ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• Изменено 16 декабря 2023

Посоветуйте проектор космоса, снега, океана?

У кого-то есть ?
Я нахожу только проектор космоса - космонавт и похожие.
Как они вам? С более интересными картинками таких нет? Хочется не только космос, но и снежинки, и океан.... Не для малыша, на 8 лет .
автор ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв • 16 декабря 2023
И ещё вопрос, блютуз колонка вообще нужна ? Или встроенные мелодии, звуки
Сонячний день• 16 декабря 2023
Вау , есть проектор снега? Покажите!!!!
волосатое стекло• 16 декабря 2023
Подпишусь, хочу такую штуку себе:)
Невісточка ж• 16 декабря 2023
У нас була дуже давно така штука. Включили раз-два. Здивувалася, що знову стало популярним. Це жертви тік току. Я так повелась і купила шайтан машину. Воно не варте того, що проектор, що ці космонавти.
Ответ дляНевісточка ж
Яка у вас була ?
Невісточка ж• 16 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Яка у вас була ?
Мелодія, розводи різнокольорові і зірочки. Шар, що крутився. Все те саме, що космонавт)
Copy-Paste• 16 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
дети любят
Ответ дляНевісточка ж
Дитині не подобалось ? Я думала цікаво ввечері лежати , переключати режими
Ответ дляCopy-Paste
дети любят
У вас был?
Невісточка ж• 16 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Цікаво, але не надовго. Я купувала десь за 50 у.е на той час, тому мене розчарувала покупка.
Copy-Paste• 16 декабря 2023
Ответ дляНевісточка ж
Китайцы по 19 дол продают
Ответ дляНевісточка ж
Я не знаю чи є взагалі іграшки надовго
Невісточка ж• 16 декабря 2023
Ответ дляCopy-Paste
Китайцы по 19 дол продают
Космонавта маєте на увазі? Бачила по 10 у.е. наша фігня давно куплена не з алі.
Ответ дляНевісточка ж
Ну все, теперь не знаю что дарить
Невісточка ж• 16 декабря 2023
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Ну все, теперь не знаю что дарить
Вибачте, що збила. Але нам не зашло, вам може сподобається. Блін так вставила своїх 5 коп. Я от купила мультипіч, то вона мені ні про що, а колега каже -супер. і я стільки хороших відгуків читала... Сама не знаю що дарувати))) термопринтер не встиг прийти з аліка, замовила навушники-вони завеликі для дитячого вуха.