natella579• 16 декабря 2023
Поярков завжди по-своєму був ’ку-ку’)), але він правду сказав! Особливо про ротацію
Ответ дляМанула
Та отож, не всі в країні бузуглі та зелені))
В коментах до постів безумної на питання ’а може депутатів мобілізувати?’ була геніальна відповідь ’це нічого не дасть’
все таки Стоит их Попробовать мобилизировать -депутатов то
а потом посмотрим дасть чи не дасть
Екатерина27• 16 декабря 2023
Ответ дляМанула
Это её гениальный ответ?
Но можно же попробовать)))) не даст с депутатами, можно продолжить работниками тцк, сотнями тысяч полицейских. Теми людьми, кто хоть раз реально держал оружие в руках
Видео не досмотрела, но суть ясна. Моё мнение, что таких как эта Безуглая и подобных персонажей с дебильными предложениями, высказываниями нужно вообще игнорировать, никак не комментировать в фейсбуке и др.и здесь в том числе. А так получается она приобретает популярность, хоть и в отрицательном контексте, но, тем не менее это тоже популярность. Но этого не будет, все любят всё комментировать- это легко. Сложнее пройти мимо всяких придурков. Я например до её суперпредложений вообще не знала, кто она такая и как выглядит.
Ответ дляНина____
Та в смислі ігнорувати? Вона ж не просто язиком теліпає. У неї є законодавчий простір.
Ответ дляНина____
Як це ігнорувати? Членкиня провладної фракції СН, заступниця Голови комітету з Нацбезпеки, Голова комісії з розслідування по вагнергейту, подейкують людина Єрмака і т.д.
Ответ дляМанула
Я бы игнорировала. Понятно же, что она кайфует от всего этого базара вокруг. Представьте: написала пост, а под ним тишина)
Ответ дляМанула
Ну так це справді хороша, правильна відповідь. Можна брать і використовувати всім іншим, НЕдепутатам
Ответ дляtala-li
вони не тупі- циніки вищої категорії
І це теж. Виборці точно тупі, мала ’честь’ спілкуватись з однією дурою, яка сміялась з мене, шо при зєлє Рошен здешевшає, бо за Пороха він їй задорогий. Я їй відповіла, що при зєлє буде повномасштабна війна, і спитала, шо вона робитиме, відповіла - поїде до Польщі і там жертиме Рошенівські торти, які будуть безкоштовні, бо зе в Пороха Рошен відбере і роздасть народу. Совітське мислення. Ще б на бронєвічьок залізли б. Шо в неї в голові, я не знаю. Це був 2019 рік.
Ответ дляНина____
Не впевнена, що це хороша ідея. Вони ж приймають поправки до законів просто абсурдні. Там їй це пишуть. Як ще донести до них, що суспільство не згодне? От зараз вони хочуть пропхати мобілізацію жінок, знімають відстрочки у незахищених верств населення, наступне що буде? Мобілізація дітей. Звісно вони мають своїх прихильників. Це ті, що кричать про перемогу і мобілізацію насильну всього, що ще здатне рухатись.