Карамбулкул• Изменено 15 декабря 2023
Питання про дорослі какашки
якщо їсте - далі не читайте :)
чи правда, що якщо організм повністю здоровий (кишечник в першу чергу), то у людини після випорожнення зовнішній прохід повинен залишатись абсолютно чистим? і навіть туалетний папір в такому випадку не потрібен.
тобто калова маса в товстій кишці формується в ’ковбаску’, обволікується слизом і тоді просто з легкістю виходить назовні, не залишаючи слідів.
Карамбулкул
• 15 декабря 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Скаржиться не буду, нехай це інші робять. Або читають про гівно!
є простий вихід: бачите назву теми - не заходьте
цікаво, що дитячі какашки розглядати тут для всіх цілком нормально
Мой завтрак• 15 декабря 2023
Ні, це неправда. Подивіться Бристольську шкалу калу - має значення консистенція, а не то, чи мажеться, чи ні.