Карамбулкул• Изменено 15 декабря 2023

Питання про дорослі какашки

якщо їсте - далі не читайте :)

чи правда, що якщо організм повністю здоровий (кишечник в першу чергу), то у людини після випорожнення зовнішній прохід повинен залишатись абсолютно чистим? і навіть туалетний папір в такому випадку не потрібен.

тобто калова маса в товстій кишці формується в ’ковбаску’, обволікується слизом і тоді просто з легкістю виходить назовні, не залишаючи слідів.
Попельшка• 15 декабря 2023
давно тем про піраміди не було

автор Карамбулкул • 15 декабря 2023
Ответ дляПопельшка
давно тем про піраміди не було
піраміди з гівна?
ГороховаЯ• 15 декабря 2023
Помимо этого, если организм здоровый, фекалии фиалками благоухают, так что освежитель в туалет не нужен
Сегодня не целуюсь• 15 декабря 2023
В целом это так, каловые массы не должны особо налипать в заднем проходе, тут главное не спутать с запором. Еще надо обращать внимание на цвет. В общем - колбаска должна быть оформлена и задний проход не сильно загрязнен.
Тоска в носках• 15 декабря 2023
Ви маєте рацію
автор Карамбулкул • 15 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
о, адекватні люди
Руда ліса• 15 декабря 2023
блін, чогось вранці та сама думка була, хз чого вона в мене зʼявилась. при чому я в цей момент не в туалеті була
а тут заходжу і тему читаю як з моїх думок списана))

Сегодня не целуюсь• 15 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
о, адекватні люди
у меня просто желчного нет, приходится обращать внимание на стул, там бывают сюрпризы, плюс информативно сигнализирует о проблемах - ну там желчь в кишку попала, жидкости мало или овощей, ферментная недостаточность - стул светлый, бывает даже белый и т.д. такая самодиагностика
Мусик Пусик• 15 декабря 2023
Так, і не лишає слідів в унітазі.
Мусик Пусик• 15 декабря 2023
Я не шуткую, попала на очі научно- популяна передача про це.
Леннон_Жив!• 15 декабря 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
хоть на вкус не нужно пробовать ?
Луковая• 15 декабря 2023
Вас це дійсно цікавить?
автор Карамбулкул • 15 декабря 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
хоть на вкус не нужно пробовать ?
вам - можна
автор Карамбулкул • 15 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
Вас це дійсно цікавить?
звичайно. це ж мій організм, цікаво як він має функціонувати в нормі. а тут всі все знають ) і лікарі теж серед нас є
Леннон_Жив!• 15 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
вам - можна
копошитесь в своих какашках сами. или без советчицы посрать не можете ?
Луковая• 15 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Такі подробиці функціонування зазвичай нікого не цікавлять. Щось у вашому інтересі є дивне.
Магиня• 15 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Слизь это не хорошо
Сегодня не целуюсь• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
хоть на вкус не нужно пробовать ?
на счет вас - неуверена
автор Карамбулкул • 15 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
а як не знаючи таких подробиць визначити де норма, а де - ні? так і якісь серйозні проблеми можна проморгати

Леннон_Жив!• 15 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
мабуть шукає компанію копрофілів.
автор Карамбулкул • 15 декабря 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
мабуть шукає компанію копрофілів.
оу є
Луковая• 15 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Тепер навіть впевнена. Всього найкращого в розгляданні саме гімна. Врешті у кожного свої інтереси 🤷‍♀️
автор Карамбулкул • 15 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
я ще й на ваше прийду подивитись
Гола з конопель• 15 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Ідіть робіть колоноскопію , якщо щось дійсно турбує. От тоді буде знати точно норма в вас чи ні .. а те що підтерати сраку чи ні це не про що не говорить .
Луковая• 15 декабря 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
хоть на вкус не нужно пробовать ?
Якщо дослідження справжнє, то обов’язково! Очами всього не побачиш, а раптом щось проморгаєш?)
Луковая• 15 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
я ще й на ваше прийду подивитись
Це вже занадто! Не дам!
Луковая• 15 декабря 2023
Ответ дляГола з конопель
Нащо ви все зіпсували?! А людина так хотіла дослідником стати))
Леннон_Жив!• 15 декабря 2023
Ответ дляЛуковая
якийсь какашковий злод1й тут сидить та дослідження проводить.
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Надоїли ці дебільні теми! Ще пишуть, ніби в мене дебильні!
Life is Beautiful• 15 декабря 2023
Скаржиться не буду, нехай це інші робять. Або читають про гівно!