tala-li• 16 декабря 2023

Согласны с Поярковым?

Екатерина27• 16 декабря 2023
Блин))) у меня вся семья некачественные)))
inresta• 16 декабря 2023
Удалено администрацией...
автор tala-li • 16 декабря 2023
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
Nat-li• 16 декабря 2023
Это у него дома так красиво?
natella579• 16 декабря 2023
Поярков завжди по-своєму був ’ку-ку’)), але він правду сказав! Особливо про ротацію
Манула• 16 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Та отож, не всі в країні бузуглі та зелені))
В коментах до постів безумної на питання ’а може депутатів мобілізувати?’ була геніальна відповідь ’це нічого не дасть’
автор tala-li • 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
все таки Стоит их Попробовать мобилизировать -депутатов то
а потом посмотрим дасть чи не дасть
Екатерина27• 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
Это её гениальный ответ?
Но можно же попробовать)))) не даст с депутатами, можно продолжить работниками тцк, сотнями тысяч полицейских. Теми людьми, кто хоть раз реально держал оружие в руках
Манула• 16 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Это её гениальный ответ?
Так, це її відповідь
Ирина 789• 16 декабря 2023
Насчет правоохранительных согласна с ним на 10000000%
Niffler• 16 декабря 2023
Обожнюю Пояркова і маю честь бути з ним особисто знайомою.
Нина____• 16 декабря 2023
Видео не досмотрела, но суть ясна. Моё мнение, что таких как эта Безуглая и подобных персонажей с дебильными предложениями, высказываниями нужно вообще игнорировать, никак не комментировать в фейсбуке и др.и здесь в том числе. А так получается она приобретает популярность, хоть и в отрицательном контексте, но, тем не менее это тоже популярность. Но этого не будет, все любят всё комментировать- это легко. Сложнее пройти мимо всяких придурков. Я например до её суперпредложений вообще не знала, кто она такая и как выглядит.
автор tala-li • 16 декабря 2023
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
морда Лорак приятнее конечно - но курва ж курвой
Манула• 16 декабря 2023
Ответ дляNiffler
Так, той ще гуморист, але чомусь зеленим не заходить))
автор tala-li • 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
цікаво Чому?)))
lilu1990• 16 декабря 2023
Ответ дляНина____
Та в смислі ігнорувати? Вона ж не просто язиком теліпає. У неї є законодавчий простір.
Та ту та• 16 декабря 2023
Ответ дляЕкатерина27
Я тоже некачественная. Телемарафон не смотрю, много анализирую, слушаю.
Niffler• 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
Бо зелені тупі як корок.
Манула• 16 декабря 2023
Ответ дляНина____
Як це ігнорувати? Членкиня провладної фракції СН, заступниця Голови комітету з Нацбезпеки, Голова комісії з розслідування по вагнергейту, подейкують людина Єрмака і т.д.
автор tala-li • 16 декабря 2023
Ответ дляNiffler
Бо зелені тупі як корок.
вони не тупі- циніки вищої категорії
Нина____• 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
Я бы игнорировала. Понятно же, что она кайфует от всего этого базара вокруг. Представьте: написала пост, а под ним тишина)
Teonaa• 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
Ну так це справді хороша, правильна відповідь. Можна брать і використовувати всім іншим, НЕдепутатам
Niffler• 16 декабря 2023
Ответ дляtala-li
вони не тупі- циніки вищої категорії
І це теж. Виборці точно тупі, мала ’честь’ спілкуватись з однією дурою, яка сміялась з мене, шо при зєлє Рошен здешевшає, бо за Пороха він їй задорогий. Я їй відповіла, що при зєлє буде повномасштабна війна, і спитала, шо вона робитиме, відповіла - поїде до Польщі і там жертиме Рошенівські торти, які будуть безкоштовні, бо зе в Пороха Рошен відбере і роздасть народу. Совітське мислення. Ще б на бронєвічьок залізли б. Шо в неї в голові, я не знаю. Це був 2019 рік.
автор tala-li • 16 декабря 2023
Ответ дляНина____
то есть стать Северной Кореей? там тишина
Grga• 16 декабря 2023
А що там, вкрації))
Манула• 16 декабря 2023
Ответ дляНина____
Я просто не розумію як сприймати мовчазливу реакцію фракції СН і ОПи на її пости, мовчання - знак згоди?
автор tala-li • 16 декабря 2023
Ответ дляGrga
А що там, вкрації))
вкратце на 2 скорость поставьте - будет вкратце
Grga• 16 декабря 2023
Ответ дляtala-li
Дякую!
coch100• 16 декабря 2023
Ответ дляНина____
А представьте написала- а ей тысячу коментов, что ты дура деревянная.
Павела• 16 декабря 2023
Ответ дляНина____
Не впевнена, що це хороша ідея. Вони ж приймають поправки до законів просто абсурдні. Там їй це пишуть. Як ще донести до них, що суспільство не згодне? От зараз вони хочуть пропхати мобілізацію жінок, знімають відстрочки у незахищених верств населення, наступне що буде? Мобілізація дітей. Звісно вони мають своїх прихильників. Це ті, що кричать про перемогу і мобілізацію насильну всього, що ще здатне рухатись.