Мяо мой мяо• 15 декабря 2023
Хто розуміється в аналізах на алергію, поясніть
Тобто тут на все є алергія практично
Мяо мой мяо
• 15 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Да. Это анализ аллергика( Там где длинные палочки, там более выражено.
Врач назначит Вам сдавать Алекс тест, чтобы получить развёрнутую картину.
Хоть кота нет у Вас?(
У мене є кіт,
Мяо мой мяо
• 15 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Сочувствую. Это был мой самый большой страх.
А початок третього класу алергії, але немає ніяких симптомів, то дуже багато і обов´язково кота геть?
Мяо мой мяо
• 15 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Я не знаю. Знаю, что есть АСИТ на кота.
Що це таке?
Мяо мой мяо
• 15 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Я не знаю. Знаю, что есть АСИТ на кота.
І яблуко, то що виходить не можна його їсти?
Мяо мой мяо
• 15 декабря 2023
Ответ дляSo_so
Да, яблоки есть не надо.
А як так що та алергія ніяк не проявляється в нього, ні на шкірі, ні кашлем, ні соплями, ні забитим носом? Хоча він їх їв і кіт з нами живе.
Ловлю капці• 15 декабря 2023
У дочки на кота 2 Кл. Кошка живет с нами на нее реакции нет. Если есть на кота то это не значит что на всех подряд. Мне так аллерголог говорит.
А вот на пыль ( клеща) 6кл проходит асит терапию. Симптомов особо не было , узнали случайно, проверяли на цветение, но там низкий клас
Ловлю капці• 15 декабря 2023
Йдіть з результатами до алерголога він вам усе пояснить згідно ваших аналізів і скаже що можна їсти що ні
Ответ дляМяо мой мяо
Мне сложно судить. Я думала, что по старшей уже много чего знаю, а с аллергией младшей, которая абсолютно по другому протекает (то есть без проявлений сразу к тому, что даже гормоны сразу не помогли) поняла, что нет.
Мяо мой мяо
• 15 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Так запишусь піся свят , також знайшли ту алергію випадково. Піду до алерголога, най мені то все пояснить
Ловлю капці• 15 декабря 2023
Ответ дляМяо мой мяо
Високого классу у вас немає. Так що не все так страшно.
Мяо мой мяо
• 15 декабря 2023
Ответ дляЛовлю капці
Так але й здавала я лише одну панель, подивилась де є всього найбільш підходящого для сина. Може на щось і є. Піду на консультацію, а там буде видно. Може хтось доздати треба, а може взагалі не чіпати, якщо проявів нема