Оченьценная• 15 декабря 2023

В детсве ездили в пионерские лагеря?

Что вам там нравилось? что не нравилось ? Еда, линейки,первая любовь, дискотеки ? я каждый год ездила, сначала тоска по дому была, а перед отъездом прямо горе горькое , никто домой не хотел ехать :) а как у вас было?
Николай-b526• 15 декабря 2023
Ответ дляОченьценная
у нас в школе девочка была отличница по всем предметам, родители обычные, ей дали путевку от школы в Артек
у нас максимум такой дали, был типа артека,круглогодичный, вали котика, если не изменяет память, но рангом конечно то ниже артека)

Этожзвяздаяегообожаю• 15 декабря 2023
Ответ для_amarantik
Даа, Артек! Незабываемые впечатления.
О! И Я была в Морском, Изумрудном и возле сцены каком то не помню название( новый корпус)
Чавонадо• 15 декабря 2023
За лето 86го года привыкла пить чай на солёной воде))))все лето в лагере)))
_amarantik• 15 декабря 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я в Хрустальном)
ЛолитаНеРазлита• 15 декабря 2023
Пару разів була- весело, сподобалось.
Намакушка• 15 декабря 2023
Їздила в в дитячі табори та санаторії, піонерів вже не було. Біля одного жила, там тусили постійно- кіно, дискотеки. Чудовий час. Шкода,що наші діти цього не застали, навіть на платній основі, це ж кайф. Всі табори,де я була вже по років 10-15 закриті.
Мрії у вирії• 15 декабря 2023
Їздила в різні - і міжнародного рівня, і місцеві районні. 80ті рр
Тільки приємні спогади.
Найбільше мені запам’ятався такий момент - батьки переплутали дату закінчення зміни і я залишилася з дітей ОДНА на цілий табір. Ну, звісно, вожаті були.
А подзвонити мені - отримали нову квартиру і телефона не було.
2 дні я жила з вожатими - тусовалася з ними по вечорам.
І все якось спокійно - одна навіть вирішила мене відвезти ( землячка була) , але батьки приїхали
До речі, батьки на керівних посадах - а от так вийшло)

От я думаю, зараз би з цього зробили проблему вселенського масштабу. Говорили б про травму душевну .
А тоді дійсно самі найкращі спогади
Мама моя , до речі, про це не пам’ятає - молода була

Брюлик в стразах• 15 декабря 2023
по две смены, лучшие времена, любовь, приключения
Брюлик в стразах• 15 декабря 2023
Алсу-2 привет, кто был
Мрії у вирії• 15 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ой, ці перші закоханості
Переписки .
До речі, я в 3 класі познайомилася з дівчинкою з Болгарії і ми 20 років переписувались - наші батьки потоваришували , їздили в гості один до одного.
Ми після однієї зустрічі років в 15 ревіли і не могли розпрощатися
А у нас макарошки• 15 декабря 2023
Ответ дляНамакушка
Зараз теж є табори, в тому числі закордонні
Намакушка• 15 декабря 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Місцевих немає. А в такий час відправити кудись далеко дитину я не готова.
Однозначно• 15 декабря 2023
Да, каждое лето. Очень любила.