасен. А жизнь это сплошной конфликт интересов.
Ответ дляЕлена-0f43
тут на все село из 4000 жителей фамилий 10 наверное)) в классе по несколько детей из разных семей, а фамилии одинаковые) так что да, кум брат сват
Ответ дляфлена
Ні,спочатку було 2 села і місто. Це було власне отг майже добровільне. Бо все робилося тишком нишком .Но всеж А потім примусово ще 5 сіл приєднали.
Бо треба не тільки гранатами кидатись а слідкувати людям за діяльністю депутатів і тим що на сесіях відбувається. Коли нас мали примусово до міста приєднати, група наших місцевих активістів, в тому числі і депутатів, зчинила такий гвалт що нас три місяці колотило, поки не відбувся ’місцевий референдум’ про створення власної отг
Ответ дляБізешка
Бгг)) Наш мер, перебуваючи під слідством за розкрадання коштів місцевого бюджету умудрився викупити у Жеваго конфісковану за борги збиткову ТЕЦ в кредит на 30 років. І ці гроші тепер розкидають на всіх в платіжки.
Як казав Кузьма - то все має бути стріляне і пижжене (с)
Які суди?
Ответ дляlilu1990
Не якісно працює. Фігово. То що гранатами кидатись як якесь Сомалі?
Це взаємопов´язано, якщо не буде нормальної судової системи, то люди в яких є зброя ( а вона в багатьох є) будуть робити такі теракти, це наше майбутнє, нажаль. Людина у відчаї, поліції начхати, судові теж, розголос не вийшов, людям плювати, що робити? Правильно, кидати гранати
Ответ дляlilu1990
Та припиніть. А вас в поле не вивозили? Двох-трех самих галасливих?
Ми до міста одразу долучились .А ось інші ,сбиткові 5 сіл нам додали потім. І слідкувати за всім що робиться за 23 км по бездоріжжю ніхто не буде.
Позакривали школи,мед заклади і бруківку кожен рік кладуть,бо так є кінці де списать .І бігали люди ,і громадські слухання і до голови району їздили люди .Не хочу починати.
Ответ дляТанюша
Ви щось знаєте конкретно про це отг, чи вважаєте що абсолютно всі депутати на місцевих рівнях і в верховній раді є упирі і заслуговують на смерть?
Я слишком много работала в селах, когда специализировалась на земельном праве. Можно выводить любого из сессионного зала, расстреливать, а потом еще и на орден претендовать. Там не выживает тот, кто не работает в команде. Причем команд может быть несколько, а интерес один - освоить деньги.
Ответ дляфлена
Нікого не вивозили, як не дивно. І ні на кого не тиснули. Але галас піднявся дійсно великий. Плюс це все зливалося у групу фб яку моніторило навіть міністерство